Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 00:58 26.06.24 
Любители на животните
   >> Рибки
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | (покажи всички)
Тема Re: Реквиемнови [re: Boby_]  
АвторOko (Нерегистриран)
Публикувано12.11.03 11:18



Затова съм "тук" :-) И затова все питам.

Иначе аквариума ми стана красавец



Тема Re: Какви риби да гледам с...нови [re: Boby_]  
Автор x-fan (prost(o) x)
Публикувано12.11.03 12:44



Така, ето че не беше токова сложно и трудно да ми дадеш пряк отговор на първия въпрос. При положение че го получих след десетина поста в които те питах за това на теб ще оставя да предцениш чие съзнание е замъглено и чие не ! Айде сега ако обичаш и по втория въпрос, ако може още в следващия ти пост, нека не си пишем пак цял ден за да получа отговор на един единствен въпрос, става ли? Кратко, точно, ясно ! По въпроса! Не ме интересува кратка история на езерото Малави, не съм заинтересуван от Теория на химията за акваристи. Имам въпрос, очаквам отговор.
За твърдението ти нищо не съм казал, никога не съм си губил времето да правя изкуствени инкубатори след като съм постигнал отлични резултати по естествен път:-)))

Всяка привързаност е тежест и мъка, а съзнанието се мята в мрежите...


Тема Re: Какви риби да гледам с...нови [re: Boby_]  
Автор x-fan (prost(o) x)
Публикувано12.11.03 12:53



Не мисля че си губя времето при положение че се наслаждавам на дадения вид и мога да му осигуря оптималните условия вместо по цял ден да стоя с нос заровен в книгите, търсейки начин да гинакарам да не се бият.
Колкото и вида да видиш в Малави това е езеро, то не е 200 литра, не е ограничено в нещо поставено на раклата или нейде другаде в стаята ти. Когато една риба бъде нападната тя бяга ( ако опоненета и е по- силен ) докато излезе от областа предизвикала агресията на съперника й. Още повече в Малави няма да видиш кекави недоносчета отлгедани в инкубатур, а само най- силните и най-пригодени за оцеляване идивиди. Предлагам ти и на теб да ги прегледаш тея филмчета, щом се се заяждаме по такива начини, и да ми дадеш приблизителната бройка на забелязаните инкубатори. Ето ти още един въпрос на който до два три дни се надявам да получа отговор от теб. и за да не бъда обвинен пак че не формулирам достатъчно ясно твърдениата си ето . Боби , били бил така добър да ми дадеш приблизителната бройка на забелязаните от от теб, във въпросните филмчета, изкуствено създадени инкубатури? :-))

Всяка привързаност е тежест и мъка, а съзнанието се мята в мрежите...


Тема Re: Какви риби да гледам с...нови [re: Boby_]  
Автор x-fan (prost(o) x)
Публикувано12.11.03 13:05



Боби защо продължаваш да се заяждаш за неща които просто нямат връзка с темите, момченцето не е x-fen , а x-fan. Точка по въпроса за това кои чете какво се пише и кой свързва буквите на екрана в думи дето хич ги няма там. Айде ти като си толкова безгрешен да вземеш да ни обясниш кой е тоя новия вид риби "гуипи" или там както ги беше нарекъл дето ми беше обяснявал че наред с хелерите предизвикавали агресията на малавийците щото влизали в територията им? Ето ти пак прост въпрос.
А това с "момченцето" ми напомня за Жорж Ганчев. Здравейте българи, хааааъп ( тука си поема дъх ), аз съм оставил моите преценни малавийци, хааааъп, за да ви обясня тука някои работи, хааааъп. Това момченце "x-fen" ( за кого говори пък тоя, не съм го и виждал даже тоя във форума ?!? ), хаааъп, дето нищо не разбира, хаааааъп, ще му кажа аз на него, хааааъп, дето съм най-великия специалист по малавийски цихлиди, хаааааъп, какво е да има мнение различно от моето, хааааъп, кажи си приказката Едисикой.
Плоски заяждания драги мой, произлизащи от това че не си в състояние убедиш опонента с доводите си и почваш да се заяждаш за глупости , ако бяхме един срещу друг съм почти сигурен досега да си се разкрещял та барем със силата на гласа си да се представиш за по - убедителен :-)))
Но щом те кефи да се правиш на даскал по български да ми търсиш правописни грешки и други вместо да гледаш какво се пише в текста ... твой си проблем .... няма да те откъсвам от занимания които явно ти носят удоволствие :-))))

Всяка привързаност е тежест и мъка, а съзнанието се мята в мрежите...


