Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 22:36 26.05.24 
Любители на животните
   >> Рибки
*Кратък преглед

Тема Изложба-другата седмицанови  
Автор killiman (необуздан)
Публикувано01.11.03 16:15



Днес на пазара в Подуене,на сергията на Краси висеше обява,че на 6,7 и 8 ноември в музея "Земятя и хората" ще има изложба на котки,кучета,гризачи,птици,влечуги,земноводни,насекоми и това,което ни интересува най-много,аквариумни рибки.Не знам кой ще организира другите животни,но с организацията на рибите се е заел "най-великия акварист в историята на България" Краси.Попитах продавача дали дружество "Акваристика" ще участва,и получих отрицателен отговор.На Венци Струнджев(председателя на "Акваристика") не му се мъкнели аквариуми.ЕБАТИ ТЪПАТА ИСТОРИЯ!Всъщност,аквариумни рибки може и да няма,в което съм почти сигурен,но ще има вносните техники и консумативи.Като го знам Краси,едва ли той ще тръгне да носи аквариуми и риби.Е,ще мина да хвърля едно око,но не очаквам много...

И една молба към посетителите на клуба.Трябват ми няколко рибки Rasbora heteromorpha,а никъде не мога да намеря.Моля,ако някой има излишни бройки или знае от къде мога да си купя,да ме информира!



Тема Re: Изложба-другата седмицанови [re: killiman]  
Авторsky (Нерегистриран)
Публикувано04.11.03 13:32



И в Бургас също от 6 до 8 ноември ще има изложба на... и акв. рибки.
Понеже дома на НЕФТОХИМИКА е на 10 метра от офиса - питах и ми казаха, че са потвърдили участие хора занимаващи се с аквариумни рибки.
И в София е по същото време, от което заключавам, че това е проява която е организирана на държавно ниво за цялата стран и нищо общо май нямат самите клубове и проф. организации.



Тема Re: Изложба-другата седмицанови [re: sky]  
Авторaqua (Нерегистриран)
Публикувано05.11.03 18:48



Tова не е на държавно ниво. Просто организаторите тази година не се съобразяват едни с други. Освен изложбите в София и Бургас , на 8.11.2003 ще има и пазари в Варна и Стара Загора. Същото се получи и с Зооревюто в Пловдив и големия пазар в Шумен. Аз съм от Варна и ще бъда там. Много колеги ще дойдат за сметка на Стара Загора и Бургас. Ще има и софиянци. Аз лично имам среща с Венци Струнджев. Ако някой ще идва нека да се обади да се видим.
ПРИЯТНО РАЗГЛЕЖДАНЕ КЪДЕТО И ДА СТЕ
Другата седмица може да подготвим материали за проявите в съответните градове!



Тема Re: Изложба-другата седмицанови [re: aqua]  
Авторtania (Нерегистриран)
Публикувано05.11.03 20:03



Kade vav Varna shte e izlozbata? da minem i nie da vidim



Тема Re: Изложба-другата седмицанови [re: aqua]  
Автор hopeless2 (опитен вълк)
Публикувано06.11.03 01:22



На 8-ми ли ще има изложба в Шумен и ако отговора е да, къде ще бъде?



Тема Re: Изложба-другата седмицанови [re: hopeless2]  
Авторaqua (Нерегистриран)
Публикувано06.11.03 18:05



На 8.11.2003г. в Шумен изложба няма да има. Тя беше на 18.10.2003г. Във Варна ще бъде в у-ще "Арабаджиев"(до колхозния пазар). Ако нещо друго Ви интересува-питайте.



Тема Re: Изложба-другата седмицанови [re: aqua]  
Авторtania (Нерегистриран)
Публикувано07.11.03 08:14



Ami koe e tova uchilishte? Az znam samo edno, na zavoia na Piskuliev kym pazara, to li e ili ima i niakoe drugo chilishte tam skrito?



Тема Re: Изложба-другата седмицанови [re: tania]  
Авторaqua (Нерегистриран)
Публикувано07.11.03 19:14



Покрай рибната борса, покрай пазара, в посока ул."Кракра". На около 150м в дясно. Мисля, че Илия го знае.



Тема Re: Изложба-другата седмица [re: killiman]  
Автор killiman (необуздан)
Публикувано08.11.03 15:50



Taka si i misleh....V "Zemiata i horata" imashe samo dva sharana.Kak beshe pri vas?



Тема Re: Изложба-другата седмицанови [re: killiman]  
Авторaqua (Нерегистриран)
Публикувано08.11.03 16:43



Във Варна- нищо интересно?! Само двама-трима търговци на рибки и още толкова търгуващи с храни. От акваристиката-нищо друго.




*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.