Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 00:58 26.06.24 
Любители на животните
   >> Рибки
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | (покажи всички)
Тема Re: OLELEEEEEEEEEEEEEEнови [re: Boby_]  
АвторKmeta (Нерегистриран)
Публикувано13.11.03 12:57



e s taja tema im s4upihme glavite na kuchkarite ....



Тема Re: Какви риби да гледам с...нови [re: Boby_]  
Автор Фaйoнa (Принцеса)
Публикувано13.11.03 19:33



Това е въпрос на поводение Боби. Ако ти твърдиш че тук във форума не си същия като на живо това значи че си просто един лицемер и нищо друго. Да не искаш от ника ти да си изграждам мнение за теб? Естесвено че съдя за теб по поведението ти тук.

"Всяко нещо си има своята цена, която не винаги съответства на стойността му."


Тема Re: OLELEEEEEEEEEEEEEEнови [re: Kmeta]  
Авторtania (Нерегистриран)
Публикувано13.11.03 19:52



ААААААААААА, тц, аз и куче имам, споко ;) всичко е под контрол



Тема Re: Какви риби да гледам с...нови [re: Фaйoнa]  
Автор _Boby_ (непознат )
Публикувано14.11.03 09:42



Той се държи грубо във форма, значи е лицемер!
Искрено ме забавлява неосъзнатия ти фанатизъм. Затова, за да подкалждам още малко огъня на свещенния ти гняв срещу мен, ще ти обясня едно-друго за съвременната психология. Спред едно от теченията и човек няма само един Аз, а множество Аз-ове, които се проявяват в различна ситуация. За да го смелиш по-лесно, ще го преформулирам - всеки играе различни роли според ситуацията - държиш се по един начин в училище (щото като ти гледам реакциите, би трябвало да си още ученичка - извини ме, ако бъркам), по друг - с родителите си и съвсем различно в компания на по-малки деца да речем. Много често тази промяна на ролите не е осъзната. Но въоръжена с това знание, сама ще се убедиш, че то е вярно. Важи за абсолютно всички хора.
За разлика от това лицемерието е злоумишен опит за подвеждане на някого. Аз не правя това - не се опитвам да излъжа никого относно собственат си същност. Тук се държа също толкова ествествено, колкото и извън форума и това, което пиша тук или казвам на живо, ми идва отвътре.
Що ли си правя труда да ти пиша всъщност? Разправийката с x-fan може би си струваше усилието, защото той най-после разбра какво имам предвид, но ти не вдяваш изобщо - повтаряш си твоето, съдиш на базата на изгледа от собствената си пещера (това е друга една теория, този път философска, но не смятам, че има смисъл да ти я обяснявам) и живееш в блажен неосъзнат фанатизъм. Заради теб самата се надявам това да не е така и най-после да прочетеш КАКВО пиша, а не КАК го пиша.



Тема Re: OLELEEEEEEEEEEEEEEнови [re: tania]  
Автор _Boby_ (непознат )
Публикувано14.11.03 09:43



... и корабът потъва нормално.



Тема Re: Какви риби да гледам с...нови [re: _Boby_]  
Автор Фaйoнa (Принцеса)
Публикувано14.11.03 20:55



Брей брей. Я кажи драги неученико от къде е тоя цитат, че нящо не "вдявам"?
Аз казах драги ми смехурко, че човек който твърди че тук е един а на живо поведението му е друго си е лицемер и нищо повече.
Това, че се държиш грубо не те прави лицемер. Ни най-малко! Прави те грубиян. В момента не само използваш теорията за Аза като измъкване ами дори имаш наглостта да ме нападашЗначи освен лицемер(или грубиян) си и нагъл. Чудя се още какво ще открия:)
А защо ми пишеш ли? О ама разбира се, че ще ти отговоря. Защото драги си прекалено голям нарцисист за да не приемаш подхвърлената ти ръкавица. Може да се звериш, ядосваш, обиждаш..но няма да се откажеш нали така? Точно това е забавното в случая

Виждам, че темата за фанатизма ти е приятна..дали не го знаеш от опит?

"Всяко нещо си има своята цена, която не винаги съответства на стойността му."


Тема Re: Какви риби да гледам с...нови [re: Фaйoнa]  
Автор _Boby_ (непознат )
Публикувано17.11.03 11:32



Лицемер, грубиян, нарцисист, фанатик, наглец - и успя да събереш всичко това в един постинг.
Хвърлила била ръкавица - виж горното изречение и пак си помисли това хвърлена ръкавица ли е или... да не казвам какво, че ще се наложи да ти падна до нивото, за да го кажа, а не мога да се наведа толкова.




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.