Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 23:01 23.06.24 
Любители на животните
   >> Рибки
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | >> (покажи всички)
Тема Re: za osvetlenietoнови [re: hopeless2]  
Автор Niky (AquariaBG)
Публикувано29.05.03 09:13



Tова ми хареса. Водораслите се развиват като полудели
Нищо чудно....
Сега сериозно - за такъв малък водоем става, но за нещо сериозно :(
Аз имах един 30л - имаше само валиснерия - даже цъфтеше!!!
Осветлението беше 2 крушки по 8 Вт миньонки.
Не казваш и какви растения имаш - не всички ще растат добре при тая светлина



Тема Re: za osvetlenietoнови [re: Niky]  
Автор hopeless2 (опитен вълк)
Публикувано30.05.03 00:52



Като казвам водорасли имам в предвид онея зелените дето покриват всичко. По едно време само ден след като ги бях изчистил се върнаха със страшна сила . А иначе има и една криптокорина дето не спира да пуска нови и нови листа. Въобще, това е противно на всякаква логика ама става!



Тема Re: za osvetlenietoнови [re: hopeless2]  
Автор Niky (AquariaBG)
Публикувано30.05.03 09:12



Изобщо не е противно на всякаква логика. Специално криптокорината (предполагам че имаш афинис) си расте прекрасно на много слабо осветление.
В работата имам един 30 литра, в който си растеше прекрасно без да има изобщо специална лампа за нея (само тия които са в офиса). Но уви не за всички растения е така.
Аз не искам да споря за лампите - всичко е компромис цена/възможност (и да се намери).
Имате интернет, вижте какво предлагат фирмите - те едва ли не са мислили за всички тия въпроси, които повдигаме тук.



Тема Re: za osvetlenietoнови [re: hopeless2]  
Автор if (The Designer)
Публикувано30.05.03 13:57



Am pich tova deto go kazvash za razteja na zelenite vodorasli vobshte ne bih go otchel kato plus :)))) Po skoro obratnoto.
Vodoraslite sa nepriatna gledka i nqkoi mogat da imat kofti efekt vurhu vodoema ti (ne samo estetichen problem).

Jivota e igra, siujeta e malko gaden, no za smetka na tova puk kakva Grafika


Тема Re: za osvetlenietoнови [re: Boby_]  
Автор zoomaniak (fish)
Публикувано03.06.03 01:00



pokazval sam ti i snimki noseh edin pat na akvariumi ama nemooo da se vidiq s tebe i lampata e u nas i 6te ti dam adres ako iska6 na magazin za lampite de i ela do pernik i 6te ti pokaja o6te mnooo iznenadi



Тема Re: za osvetlenietoнови [re: zoomaniak]  
Автор Boby_ (гладен)
Публикувано03.06.03 10:27



Така и не разбрах защо си мислиш, че имам желание да си сменям чудесно направеното и добре работещо осветление с друго. А и защо трябва да търся варианти за някакви самоделки (каквито предполагам представляват тези пернишки изненади, за които говориш ), вместо да си купя качествена стока. Че парите имат значение, имат, ама не съм чак толкова закъсал, че да тръгна да си правя сам оборудване.




Страници по тази тема: 1 | 2 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.