Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 16:34 17.05.24 
Любители на животните
   >> Рибки
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | >> (покажи всички)
Тема Noviq dizain na Bulgarska Aquariumna Enciklopediaнови  
Автор if (The Designer)
Публикувано23.04.03 13:37



Purvo da se izvinq che postvam takava tema dalech sum ot misulta tuk da se obsujdat problemi svurzani s grafika, no iskam da znam i mnenieto na potencialnite useri na tozi site.
Se pak mnenieto na potrebitelq e mnogo vajno i iskam da razbera dali vi haresva i dali bi vi bilo udobno da polzvate site v takuv vid.
Poneje oshte se razrabotva za sega sme na nivo maket (koito e edna kartinka i nqma vuzmojnost za navigacia)

Mai se uvlqkoh v pisane

eto i maketa



Jivota e igra, siujeta e malko gaden, no za smetka na tova puk kakva Grafika

Тема Re: Noviq dizain na Bulgarska Aquariumna Enciklopediaнови [re: if]  
Автор Boby_ (гладен)
Публикувано23.04.03 13:54



Да, изглежда добре - изчистено от кич и стилно, без да е прекалено семпло. Само идея - дали е удачно самият текст на статията да е с черни букви на бял фон? Според мен не се връзва с останалата част. Може би малко по-светъл нюанс на сивото ще е по-добър. Освен това не е лошо текстът да не е само ляво подравнен, а да си е justified. Лентите с менюта, както и комбото "Бърза навигация" ми подсказват, че навигацията из сайта ще е на добро ниво. Като цяло много добре!



Тема Re: Noviq dizain na Bulgarska Aquariumna Enciklopediaнови [re: Boby_]  
Автор if (The Designer)
Публикувано23.04.03 14:01



10x Boby
teksta shte e justify no veche kato se razraboti site v html
a za cveta na teksta nai-dobra chetimost se postiga cheren tekst na bial fon, znam che sivoto se vruzva po s osanalata chast, no nqma da se chete dobre
moje bi nqkvo tumnosivo (shte probam).

Jivota e igra, siujeta e malko gaden, no za smetka na tova puk kakva Grafika


Тема Re: Noviq dizain na Bulgarska Aquariumna Enciklopediaнови [re: if]  
Автор if (The Designer)
Публикувано23.04.03 14:05



Kato go zavurshime izcialo pak shte go pokaza za da se vidi veche krainiqt rezultat i kak deistva vsichko.
S Niky se nadqvame saita da e maksimalno polezen na vsichki akvaristi v bulgariq ili pone takava cel sme si postavili.

Jivota e igra, siujeta e malko gaden, no za smetka na tova puk kakva Grafika


Тема Re: Noviq dizain na Bulgarska Aquariumna Enciklopediaнови [re: if]  
Автор Boby_ (гладен)
Публикувано23.04.03 14:22



Ами давайте - идеята е добра.



Тема Re: Noviq dizain na Bulgarska Aquariumna Enciklopediaнови [re: if]  
Автор DANlO (The Past-master)
Публикувано23.04.03 15:09



Дизайна е страхотен , човече! Наистина много ме кефи!Дано и информацията която има в сайта да е на такова високо ниво

Не ИМ се давай

I WANT to ride my bike...


Тема Re: Noviq dizain na Bulgarska Aquariumna Enciklopediaнови [re: if]  
Автор if (The Designer)
Публикувано23.04.03 15:44



Garanciq che infoto shte e po dobro ot dizaina :))) Shtom batko vi Niky otgovarq za nego.
Za sega ideqta ni e kum vsqka ribka i rasteniice da ima vuzmojnost i da se dava mnenie ili kratuk komentar ot tipa az sum gledal takova i sum sreshnal slednite problemi ili ne sum imal takiva.
V toq red na misli da popitam kakvo spored vas shte e hubavo da ima v tozi site. Kakva druga informaciq ili vijmojnosti ot sorta na tova review koeto veche spomenah.

Jivota e igra, siujeta e malko gaden, no za smetka na tova puk kakva Grafika


Тема "Аквариум на месеца" [re: if]  
Автор DANlO (The Past-master)
Публикувано23.04.03 20:17



По-принцп много ми допада идеята за конкурс за "Аквариум на месеца" виж

, мисля че не е толкова сложно да се направи тази опция(не разбирам от програмиране но като гледам какъв дизайн сте направили значи си разбирате от работата)Но мисля че е по-добре да има няколко претенденти(избрани от вас)примерно 3...и да се гласува от user-ите за да не си мислят хората че има пристрастия!
Поразгледай (ако не си го разглеждал преди) мисля че има много добри идеи като цяло и наистина е добър!

Не ИМ се давай

I WANT to ride my bike...

Редактирано от DANlO на 23.04.03 20:20.



Тема Re: "Аквариум на месеца"нови [re: DANlO]  
Автор DANlO (The Past-master)
Публикувано23.04.03 20:43



Виж ако искаш какво намерих из архивите...


Както сам виждаш не успях да убеда много хора да снимат и да пращат, но се надявам като има тази опция и на бг сайт да стане готино и българите да не се срамуват(може би не е най-точната дума ама не се сещам сега за друга) , а да изпращат снимки!

I WANT to ride my bike...

Тема Re: "Аквариум на месеца"нови [re: DANlO]  
Авторrumi (Нерегистриран)
Публикувано24.04.03 07:49



И аз съм за " Аквариум на месеца" - време и в България да имаме такова нещо. Не че не можем да се мерим с чужденците:) Жалкото е само че снимките ми не са толкова качествени като тези, които гледам по сайтовете, но важното е да личи каква е била идеята.




Страници по тази тема: 1 | 2 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.