Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 01:57 22.05.24 
Любители на животните
   >> Рибки
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Тема акваристи помагайте !  
Автор onion (лютив)
Публикувано08.10.03 16:21



поздрав...
имам една молба към всички акваристи които искат да помогнат за обогатяването на един сайт.
нуждая се от статии за декоративните рибки тъй като не съм голям експерт там.
сайта е


който има желание е добре дошъл като помагач ...
e-mail-а ми е "onion@zoo-info.org"
поздрави и благодарности




Тема Re: акваристи помагайте !нови [re: onion]  
Автор Boby_ (гладен)
Публикувано09.10.03 11:05



Лично аз нямам време и възможност да пиша и превеждам, но имам една идея за теб - защо не поразровиш този форум и архива му и не извадиш това-онова? Лично аз съм пускал доста неща, които могат да се съберат и да послужат за статии, както и преведени цели статии. Ники, килимен и още няколко души също. Поразрови се и използвай материалите свободно, ако имаш време.



Тема Re: акваристи помагайте !нови [re: onion]  
Автор Niky (AquariaBG)
Публикувано09.10.03 12:14



Аз самият имам сайт за акваристика. Според мен, един сайт в който има за всичко, нарая става...нали...това е мое мнение разбира се.
Сега чакам If да направи дизайна, че да пусна няколко нови статии....
Иначе, мога да ти дам да вземеш от моя сайт някоя статия, като цитираш източника де



Тема Re: акваристи помагайте !нови [re: Niky]  
Автор onion (лютив)
Публикувано09.10.03 16:53



поздрав...
ами принципно не се опитвам да направя сайт за всичко ... а за екзотични животни ... сложих и рибки защото аз самоят гледах дълго време такива ...
затова...
колкото за статиите бих ги ползвал и бих цитирал от къде са естествено ако ми дадеш линк:)

поздрав..




Тема Re: акваристи помагайте !нови [re: Boby_]  
Автор onion (лютив)
Публикувано09.10.03 16:58



поздрав...
идеята ти не е нова за мен , въпросът е че не ми достига време за всичко , аз ако можех нямаше да моля някой да пише статии ...
не си ме разбрал правилно , не ми достига време ... да се ровя или за каквото и да било
каквото мога правя но не мога всичко сам ... така , че няма да се ровя в архив или където и да било сори
поздрав...





Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.