Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 12:04 26.06.24 
Любители на животните
   >> Рибки
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | >> (покажи всички)
Тема Тритон в аквариумнови  
Автор *Dominika* (непознат )
Публикувано15.08.02 22:17



Здравейте акваристи .
Преди 2-3 дена се поразходих из зоо магазините и в един се натъкнах на малки тритончета. Много ми харесаха и се заинтригувах. Търсих информация из интернет за тях, но не намерих нищо. Та се учудих, да не би това животинче, което съм видяла да е нещо съвсем различно и да ме заблуждава продавача . Аз съм решила да си ги купя, защото са страхотни ( и наистина приличат на тритони! ), но ми се искаше да знам повече за тях. Ако не са тритони, то какво ли може да са? Има ли някой информация за тях?



Тема Re: Тритон в аквариумнови [re: *Dominika*]  
Автор Firebird (***)
Публикувано16.08.02 18:31



Ne znam dali sa tritoni, sled kato ne sym gi vidqla. Dokolkoto se sehtam, mai sa zashteni i ne bi trqbvalo da se prodavat. Imash li opit s gledaneto na takova neshto? Az triton ne sym gledala...
Latinskoto ime na tritonite e Triturus.
Obiknovenite sa T. vulgaris, grebenestite T.cristatus
Probvai da tyrsish po latinsko ime, az namerih tova:





Тема Kade gi vidya?нови [re: Firebird]  
АвторEmo (Нерегистриран)
Публикувано27.08.02 17:19



Kaji mi v koy magazin gi prodavat? Mnogo me kefyat



Тема Heheнови [re: Emo]  
Автор bojan (Wizard)
Публикувано02.09.02 02:47



Az kato hodih na selo ima edna 4e6ma deto piqt voda patkite i konete i vsi4kiq tam dobitak,ta tam si hvanah 12 tritona,vzeh si gi v ka6ti no gi zabravih na slance vednag i te ymrqha ot gore6tinata.Ina4e v enciklopediqta imam mnogo informaciq za tqh i koito iska moga da my dam.

Винаги ще има утре!


Тема Хвани ми едно, бенови [re: bojan]  
АвторEмo (Нерегистриран)
Публикувано02.09.02 12:27



Моля те. Ще кинтя. Ако са двойка - супер



Тема Re: Хвани ми едно, бенови [re: Eмo]  
Автор bojan (Wizard)
Публикувано02.09.02 17:04



Hehe,ela lqtoto do Varna za6toto togava im e razmogitelniqt period i se sabirat vav vodoemite


Винаги ще има утре!


Тема Re: Хвани ми едно, бенови [re: bojan]  
АвторEmo (Нерегистриран)
Публикувано02.09.02 19:01



Ami ne mi se chaka do drugoto lyato... Sega ima li gi? Ili yavno shte si kupya ot nyakoy nagazin



Тема Re: Хвани ми едно, бенови [re: bojan]  
Автор WHunter (Изтръпнал)
Публикувано03.09.02 01:06



Боби, ще ти скъсам всичките уши...
Защо не си споменал...аз само такова дето не съм гледал...искам! Я дай да се разходим с тебе където трябва да си намеря... а после като ми омръзне от него ще го подаря на терариума.

Далеч съм от мисълта си.


Тема Re: Хвани ми едно, бенови [re: WHunter]  
Автор bojan (Wizard)
Публикувано03.09.02 14:59



Ami ve4e razmnogitelniq im period e svar6il i nqma da namerim.Drygata godina 6te otidem do Ravna gora i 6te si vzemem.
Ima edin problem te sa syhozemni i giveqt va vodata samo prez razmnogitelniq period.taka 4e moge i da pykanat ako sotqt mnogo dalgo pod voda(ne gi znam dali sa podhodq6ti za otglegdane v akvarium)

Винаги ще има утре!


Тема Re: Хвани ми едно, бенови [re: bojan]  
Автор *Dominika* (sladurana)
Публикувано05.09.02 00:03



Здравейте!!!
Тритончетата, които видях бяха в зоо магазин в Русе. Бяха 5-6 на брой, едното струваше 2,50 лв. Ама наистина ли са сухоземни .Аз си мислех, че през повечето време живеят във вода и само понякога излизат на суша. Явно доста съм била заблудена. Аз също много искам да имам тритончета в къщи, но май ще ми е необходим доста голям аквариум, такъв че и вода да има и някакъв камък да може да се събере в него.

OUT OF ORDER!!!



Страници по тази тема: 1 | 2 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.