Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 15:15 01.06.24 
Любители на животните
   >> Рибки
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Тема koi iska ribi ot Ispanija?нови  
АвторKmeta (Нерегистриран)
Публикувано12.07.03 12:09



njakoi ako tursi ot dulgo vreme haracini kato pirani ,tigrovi ribi i tn da kazava do utre :)
vuv vtornik pristiga dostavka ot Ispanija s jelanite ot men piraneta ta njakoi ako iska da polzva momenta da si vzeme neshto da kazava ....
sushto moga da go pitam dostav4ika za nali4nost na drugi vidove osven pirani :)

kostadin



Тема Re: koi iska ribi ot Ispanija?нови [re: Kmeta]  
Автор killiman (непознат )
Публикувано12.07.03 16:26



Как стоят нещата с килитата?



Тема Re: koi iska ribi ot Ispanija?нови [re: killiman]  
АвторKmeta (Нерегистриран)
Публикувано12.07.03 16:45



po konkretno ?!? dai mi vidovete koito iskash i she mu pratija da vidja kvo shte kaje
koastadin



Тема Re: koi iska ribi ot Ispanija?нови [re: Kmeta]  
Автор killiman (новак)
Публикувано12.07.03 18:41



Fundulopanchax sjoestedi
Callopanchax monroviae
Pseudepiplatys annulatus



Тема Re: koi iska ribi ot Ispanija? [re: Kmeta]  
Авторtania (Нерегистриран)
Публикувано13.07.03 20:06



Az sashto proiaviavam interes, no iskam neshto tochno konkretno -
5 br zenski Pseudotropheus Socolofi, da sa 5-6cm pone , sashto tolkova Labidochromis Caurelius, pak na 5-6cm, ako ne e kasno de :) Imam i drugi idei, ako ne e kasno svirkai, ili na maila ( chasti@abv.bg ) ili na icq 52749858 ako e -zdrave :)



Тема Re: koi iska ribi ot Ispanija?нови [re: tania]  
АвторKmeta (Нерегистриран)
Публикувано15.07.03 13:27



sorry 4e vi podlugah ... vsi4ko propadna ... okaza se 4e ne4lenstvoto ni v EU pravi cenata na dostavkata 4etvorna-okolo 200 evro ... pri polojenie 4e ribite mi struvaha 160 evro ne moga da si pozvolja i dostavkata ... izvinjavaite oshte vednuj

kostadin



Тема Re: koi iska ribi ot Ispanija?нови [re: Kmeta]  
Авторtania (Нерегистриран)
Публикувано16.07.03 07:04



togava shte chakame dokato ni priemat v EU :) i togava shte si porachame



Тема Re: koi iska ribi ot Ispanija?нови [re: Kmeta]  
Автор killiman (новак)
Публикувано17.07.03 20:24



Напиши повече подробности-какви риби видя,дай информациа по-конкретно за проблемите които срещна,за вносителя.Всичко това е безценен опит и за мен е страшно интересно.



Тема Re: koi iska ribi ot Ispanija?нови [re: killiman]  
АвторKmeta (Нерегистриран)
Публикувано18.07.03 13:33



mi killiman vnositelja se kazva Jose i e ot Valencia,Ispanija ...beshe mi preporu4an ot edni moi "prijateli" ot USA kato edinstvenija vnositel na redki pirani v Evropa ,koeto si e i taka ... ima oshte edin ot Germanija koito raboti s Oliver Lucanus ,no vnasja pirani 4at pat ... ta tozi ispanec razpolaga s 9 redki vida pirani v momenta, 4 ot koito vurha na sladoleda za vseki edin ljubitel kato men ...
vsi4ko zapo4na ok ,govorihme po telefona minalija petuk i toi mi kaza, 4e shte iz4aka negovija agent da mu suobshti podrobnosti okolo poleta i cenata kato razhodite ste sa v kruga na "normalnoto"(za nashija standart edva li ),sushto taka da ne se rpitesnjavam za documentite pred mitnicata toi stjal da podgotvi vsi4ko .....
v nedelja govorihme pak i togava toi mi kaza 4e mislel 4e Bulgarija e v EU ...ta taka neshtata se uslojnili dosta i tn, i nakraja dostavkata mi izliza 200 ++ euro ...
az oba4e sam malko bolen mozuk i se obadih na edna prijatelka v Germanija , kojato se suglasi da polu4i ribite tam i da mi gi prati po avtobusa ,koeto e dosta riskovano no sam resjen da go napravja stoto naisitna boleduvam za tezi ribeta ...
ta o4akvaite produljenie na tazi drama sledvashtite dni ........

mejdu drugoto njakoi ako e navit da hoi do ispanija za ribi da mi kaje ... Jose mi e obeshtal S.Brandtii podaruk ako otida da vidja magazina mu

kostadin

PS Njamash mnOOooOooOgo pari za pribi njamash ribi !



Тема Re: koi iska ribi ot Ispanija?нови [re: Kmeta]  
Автор Sodomy (and lust)
Публикувано11.09.03 02:06



ionko




Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.