Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 09:24 28.06.24 
Любители на животните
   >> Рибки
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | >> (покажи всички)
Тема Синът ми е на 4 години и ми яде рибките!нови  
Автор3arpижeн poдитeл (Нерегистриран)
Публикувано11.02.03 15:22



Яде ги сурови направо от аквариума, какво да правя по дяволите!!!???



Тема Re: Синът ми е на 4 години и ми яде рибките!нови [re: 3arpижeн poдитeл]  
Автор Иryaнa (Екзотична)
Публикувано11.02.03 16:43



Ами пробвай да сложиш капак на аквариума - от тези тежките дето в тях вграждат лампите например. Малко дете не може да го вдигне, би трябвало да го спре. Малкия ми братовчед стискаше рибките до смърт, обаче за ядене ...
Аз съм пробвала сурова риба (само риба, не суши или сушими), нищо особено, даже е ужасно безвкусна. Не знам какво е харесало детето в нея.
То малко като Ам-гъл май



Тема Re: Синът ми е на 4 години и ми яде рибките!нови [re: 3arpижeн poдитeл]  
Автор x-fan (prost(o) x)
Публикувано11.02.03 18:00



naj dobre ako move da se wdigne nejde na wisoko syda ili da se zakliuchwa staqta w koqto e akwariuma dokato e sam drebniq, shtoto s kapaka da ne wzeme da obyrne akwariuma ili da se pliusne otgore mu i ...
kolko litra e syda, ako e nqkoj malyk, 30-40 litra kachete go nejde po sekciq i tn, ta taka che dori i na stol da nemove da gi buta. No ws epak gledajte da ne se okave prekaleno tevyk za rafta , ili krite kepcheto, taka dosta po trudno shte gi hwashta, osobeno ako sa po drebni i byrzi ribetata :-)



Тема Re: Синът ми е на 4 години и ми яде рибките!нови [re: 3arpижeн poдитeл]  
АвторMaja (Нерегистриран)
Публикувано13.02.03 09:22



Помисли за консултация с детски психолог.



Тема Re: Синът ми е на 4 години и ми яде рибките!нови [re: 3arpижeн poдитeл]  
АвторPибap (Нерегистриран)
Публикувано14.02.03 20:04



Еби го в гъза!



Тема Re: Синът ми е на 4 години и ми яде рибките!нови [re: Pибap]  
Автор Иryaнa (Екзотична)
Публикувано16.02.03 21:02



Простак!!!
Човека пита, той простотии ръси.
Ти що не последваш хубавия си съвет?



Тема Re: Синът ми е на 4 години и ми яде рибките!нови [re: Иryaнa]  
Автор bojan (Wizard)
Публикувано17.02.03 23:28



какви са ти рибите?

Винаги ще има утре!


Тема Re: Синът ми е на 4 години и ми яде рибките!нови [re: Иryaнa]  
АвторPибap (Нерегистриран)
Публикувано18.02.03 23:32



Ми хубаво, нека доведе детето, пък ще се опитам да помогна вместо него.



Тема Re: Синът ми е на 4 години и ми яде рибките!нови [re: 3arpижeн poдитeл]  
АвторPибap (Нерегистриран)
Публикувано19.02.03 00:31



Ми начи след дълго мислене гениалният ми опитен рибарски мозък роди следните идеи:

