Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 02:17 12.06.24 
Любители на животните
   >> Рибки
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | >> (покажи всички)
Тема Моля за съветнови  
АвторPepi (Нерегистриран)
Публикувано26.06.02 09:18



Имам малак аквариум /с форма на сфера 6 литра/ има си помпа за въздух ситни камачета и две водорасли. В него гледах две `мулинезии`Едната умря купих си още една и след две седмици умря и старата риба. Храня ги с някаква храна на прах. Моля някой да ми каже как точно трябва да ги гледам и с какво да ги храня и дали не им е малък аквариума.



Тема Re: Моля за съветнови [re: Pepi]  
Автор Boby_ (110)
Публикувано26.06.02 14:26



За съжаление това, което може да се каже по твоя проблем, е твърде много, за да се захване някой да го обясни подробно тук във форума. По въпроса, който задаваш, а именно как се гледат рибки, са изписани стотици томове и все още има какво да се каже. Затова най-добре си купи литература и прочети нещо. Можеш да пробваш и из Интернет. Ето няколко линка към български сайтове:




Ако се справяш с английския, мога да ти дам линкове и към други сайтове.
Чети и ако нещо конкретно не ти е ясно, питай. С удоволствие ще ти отговоря, стига да не искаш от мен да напиша наново "Война и мир".
Успех с рибките!

Stonewall - Can't we see
We're our own worst enemy


Тема Re: Моля за съветнови [re: Boby_]  
АвторPepi (Нерегистриран)
Публикувано26.06.02 17:38



Благодаря ти много за отговора.Би ли ми препоръчал някоя книга за да си купя. Имам намерение да си правя голям аквариум до 250л и искам да се подготвя.Мисля да гледам Дискуси ти какво ще кажеш???



Тема Re: Моля за съветнови [re: Pepi]  
Автор RollinStoner (ne sym kato vas)
Публикувано26.06.02 17:48



malyk ti e akvariuma i v takiva akvariumi e mnogo trudno da dokarash bilogichnoto ravnovesie - sigurno sa se otrovili ot natrupanite vyv vodata vredni veshtestva, ima li filtar tova akvariumche, otkoga go imash, smeniash li mu vodata



Тема Re: Моля за съветнови [re: Pepi]  
Автор Boby_ (110)
Публикувано26.06.02 17:49



За съжаление не мога да ти препоръчам конкретно заглавие. За последно си купих една-две книжки по темата преди няколко години, но се оказа, че са пълни с глупости. Във всеки случай Интернет е много богат източник и ако имаш желание, можеш да научиш много.
Дискусите не са първата ми любов, признавам. Гледам цихлиди. Всъщност и дискусите са цихлиди, но не са типични представители на семейството. Но ако на теб ти харесват, гледай ги, макар че не са много подходящи за начинаещ. Имат лошия навик да умират, ако не се гледат добре.

Stonewall - Can't we see
We're our own worst enemy


Тема Re: Моля за съветнови [re: Boby_]  
АвторPepi (Нерегистриран)
Публикувано27.06.02 09:17



Чета че пишете за филтри помпи и т.н. в кой магазин в София има всичко необходимо за един аквариум



Тема Re: Моля за съветнови [re: Pepi]  
Автор Boby_ (110)
Публикувано27.06.02 09:41



Най-добре не ходи в магазин, а иди на съботния пазар зад театър София. Там можеш да намериш всичко необходимо, а съм сигурен, че ще се намерят и хора, които да ти дадат консултация.

Stonewall - Can't we see
We're our own worst enemy


Тема Re: Моля за съветнови [re: Boby_]  
АвторPepi (Нерегистриран)
Публикувано27.06.02 13:05



В колко часа започва пазара??



Тема Re: Моля за съвет [re: Pepi]  
Автор Boby_ (110)
Публикувано27.06.02 13:30



Започва рано сутрин (не знам колко рано - никога не съм успявал да стигна дотам, преди да е започнал) и замира към обяд.

Stonewall - Can't we see
We're our own worst enemy


Тема Re: Моля за съветнови [re: Boby_]  
АвторPepi (Нерегистриран)
Публикувано27.06.02 17:20



Много ти благодария за саветите и за информацията ще гледам до отида Сигурно пак ще ви пиша след известно време.




Страници по тази тема: 1 | 2 | >> (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.