Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 02:55 23.06.24 
Любители на животните
   >> Рибки
*Кратък преглед

Тема Notopterusнови  
Авторkaa (Нерегистриран)
Публикувано30.03.03 16:40



Мога ли да събера в един аквариум Notopterus Chitala и Notopterus Blanchi?



Тема Re: Notopterusнови [re: kaa]  
Авторtania (Нерегистриран)
Публикувано30.03.03 16:52



а в колко голям аквариум ще ги слагаш? защото стават по 1 метър чудовища



Тема Re: Notopterusнови [re: kaa]  
Автор PvB (frends ;-)))
Публикувано30.03.03 18:56



razbira se che mojesh stiga da nqmash drugi malki mirolubiwi ribki

P.S. ne e wqrno che stawat do 1 metyr ;-))

pone ne w akwariumni uslowiq



Тема Re: Notopterusнови [re: kaa]  
Авторtania (Нерегистриран)
Публикувано31.03.03 08:27



http://www.thetropicaltank.co.uk/Fishindx/cl-knife.htm
е хайде да не е 1 метър, ама 60см пак са си много :) затова питам за аквариума, да не ги натъпче пича в някой 10 литров



Тема Re: Notopterusнови [re: tania]  
Автор PvB (frends ;-)))
Публикувано31.03.03 21:32



Milo momiche ... newqrwai na wsichko koeto chetesh... ima golqma razlika ot 1 metyr i 0.60 sm. no w akwariumni uslowiq tazi ribka nqma da stane poweche ot 25 santimetra... razbirase mnogo zawisi i s kakwo q hrani, zashtoto ako ima jelanie moje da si q podyrja i na 10 santimetra za da i se lubuwa ;-)) i pak ti kazwam malko e literaturata koqto otgowarq pone 30 % na istinata taka che ako ima neshto pitai ;-))



Тема Re: Notopterusнови [re: PvB]  
Авторtania (Нерегистриран)
Публикувано31.03.03 22:35



мен пък са ме учили да не вярвам на всичко което ми казват хората а да "огледай се, ослушай се" и си направи собствени изводи , а това за 60см го пишеше за аквариумните условия, но пък зависи в какъв аквариум, ако има място и храна, ще расте, ако е на тясно и вечно гладен - ще седи пигмей



Тема Re: Notopterusнови [re: tania]  
АвторKaa (Нерегистриран)
Публикувано01.04.03 09:00



Колеги,въпроса ми е дали може да живеят заедно , без да се закачат,заради нрава им на единаци.Аквариума ми е 650л.Имам Читала 30см. и като го събера с Бланхи дали нормално ще го приеме.Всичките сайтове до който съм се добрал не дават информация за поносимост към други риби.Затова правя това запитване,ако има някой опит в тази насока да го сподели.Колкото до размера на рибите,това не ме притеснява,Протоптера ми е 85см.



Тема Re: Notopterusнови [re: Kaa]  
АвторNiky (Нерегистриран)
Публикувано01.04.03 09:42



Здравей. Страхотно е, че имаш аквариум 650л. Аз направо се засрамих с моя 400 :(( Иначе по въпроса - никога не се знае дали ще се бият, аз съм виждал лабео и пирани да си живеят кротко. Тъй като тая риба е от рода на черния нож (apteronotus albifrons) не вярвам някой да я закача. Аз гледам от доста време такива и дори и като са малки никой не ги закача. Е, те се дъвчат помежду си, но без външни последствия. ОСвен това, тая риба също като ножа излъчва електрическо поле и предполагам, че никой няма да я пипа.
Виж ако имаш неони (малки) може да понамалеят :)))



Тема Re: Notopterus [re: Kaa]  
Автор if (непознат )
Публикувано01.04.03 16:13



neznam da li go znaehs toq site
http://www.myfishtank.net/

i neznam dali za tez ribi ima info no pogledni.
tuk za vseki vid hora sa si dali mnenieto, koi s kvo gi e otglejdal i tn. ima i forum ako ne se luja i mojesh da postnesh vuprosa si i tam ako ne namerish otgovora razbira se .

Dano da ti svurshi rabota



Тема Re: Notopterusнови [re: Kaa]  
Автор PvB (frends ;-)))
Публикувано02.04.03 21:03



nqmash griji mojesh da gi pusesh zaedno ;-))




*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.