Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 07:37 23.05.24 
Любители на животните
   >> Рибки
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Тема КАКВО СТАНА БЕ ??  
Автор Capt.Fisher (ex Aquitan)
Публикувано22.11.02 17:14



Моя компютър ли се повреди или бомба падна в клуба?
6 дни никой не се обажда????
Къде избягахте всички заедно???




Тема Re: КАКВО СТАНА БЕ ??нови [re: Capt.Fisher]  
Автор *Dominika* (sladurana)
Публикувано22.11.02 19:41



ЕЕхооо!
Айларипиии.....
Аз бях отпуска за известно време и си я оползотворих с изкачване на Балкана .
А рибките ми засега са много добре, и аквариумът блести от чистота . Само нещо почна да загнива новото ми лимонче . Дали трябват някакви специални условия за него, защото не ми се иска да го загубя. Стои много добре в аквариума .
Поздрави!

OUT OF ORDER!!!


Тема Re: КАКВО СТАНА БЕ ??нови [re: Capt.Fisher]  
Автордимитъp (Нерегистриран)
Публикувано22.11.02 23:21



здравей
аз поне съм тук. Може ли да задам следния въпрос: защо върху растенията ми има кафеви влакна - не е брада?
Осветлението ми е с лампа - флора.



Тема Re: КАКВО СТАНА БЕ ??нови [re: димитъp]  
Авторbojan (Нерегистриран)
Публикувано22.11.02 23:28



Ami na men mi gramna harda i sega sam ot zala!Ina4e mal4im za6toto nqma kakvo da pi6em. :)))))))) qvno na vsi4ki ribite im sa dobre ,blagodarenie na cluba :PPP



Тема Re: КАКВО СТАНА БЕ ??нови [re: Capt.Fisher]  
Автор Boby_ (гладен)
Публикувано25.11.02 09:42



Хе, хе. Ами той този клуб нещо е на умирачка. Ама така ще е, като не си говорим за рибките, когато са здрави и всичко в аквариумите е ОК, а се обаждаме само като има проблеми.



Тема Аман от тъпотии...нови [re: Capt.Fisher]  
Автор WHunter (Изтръпнал)
Публикувано29.11.02 17:22



Някои и от по-дълго не сме се вяскали... А здравейте на всички, как е хавата тук? Още ли има хора в БГ, склонни към такава лудост като гледането на рибки? Мойте се увеличават в геометрична прогресия, само под леглото си нямам още аквариум. Ще положа специални усилия да сведа броя им до минимум но не ми се ще да вкарвам в действие лагери на смърта, не са ми присъщи гестаповщини. А и на рибките няма да им хареса. От друга страна ако ги пусна да плуват в тоалета пак няма да им хареса защото е тясно и мирише, а е обществена тайна че всички търговци във Варна са задници, и колкото един търговец има повече магазини и повече излишни пари толкова повече ги стиска и толкова по-голям задник е! май няма да се разделям с малките си рибки скоро, още два несеца и половината ми потомство става пълнолетно и те ще почнат да се множат и незнам на къде още да ги разширявам а и зима иде....

Далеч съм от мисълта си.

Редактирано от WHunter на 29.11.02 17:23.



Тема Re: КАКВО СТАНА БЕ ??нови [re: Capt.Fisher]  
АвторJo (Нерегистриран)
Публикувано04.12.02 19:19



poneje znaete vsichko, iskam da popitam>:
moite ribki se razboliaha ot ichtirophtilius i v upatvaneto za lekarstvoto COSTAPUR na SERA pishe, che triabva da se izkliuchi ultraviolet lamp prez nashta.Pitam - tazi lampa ne e li vredna za ochite na horata ako izluchva v ultraviolet, kato se ima predvid, che ochilata za predpazvane ot slunchevi luchi sa s UV zashtita



Тема Re: КАКВО СТАНА БЕ ??нови [re: Jo]  
Автор Boby_ (гладен)
Публикувано05.12.02 14:27



Ултравиолетовите лампи наистина са вредни за човешкото око.
Не знам какво точно пише на Костапур, но мога да се опитам да ти обясня смисъла.
В Костапур и подобните му лекарства се съдържат вещества, които се разпадат от ултравиолетовите лъчи. Доколкото си спомням, производителите съветват лекарството да се слага вечер, за да ги няма ултравиолетовите лъчи на слънцето, които през деня са неизбежни. Прочети отново внимателно - възможно е да си се объркал.
Успех с рибките и бързо оздравяване!



Тема Re: КАКВО СТАНА БЕ ??нови [re: Boby_]  
АвторJo (Нерегистриран)
Публикувано06.12.02 10:34



Blagodaria ti




Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.