Тема Re: Какви риби да гледам с...нови [re: Boby_]  
Автор x-fan (prost(o) x)
Публикувано12.11.03 13:14



И понеже явно темата за рибки ще бъде изместена и превърната в арена за личностни нападки и обиди , нека и аз дам моя принос. Не зная как е завършил спора ви с килимен, но явно ти е показал къде зимуват раците и да не си вреш носа дето не ти е работа ами да си го държиш дълбоко заровен в безценните ти книги и затова сега се мазниш така ( нищо против теб килимен, фиаското си е изцяло между мен и Боби, меся се в постинга адресиран до теб поради простата причина, че никога ненападащия и вечно тихо и кротко обясняващ Боби най-после почва да показва точно какъв е и вместо да се опита да отговори на въпросите ми почва да ме обижда и да търси де трябва да има запетая, къде кое как се пишело). Е аз следвам комуникации и явно съм си изградил естествена корекция на грешките и все пак информацията стига до мен вместо да се губи нейде по трасето:-))) Изглежда погрешно съм постнал мнение във форума на Българска филология, сега ще видя какво пише в клуб Рибки :-)))

Всяка привързаност е тежест и мъка, а съзнанието се мята в мрежите...


Тема Re: Какви риби да гледам с...нови [re: Boby_]  
Автор x-fan (prost(o) x)
Публикувано12.11.03 13:17



Крайно време беше да осъзнаеш, че "глупостите" ми не са обект за прошка, а повод да се позамислиш малко и опит да ти поизлекуват нарцисизма :-))))

Всяка привързаност е тежест и мъка, а съзнанието се мята в мрежите...


Тема Re: Какви риби да гледам с...нови [re: Boby_]  
Автор x-fan (prost(o) x)
Публикувано12.11.03 13:24



изполването на чуждици също така няма да те направи по умен. Мисля, че въпреки цялото ми невежество отностно това коя запетая къде точно трябва да стои, сме на едно и също мнение че българския език е достатъчно богат и че ти дава пълна свобода да се изразяваш свободно? или ( господи, започнал съм изречение с малка буква, заслужавам да бъда обесен ( господи, написал съм Господи с малка буква( о Господи пак съм ги направил, извинявай Боби, дано не предизвикам някой микроинфаркт с напълно основателния ти гняв ) ))това не си го прочел никъде досега в някоя книга? :-)))

Всяка привързаност е тежест и мъка, а съзнанието се мята в мрежите...


Тема Re: така значи..нови [re: Boby_]  
Автор x-fan (prost(o) x)
Публикувано12.11.03 13:28



Понеже ти пръв започна да се заяждаш за това кое как съм писал, четейки поста ти смятах да те попитам какво точно е "американце", но реших в крайна сметка да не слизам до нивото ти и да подмина тази явно неволна грешка с благородно мълчание ( не е приятно когато някой се рови да ти търси правописни и де що друг род грешки има, вместо да чете това което си написал, нали Боби ? ) :-))
айде със здраве

Всяка привързаност е тежест и мъка, а съзнанието се мята в мрежите...


Тема Re: Какви риби да гледам с...нови [re: x-fan]  
Автор Boby_ (Турбото)
Публикувано12.11.03 13:35



Ааа, не получаваш ясни отговори, защото не си си формулирал ясно и точно въпросите. Ха сега формулирай добре втория и ще получиш отговор. "Каквото повикало, такова се обадило."



Тема Re: Какви риби да гледам с...нови [re: x-fan]  
Автор Boby_ (Турбото)
Публикувано12.11.03 13:41



Там е работата, че разнообразието е част от оптималните условия и като го ограничаваш, ти ограничаваш нормалното социално поведение на малавийците, което е именно най-ценното и интересно в тях.
И мога да те уверя, че естественото не винаги е най-доброто. Ако следваме сляпо тази логика, можем да оставим хората да мрат от възпален апендикс, щото така е естесвено.




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.