1. Бой! Спукай го от бой, пакостника му неден!
2. Закачи аквариума за полилея, след като поскача известно време и не успее да го достигне, малкият ще се умори и ще си намери друго занимание.
3. Отрежи му ръцете.
4. Облечи го в усмирителна риза.
5. Научи го да работи на компютъра. Така по цял ден ще е зает да хаква сайта на Пентагона и рибките ти ще са му само през червейчето...
6 .Окови! Старомодно, но ефикасно.
7. Напуши го. Така няма да иска да прави нищо друго, освен да вика "мама ти, донесе ли още трева, бе пън дърт?"
8. Сложи гумени рибки. Така малкият по цял ден ще се мъчи да ги сдъвче и накрая от много усилия ще остане без зъби и и да иска повече няма да може да се гъбарка с рибетата ти.
9. Отглеждай пирани.
10. Като №8, само че можеш да пуснеш слаб ток във водата. Имам предвид нещо от порядъка на 100 000 , 200 000 волта.
11. Пусни му някой филм на ужасите с участието на риби. Ефектът ще бъде мигновен.
12. Пак като 8. точка, само че можеш да сипеш вместо вода киселина. Препоръчвам ти сярна, тогава е най - зрелищно.
13. Хакни го в гъза. това обаче не бива да се практикува често, защото на малкия може и да му хареса и да стане по-лошо...
14. Фърли го през балкона в боклуците пред блока и си направи нов син, дето да не ти яде драгоценните рибоци и всеки път, щом се приближи прекалено близо до аквариума му разправяй какво се е случило д предшественика му...
15. Минирай териториите около въпросния обект с противопехотни мини. Лесно ще се сдобиеш с такива от битака ири от Илиянци...
16. Сложи картечници, които да убиват всеки, дръзнал да се приближи на повече от 150м. до въпросния аквариум. Само ти ще знаеш кода, с който да ги дезактивираш, за да можеш да нахраниш рибките. Лошото е, че ако забравиш можеш и ти да се убиеш, ама сега човек ни мое да има сичко я...
17. Купи си сейф и го пъхни вътре. После ако искаш приложи точки 14. и 15.
18. Наеми въоражена охрана.
19. Наври му го в гъза. Без възелин и други смазки. След това пристъпи към изпълнение на точки от 1. до 6. Ако не се отучи и тогава - преминаваш към точки от 6. нататък.
20. Пусни слабичък (вече казахме колко) ток по пода.
21. Телената мрежа също може да помогне (но само докато малкият не ти тафи клещите за тел...). Затова не е лоша идея да пуснеш ток.
22. Закрепи аквариума на един прът, издаден навън през балкона. Така, освен ако малкият не е роден акробат, сто процента ще се пребие и най-сетне проблемът ти ще бъде решен. А ако се справи - пращай го веднага в цирка, в тва момче има хляб...
23. Вземи ловната пушка и му обесни любезно какво ще последва, ако още веднъж закачи сарделите ти.
24. Осъди го да ти плаща обезщетение за причинени материални и морални вреди по $100 на рибка.
25. Купи си силно отровни риби. Гарантирам, че това ще му бъде последното ядене в живота.
26. Накарай го да си поиграе малко с кура ти, като му кажеш, че е морска змия. След като го лапне, със сигурност ще намрази морските деликатеси за цял живот...

To Be Conitnued...



Тема Re: Синът ми е на 4 години и ми яде рибките!нови [re: Pибap]  
Автор Niky (AquariaBG)
Публикувано19.02.03 10:50



Излючителна творба. Наистина, има и добри попадения, но....Не мога да си представя, как човек сяда в полунощ като теб и се опитва да реди мъдри слова в тоя стил. Не знам - ти явно нямаш деца, ако гледам и отношенията ти - явно имаш психични и сексуални отклонения (дано не е така). Не знам защо си го написал - обиден ли си нещо на хората във форума, на човека....
Че какво пък толкова е попитал - децата са си деца. Явно неговото е още мъничко, а бебетата мислят само за храна и спане..просто аквариума е бил наблизо...нищо страшно. Че японците и на дърти години ядат сурова риба :))
Не искам да продължавам - не искам и да те обиждам. Но това което си написал (въпреки че има и попадения) просто е...
Недей, помисли си, ако някой ти говори такива неща за собствените деца ,за това, което най-много обичаш...помисли си...и ще видиш че не си прав...
Аз се почувствах засегнат, защото имам двама сина и си представих, как някой им говори така....защо...тук си пишем за да си помагаме, не за се обиждаме....
Вярно, анонимни сме, по лесно се пишат такива неща....но не е това...помисли....
Извинявай, ако съм те обидил...не беше това идеята....просто го прочетох и се почувствах гадно....Ти наистина имаш хумористичен талант, не може някой тъпак да измисли такова нещо, но.....доста от нещата които си написал са много много гадни.....
Извинявай отново. Мисли за твоите деца,за любимите ти същества...И използвай таланта си за положителни неща...и без това в жиовта ни има толкова гадости....Край!!!




Страници по тази тема: 1 | 2 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.