Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 10:18 24.05.24 
Любители на животните
   >> Рибки
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | (покажи всички)
Тема Какви рибки гледате?нови  
Автор Boby_ (гладен)
Публикувано29.08.03 11:21



Я малко да раздвижим тоя клуб. Май е време летните отпуски да свъшрват.


Какви рибки гледате?
Африкански цихлиди
Всички останали цихлиди
Никакви, но искам да гледам цихлиди







Тема Re: Какви рибки гледате?нови [re: Boby_]  
Автор Niky (AquariaBG)
Публикувано29.08.03 11:47



Още не гледам никакви цихлиди, но вече съм подготвил водоема.
Почти месец е готова задната стена, няколко гупи оцеляха и...
мисля, че вече е време.
Та..кажи какви риби предлагаш и за колко. Ако искаш тук, ако искаш на tnn@enproco.com
Аз съм на работа в понеделник...надявам се и другите от форума да се появят



Тема Re: Какви рибки гледате?нови [re: Boby_]  
Автор hopeless2 (опитен вълк)
Публикувано30.08.03 00:26



Не гледам и нямам и намерение да гледам риби, чиято единствена цел е да избият всичко живо в аквариума. Гледам главно разни висове неони и други мирни видове тетри.



Тема Re: Какви рибки гледате?нови [re: hopeless2]  
Автор Boby_ (гладен)
Публикувано02.09.03 13:05



Извинявай, но си в дълбока заблуда относно избиването. Сериозно - ако създадеш добри условия на цихлидите си, те няма да ти създават особено големи главоболия по отношение на агресията както помежду си, така и спрямо останалите рибки. Освен това има и представители на семейството, които са всичко друго, но не и агресивни - скаларии, дискуси, някои от южноамериканските цихлиди-джуджета и много други. Да не говорим за това, че при мен малавийските видове доста време са съжителствали дори с живородки, даниота и неонки, без да им видят сметката. После, естествено, разкарах "плявата", но по съвсем други причини - за да си направя един съвсем чист "малавийски" аквариум.
Всичко опира до това да знаеш какви са нуждите на рибките ти и да ги разбираш - ако това е така, няма да имаш никакви проблеми. А малко са рибките, които могат да ти дадат по-разнообразни, интересни и приятни преживявания от африканските цихлиди.



Тема Re: Какви рибки гледате?нови [re: Niky]  
Автор Boby_ (гладен)
Публикувано02.09.03 13:11



Ами май в момента нямам практически нищо - рибките ми бяха поверени на роднини повече от месец и нещо нямат голямо желание да хвърлят.
Тъй че по-нататък - някои от новите, които взех, са вече почти достатъчно големи за първо хвърляне. Ще видим какво ще излезе, но едва ли ще е по-скоро от 2-3 месеца, така че не разчитай много на мен за снабдяване с цихлиди. Все пак имам нещичко предвид и ще ти драсна едно писмо.



Тема Re: Какви рибки гледате?нови [re: Boby_]  
АвторETO KVl (Нерегистриран)
Публикувано02.09.03 17:41







Тема Re: Какви рибки гледате?нови [re: ETO KVl]  
Автор Фaйoнa (Принцеса)
Публикувано03.09.03 05:43



Интересно. Доста глупаво..доста елементарно но все пак интересно. Да не би да си объркал форума драги?

"Всяко нещо си има своята цена, която не винаги съответства на стойността му."


Тема Re: Какви рибки гледате?нови [re: Boby_]  
Автор Niky (AquariaBG)
Публикувано03.09.03 09:28



OK. Aз не бързам. Да ти напомня, че аквариума е 100л (сега със задния фон сигурно е 80) Та да не са някои които стават по 15-20 см, нали



Тема Re: Какви рибки гледате?нови [re: Boby_]  
Автор killiman (новак)
Публикувано03.09.03 10:19



Минутка за реклама...



Тема Re: Какви рибки гледате? [re: Niky]  
Автор WHunter (Изтръпнал)
Публикувано03.09.03 16:21



Аз имам доста малавийски цихлиди за продаване в момента, но вече са на размер, има само една пречка, аз съм във Варна: )
За твоя 100 литров аквариум имам пасаж зебри ред-ред с мъжки от София

Далеч съм от мисълта си.



Страници по тази тема: 1 | 2 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.