Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 20:52 25.06.24 
Любители на животните
   >> Рибки
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | (покажи всички)
Тема Re: Какви риби да гледам с...нови [re: Boby_]  
Автор x-fan (prost(o) x)
Публикувано12.11.03 18:14



Я сега си представи колко по кратък щеше да е списъка с мнения в тая тема ако бяхме започнали с последните си мнения. И щеше далеч по лесно да ми се зарежда , муахахахахахахаахахаха, за скромният ни чат днеска съм духнал 12 мб-та от нета ми :-))))) Както и да е това е извън темата. :-)
За цената няма какво да си говорим, при положение че при нас продават двумесечни индивиди на около грубо 2 см за по 5-6 лева :-)))) При това с гордото наименование, на шарената група рибоци от поне 4-5 вида, " Цихлиди - 6 лева " :-)))
Съгласен съм с нещата които каза. Тук таме все още си остават различията, но всеки с мнението си. :-)
Имам намерение следващата пролет да изнудя Таня да ми даде 5-6 бройки соколофита и да видя дали няма да мога да повторя успеха с ауратусите, имам предвид по отношение на агресията едни спрямо други, но като гледам какво прави мъжкия й соколфи ... Ще опитам първо както аз си знам пък после каквото сабля покаже. Аз съм привърженик на всеки вид в отделен аквариум ( става въпрос за малавийци), поне докато не успея да се сдобия с нещо наистина огромно като съд. Гледах на някакъв сайт как един фен се хвалеше че вече заменил малкия си еднотонен аквариум с един малко по голям - 3 тона.
За многословието .... какво да ти кажа... по принцип не пиша кой знае колко често във форума , но като ми дойде музата ....... писмо ли бе да го опишеш :-))
айде чао за сега :-))
П.П. ако все още имаш проблеми с гниенето на хайвера ще питам един мой приятел, и ако той неможе да излезе с някакво твърдение... :-))

Всяка привързаност е тежест и мъка, а съзнанието се мята в мрежите...


Тема Re: Какви риби да гледам с...нови [re: Boby_]  
Автор Фaйoнa (Принцеса)
Публикувано12.11.03 19:31



Случвало ми се е и друг път да водя безсмилени от моя гледна точка разговори. И в 99% от случаите просто им пожелавам приятен ден(вечер, утро). Все още мисля, че си маниак и все още не ми харесва нито отношението ти нито цялото ти поведение. Но това не е основа за обиди и нападки.
Затова просто ще ти пожелая всичко най-добро Боби.

"Всяко нещо си има своята цена, която не винаги съответства на стойността му."


Тема Re: така значи..нови [re: Boby_]  
Автор Фaйoнa (Принцеса)
Публикувано12.11.03 19:33



Не знам английски Боби. Ако ми намериш линк на руски-добре. Ако не..здраве да е

"Всяко нещо си има своята цена, която не винаги съответства на стойността му."


Тема OLELEEEEEEEEEEEEEEнови [re: Oko]  
Авторtania (Нерегистриран)
Публикувано13.11.03 03:18



то голямо писане паднало тука! мързи ме да чета всички нови мнения, пък и се зарежда бавно вече:) Само да кажа че соколофитата пак хвърлиха...последните малки са на 1 месец, женската надебеля и сега пак я чака диета... така че явно не е толкова изтощително, или поне така изглежда



Тема Re: Реквиемнови [re: x-fan]  
АвторOko (Нерегистриран)
Публикувано13.11.03 08:29



На мен го даде (съвета). Не ти отговорих тогава, но го прочетох и запомних. Благодаря!

Аз попивам всичко, което ми казвате и ще видите вие като стана едно светило в акваристиката (на ваш гръб) :-))



Тема Re: Какви риби да гледам с...нови [re: x-fan]  
Автор Boby_ (Турбото)
Публикувано13.11.03 10:54



Ех, мечти (за 3-тонния аквариум говоря)!



Тема Re: Какви риби да гледам с...нови [re: Фaйoнa]  
Автор Boby_ (Турбото)
Публикувано13.11.03 10:56



Това, че си правиш изводи за хората от спорове в клубовете, говори повече за теб, отколкото за този, за когото си си направила извод - наивно и незряло поведение е това. Казвам го без злоба и без желание да те обидя.



Тема Re: така значи..нови [re: Фaйoнa]  
Автор Boby_ (Турбото)
Публикувано13.11.03 10:58



Жалко - пропускаш доста. Но трябва да има и на руски нещичко - ще ти потърся. Всъщност аз самият преведох две популярни статии на двамата автори на български и ги бях качил на едно сайтче, но в момента сайтът не работи - като тръгне пак, ще ти пусна линкове.



Тема Re: Реквиемнови [re: Oko]  
Автор Boby_ (Турбото)
Публикувано13.11.03 10:59



Гледай да не светиш твърде ярко, че да не ослепеят рибоците.



Тема Re: OLELEEEEEEEEEEEEEEнови [re: tania]  
Автор Boby_ (Турбото)
Публикувано13.11.03 11:08



В общи линии повечето не си и струва да го четеш - 99% си е чисто заяждане и то от страна на всички участници. Чак накрая се размениха едно - две смислени мнения, но докато стигнеш до тях, ще ти се отще да си започвала.
Хайде мир и любов, както и здрави бебета!




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.