Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 05:33 26.05.24 
Любители на животните
   >> Рибки
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | >> (покажи всички)
Тема kak da poznaq  
Авторloony (Нерегистриран)
Публикувано12.07.02 18:35



Koga jenskata gupa e bremenna i koga shte rajda? syjalqvam za elementarnniq vypros, no wse oshte sym syvsem na4inaeshta......



Тема Re: kak da poznaqнови [re: loony]  
Автор RollinStoner (ne sym kato vas)
Публикувано12.07.02 20:20



ako e bremenna e debla i ima cherno petno na korema, zad rebrata. tochno koga shte rajda az lichno ne sym uspial da predvida, no e v ramkite na okolo mesec



Тема Re: kak da poznaqнови [re: RollinStoner]  
Авторloony (Нерегистриран)
Публикувано13.07.02 19:39



Thanks:-)) Ами аз имам три женски и ми се струва че и трите са бременни..... в прочем едната е родила, защото видях едно бебе...... другите са ги изяли:-( гадините...... те и това бебе го изядоха, само дето се кри няколко дни из растенията...... Искам да питам дали ако има много растения в аквариума може да не отделям женската при раждането и пак да оживеят някои бебета....
Там е работата, че нямам втори аквариум а и не ми се гледат 30 гупи след няколко месеца:-)))) но ми е интересно и бебета риби да имам:-))



Тема Re: kak da poznaqнови [re: loony]  
Автор RollinStoner (ne sym kato vas)
Публикувано14.07.02 23:45



mi pri nas se prodavat edni malki akvariumcheta napraveni ot mnogo finna mreja koito stoiat vytre v golemia akvarium - az tam dyrjah jenskata kogato rajdashe, ma pri vas neznam dali ima takiva exstri - a sega imam edna jenska koiato skoro shte rajda i misla da ne ia otdeliam da vida dali malkite shte oceleiat - i az imam mnogo rastenia. ne e zle da si vzemesh rastenia s mnogo drebni lista, ako tvoite ne sa takiva - i golemite ribi triabva da se hranat chesto - dori da se prehranvat pyrvata sedmica - drugo ne se seshtam. shte ti pisha kvo stava kato rodi moita i ti pishi kato rodi tvoita.

ae - kysmet



Тема Re: kak da poznaqнови [re: RollinStoner]  
Автор loony ()
Публикувано20.07.02 10:38



Moqta rodi, a az pak izpusnah momenta....... i mnogo stranno - pak sa izqli vsi4kite malki, samo edno sa ostavili, a to si pluva sred golemite, i dori ne se krie.....
ve4e ot dva tri go gledam v akvariuma, dylgo e sigurno 4 milimietra..... myni4eto....
4akam da vidq dali shte go izqdat....



Тема Re: kak da poznaqнови [re: loony]  
Автор RollinStoner (ne sym kato vas)
Публикувано22.07.02 00:52



i moita rodi v petyk, i az propusnah momenta no pri pyrvoto prebroiavane, koeto mi razkaza igrata, prebroih okolo 15, dnes - nedelia, pri poslednoto mi prebroiavane imashe okolo 6 . . . . .moje i drugite da sa naokolo poneje v moia akvarium i golemi ribi izchezvat za niakolko dni, mnogo goliama jungla e, misla che dosta ot malkite shte oceleiat, az za vseki sluchai iako prehranvam vyzrastnite.

stranno obache kak ne go zakachat tova malkoto ribe - ti kvi ribi imash v akvariuma samo gupi li?



Тема Re: kak da poznaqнови [re: RollinStoner]  
Авторtrihogaster (Нерегистриран)
Публикувано29.07.02 09:28



Nqma strashno mojesh da ostavish gupite da rodqt v akvariuma ,no edno ot usloviqta e da imash bogat rastitelnost .Nai lesno ste si nabavish rogolistnik(rastenie pluvasto nad danoto na tufi s mnogo lista kato igli4ki naredebi v kragove okolo eno prodalgovato steblo)imago po dolnite te4eniq na nashite reki.Ako slojish dotata4no golqma tufa ste spasish golqm procent ot malkite.Ne e neobhodimo da prehranvash golemite ribi tova moje da dovede do zamarsqvane na vodata i do bolesni sastoqniq pri nqkoi ot tqh.Prosto gi hrani normalno.V na4aloto malkite ste se hranqt s mikro organizmi ,no ne e losho da im kupish hrana za malki ribki ot zoomagazina.malkite trqbva da hranish po 4esto ot vazrastnite.Vnimavai ne pr4ekalqvai s koli4estvoto na hranata za malkite davai im tolkova kolkoto mogat da izqdat gore-dolo za polovin 4as i to 2-3 pati an den.Obarni vnimanie ,4e vseki den moje malkite da sa namaleli!
kogato dosttignat golemina nad 6-7mm golemite ribi ste sprat da im obrastat vnimanie.E tova zavisi i ot goleminata na vazrastnite ribi v akvariuma.



Тема аквариума ми се напълни с дребосъцинови [re: trihogaster]  
Автор loony ()
Публикувано29.07.02 16:15



В момента са пет на пет - големите риби и бебетата...... ще трябва да си копувам нов аквариум........
май и без много растителност пак оцеляват, не знам какво да ги правя толкова много рибоци......



Тема Re: аквариума ми се напълни с дребосъцинови [re: loony]  
Автор RollinStoner (ne sym kato vas)
Публикувано29.07.02 18:05



super, za imam 3 oceleli, taka i ne razbrah koi iziade drugite - ili sa jabite ili somchetata a moje i jenskata da e. symniavam se che neonkite mi sa iziali neshto - te sa krotki.

mi kvo da gi pravish tolkova mnogo ribi?? - shte si gi gledash i shte gi hranish, te za drugo ne stavat :))



Тема Re: аквариума ми се напълни с дребосъцинови [re: RollinStoner]  
Автор WHunter (Изтръпнал)
Публикувано29.07.02 19:03



Ше знаеш супер аквариум си си направил... наясно ли си, че накрая само жаби ще гледаш в него???

Далеч съм от мисълта си.



Страници по тази тема: 1 | 2 | >> (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.