Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 15:18 30.05.24 
Любители на животните
   >> Рибки
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Тема julidohromis - kyde si ...  
Авторx-fan (Нерегистриран)
Публикувано11.01.03 23:15



Naj posle forum i na bylgarski, hubawi neshta prawqt rusnacite, amerikancite i wsichkoto drugo narod, no drugo si e na bg.
Ako nqkoj se zanimawa s otglevdaneto na predstawiteli na tezi uduwitelni, spored men , ribeta neka drasne red dwa. Interesuwa me kakwi raznowidnosti mogat da se namerqt w Bg, gore-dolu cena , ot kyde move da se sdobie chowek s ribetata i wyobshte wsqkakwa informaciq e dobre doshla :-)))
ajde i predwaritelno 10x, mislq che ima kakwo da se kave po temata :-)



Тема Re: julidohromis - kyde si ...нови [re: x-fan]  
Автор Niky (AquariaBG)
Публикувано13.01.03 09:43



Не знам откъде си, но в София на пазара в събота понякога изкарват за продан юлидохромиси. Те са двама продавачи, но ти препоръчвам да купуваш от Ники (не съм аз :))...там всички го знаят. Той си е човек акварист, ще ти каже и много неща за гледането. Другия е търговец :(



Тема Re: julidohromis - kyde si ...нови [re: Niky]  
Авторx-fan (Нерегистриран)
Публикувано13.01.03 16:16



Ot Varna sym i imam 5 brojki marlieri-ta. Golemi sa izrodi osobeno kato pochnat da "pylzqt" s glawata nagolu pod nqkoe ukritie ili listo na rastenie. Do kolkoto razbrah e imalo trnascriptus ( ako se pishe taka ) no predi dosta wreme, sega neznam da li se e mqrkal naokolo da si priznaq wednuv idwah na pazara s Sofiq, predi 3-4 godini i to w nedelq, posred zima, adski losha kombinaciq.
Kazaha mi che sa se mqrkali i oranatus-i , maj shte se hodi do Sofiq da se widi kakwo ima, adksi syms e zapalil po tiq ribeta i smqtam da sybera kolkoto se move poweche widowe pyk shte widimkakwo shte stane.
Ako nqkoj move da pogledne na pazara kakwi tochno se prodawat i gore dolu ceni i razmer i posle da drasne edin dwa reda tuka shte sym mu mnogo blagodaren :-)



Тема Re: julidohromis - kyde si ...нови [re: x-fan]  
Автор Niky (AquariaBG)
Публикувано14.01.03 09:20



Аз по принцип ходя често на пазара, ама сега са едни студове...лоша работа.
Ако ще ходиш ти, да знаеш че пазара е само в събота. Аз ако мина тая събота, ще питам човека с цихлидите има ли, колко им иска и евентуално да ми даде телефон да се разберете, защото все пак Варна си е доста далече (освен със самолет де..:)) Преди години съм купувал Псевдотрофеус ломбарди и Меланохромис йохани...тогава бяха по 2.5. Знам, че трофеусите вървят по 10 лева, но ....ще питам



Тема Re: julidohromis - kyde si ...нови [re: Niky]  
Автор x-fan (prost(o) x)
Публикувано14.01.03 15:34



Golqmo blagodarsko, az imam priqtel sys zoomagazin tuka i nqma da mi se nalaga da pytuwam az, no pone shte moga da si ugoworq neshtata i toj da mine samo da pribere ribetata i dade parite.
Shte chakam za widowe, golemini i ceni che da posybera malko julita , cenna ribka e, wyw Varna imame samo marlieri i to sme dwama trima, pone az tolkoz znam.
ajde :-))



Тема Re: julidohromis - kyde si ...нови [re: x-fan]  
Автор тyчo чyчo (издръжлив)
Публикувано14.01.03 18:23



Освен Марлиери на пазара има Регани. Транскриптус имаше преди година, но люпилото беше малко и единствено. За Орнатус ще те оставя да си помечтаеш подобно на мен...
Цените са около 2-3 лв./бр. с размер до 2,5 см.
Най-добре се обади на Ники (088 514 164), защото аз имам само няколко Марлиери, но са малки за продан.



Тема Re: julidohromis - kyde si ...нови [re: тyчo чyчo]  
Автор x-fan (prost(o) x)
Публикувано14.01.03 18:56



Марлиери и аз имам, един приятел ми даде новоизлюпени и сега имам нека да кажем достатъчно . Значи в най - скоро време ще се обурудвам и с Регани, това е хубаво, 10х за инфото. Този Ники дето казваш има Регани за продан или ...може да ме информира допълнително?




Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.