Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 18:46 21.05.24 
Любители на животните
   >> Рибки
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | >> (покажи всички)
Тема Re: Замразени храни.нови [re: Reo]  
Автор Niky (AquariaBG)
Публикувано30.10.03 12:38



Ако можеш, разбери и откъде може да се вземат Тетра Мин, Рубин на прилични цени...големи кутии в София.



Тема Re: Замразени храни.нови [re: killiman]  
Автор Boby_ (гладен)
Публикувано30.10.03 13:13



Това, че тубифексът се "кашва", се дължи на факта, че клетъчните стени биват пробити от образуващите се ледени кристалчета още при замръзването, като при размразяване клетъчната стена не може да задържи цитоплазмата. Дафнията и циклопсът имат външна черупка, която съхранява структурата. Това може да се избегне по много прост начин - като това, което ще се замразява, предварително се попари във вряща вода за няколко минути. Е, вареният тубифекс едва ли ще е кой знае какъв деликатес, но със сигурност няма да е каша. Всъщност това не съм го пробвал, но смятам да опитам в най-близко бъдеще.
Колкото до живия тубифекс, такова нещо в аквариума ми няма да влезе. Единственото живо нещо, което съм склонен да допусна, е артемия и то по простата причина, че е соленоводна и е много малко вероятно да внеса някоя болест с нея.



Тема Re: Замразени храни.нови [re: Niky]  
Автор killiman (необуздан)
Публикувано30.10.03 13:51



Дистрибутор на Тетра за България вече ще е Краси.Носят се слухове ,че цените му ще се доста по приемливи от тези на Кимбайците...



Тема Re: Замразени храни.нови [re: killiman]  
Авторgeorge (Нерегистриран)
Публикувано30.10.03 14:01



a kade se namira proslovutia magazin na krasi?



Тема Re: Замразени храни.нови [re: killiman]  
Автор Niky (AquariaBG)
Публикувано30.10.03 14:28



Стига бееее. Верно. Това не мога да го повярвам (за цените). Моя филтър беше $300 при него. Иначе Краси има хубави неща, ама за мен не е акварист.Човека си е търговец. То няма лошо, ама той се улива. Но...дано да е размислил.



Тема Re: Замразени храни.нови [re: george]  
Автор Niky (AquariaBG)
Публикувано30.10.03 14:30



Магазина на Краси се намира срещу 4-рпу. Улица Крум Попов, не помня номера.
Ако искаш да ти обяснявам, пиши ми на ICQ-to



Тема Re: Замразени храни.нови [re: Niky]  
Авторgeorge (Нерегистриран)
Публикувано30.10.03 14:51



mersi niky. vidiah kade tochno e 4-to RP , tai che se nadiavam da nameria lesno i magazina



Тема Re: Замразени храни.нови [re: Niky]  
Автор killiman (необуздан)
Публикувано31.10.03 11:45



Направо не е за вярване.Но ще видим,има време.А че не е акварист е 110% истина.Даже доколкото знам вече не се и занимава с такива неща.Започнал е да работи нещо друго и е оставил всичко в ръцете на жена си,която е доста симпатична рускиня!



Тема Re: Замразени храни.нови [re: killiman]  
Автор Niky (AquariaBG)
Публикувано31.10.03 12:30



И аз така разбрах. Един приятел скоро ходи, че му е обещал рефлектори. Той и на мен ми е обещал водораслояди, ама
Рускинята не я лоша, ама никаква я няма с материала. Ама ..човек се учи.
Абе мъка е с тия работи в България. По едно време си мислех да стана дистрибутор на няколко фирми и да пускам неща на нармални цени. DENNERLE, EHEIM, JBL, DUPLA, TROPICA. Ама ...нямам помещение(магазин), пък и си трябва серизона първоначална инвестиция.
Иначе им бях писал и някои бяха навити (че що да не са)




Страници по тази тема: 1 | 2 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.