Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 11:59 19.05.24 
Любители на животните
   >> Рибки
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | >> (покажи всички)
Тема моите шишовцинови  
АвторKмeтa (Нерегистриран)
Публикувано03.06.03 05:22



ето две снимки на ултиматувния 500 литров аквариум който имах преди известно време ...
http://aaquaria.com/koko2.jpg
http://aaquaria.com/koko1.jpg

термометър-Хаген
нагревател -Хаген Троник 200 вата
филтри - 2 броя АкваКлиър 500 и Ахайм 2215

са няаам ништо :(



Тема Re: моите шишовцинови [re: Kмeтa]  
Автор if (The Designer)
Публикувано03.06.03 10:21



qki sa bratche :))
q spodeli malko opit. mogat li da se gledat v akvarium s rasteniq i nqkva dekoracia ili po tochno kakva dekoraciq moje da se napravi na akvarium s pirani?

Vobshte ne sum zapoznat po vuprosa i ako mi dadesh nqkvo info ili kude da poprocheta shte sum ti blagodaren :))

Uspeh v namiraneto na ribite koito tursish

Jivota e igra, siujeta e malko gaden, no za smetka na tova puk kakva Grafika


Тема Re: моите шишовцинови [re: Kмeтa]  
Автор Boby_ (гладен)
Публикувано03.06.03 10:32



Ами..... то всъщност няма нищо вътре. Що така? Пираните не понасят ли накяква декорация? Поне грунт или пясък? Рибите определено не са много цветни, а като няма камъни, растения или някакви други декоративни елементи, просто не виждам смисъл от такъв аквариум.
Иначе рибите са готини!



Тема Re: моите шишовцинови [re: Kмeтa]  
Автор Niky (AquariaBG)
Публикувано03.06.03 11:23



Лично моето мнение (без да искам да те обиждам) е, че това не е аквариум. Просто си пуснал едни риби в стъклен съд, както продават шараните на пазара.
А пираните не живеят в пусти местта, напротив. Някой корен, голям камък би направил от стъкления съд аквариум.
За мен е жалко, защото 500л е страхотен аквариум. При подходящо аранжиране е малко бижу.
Но пък имах един познат, който имаше 2000 литра аквариума, също като теб празен. Организираше залагания - пускат една риба и залагат коя пираня ще го изяде и за колко време. Та...всичко си има предимства



Тема Re: моите шишовцинови [re: Niky]  
Автор if (The Designer)
Публикувано03.06.03 11:49



Pichove daite da obsudime kak moje da se dekorira takuv akvarium i ebentualno kvo rasteniq mogat da se gledat vutre (ako vobshte moje) kamani i durve sa qsni :)
Kajete si mnenieto puk Kmeta kato si zeme novite riboci da mu pomogneme da si naprai real giol :)))

Men lichno dekoraciata mnogo ma interesuva

Jivota e igra, siujeta e malko gaden, no za smetka na tova puk kakva Grafika


Тема Re: моите шишовцинови [re: if]  
Автор Boby_ (гладен)
Публикувано03.06.03 13:31



Ами веднага мога да ти кажа какво е подходящо за декорация за пираните - това, което и за другите харацинови, които обитават поречието на Амазонка - неваровикови камъни (т. е. такива, които не биха втвърдили водата), добре обработени корени, растения, които имат подобни изисквания към водата и други.



Тема Re: моите шишовцинови [re: Boby_]  
Автор if (The Designer)
Публикувано03.06.03 14:28



10x Boby i az taka predpolojih no kato ne sum zasichal nikakva informaciq po vurposa iskah da popitam vse pak :))))

Useshtaqm shte zaribime Kmeta za edin holandski akvarium :)))

Jivota e igra, siujeta e malko gaden, no za smetka na tova puk kakva Grafika


Тема Re: моите шишовцинови [re: if]  
Автор Boby_ (гладен)
Публикувано03.06.03 17:49



Пираните всъщност биха изглеждали доста готино сред гъста растителност, корени, камъни и при едно хубаво осветление - доста внушителни са като размери. Тъй че давай, Кмете! Взиай си пак пирани, ама този път си декорирай аквариума, да видиш каква красота ще стане!



Тема Re: моите шишовцинови [re: Kмeтa]  
Автор zoomaniak (fish)
Публикувано04.06.03 23:53



le le kmete prati mi na meila mi o6te snimki moje i si4kite de hihihih i ako ima na celia ti vodoem a ima li i svalqm ti 6apka za ribetata skoro 6te ka4a na edin moi aver piranite deto sam pusnal temata de i te sa ot 4ernita de i sa6to me kefqt kato tvoite napi6i mi statiq za tqh hihihihi pi6i mi



Тема Re: моите шишовцинови [re: zoomaniak]  
АвторKmeta (Нерегистриран)
Публикувано05.06.03 08:51



na4i v momenta sam bez nikakvo oborudvane ... akvariuma ot snimkite go prodadoh na edin prijatel da si gleda nilskija krokodil v nego(pone vremenno stoto raste dosta burzo )

oshte malko info za akvariuma
za da go napravja kakto iskam mi otne 4 meseca ... dopulnitelno bjaha dobavjani rastienijata i dunoto ... edinstvenite rastenija koito oceljaha bjaha dubchetata koito napraviha 10 sm sloi i pokriha cjalata povurhnost si4ko drugo beshe izskubano i razkusano za dva dni ... v akvariuma bjah slojil oshte 4 korena ot tija deto izpuskat tanin vuv vodata (mangrovi mai ) kamuni ne slojih stoto ribite se bieha neprekusnato i me beshe strah da ne si razbijat glavite
zna4i sled 4-mesaca uspjah da go zavursha i izglejdashe dobre pone za moite predstavi za dobre izglejdasht akvarium

imam oshte 5-6 snimki na akvariuma no vski4i sa praveni ss obiknoven fotoaparat i trjabva da se skanirat za da moje da gi vidite

mejdu drogoto dupchetata ot jujna amerika li sa stoto ina4e sam se izlojil




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.