Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 19:28 08.06.24 
Любители на животните
   >> Рибки
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Тема namerete mi bqla molineziqнови  
Авторdirnik (Нерегистриран)
Публикувано02.06.02 17:37



obikolih 15000000 zoomagazina w sofia i nikoy ne e 4uwal za takawa porodka.ako nyakoy znae ne6to -da kazhe



Тема Re: namerete mi bqla molineziqнови [re: dirnik]  
Автор Boby_ (110)
Публикувано03.06.02 08:55



Това най-вероятно е албиносна форма. Първо, сред повечето видове животни албиноси се появяват крайно рядко, защото това силно намалява шансовете им за оцеляване в естествената им среда. Второ, потомството на албиносите обикновено е с нормална окраска. Поради това трудно ще си намериш бяла молинезия.

Stonewall - Can't we see
We're our own worst enemy


Тема Re: namerete mi bqla molineziq [re: Boby_]  
Авторdirnik (Нерегистриран)
Публикувано04.06.02 16:16



mi az predi imah ama umrq.wednuzh widqh 4erno bjala ama 4isto bqla nqma
dokolkoto znam ne e albinosna forma ami otdelen wid



Тема Re: namerete mi bqla molineziqнови [re: dirnik]  
Автор Boby_ (110)
Публикувано04.06.02 16:48



Със сигурност не е отделен вид, също както кокер-шпаньолите и немските овчарки не са различни видове. Щом казваш, че не е албиносна форма, значи е специално селекционирана разновидност. Сигурно е възможно някъде да се намери, но за съжаление не знам къде.

Stonewall - Can't we see
We're our own worst enemy


Тема Re: namerete mi bqla molineziqнови [re: Boby_]  
Автор тyчo чyчo (издръжлив)
Публикувано04.06.02 17:18



Най-вероятно става дума за Велифера.
Това е живородка, подобна на Молинезия, но е по-едра и с по-голям гръбен плавник, има различни на цвят, включително и бяла. В момента не виждам на пазара, а също и от последните внесени риби от Сингапур от Краси нямаше.
Търпение, все някой ще докара от някъде!



Тема Re: namerete mi bqla molineziqнови [re: тyчo чyчo]  
Автор Boby_ (110)
Публикувано04.06.02 17:49



Я като си се появил, да те питам има ли някакви нови танганийци на пазара.
А, и да се оплача от късмета си. Ония лелеупита, дето ги взех от Ники, се оказаха всички до едно (всъщност, за едното все още имам съмнения) мъжки. Може и аз да греша, но съм 99% сигурен в това. Чувствам се малко излъган.

Stonewall - Can't we see
We're our own worst enemy


Тема Re: namerete mi bqla molineziqнови [re: Boby_]  
Автор тyчo чyчo (издръжлив)
Публикувано05.06.02 11:04



За Лелеупитата не се притеснявай- и аз се чувствам излъган- гледам ги повече от година и НИЩО!
За съжаление на пазара няма нови танганийци, а има опасност да изчезнат и тези които има сега, ако интересът към тях продължи да е толкова малък. Пък и Ники (той има най- много видове и е най- ангажиран с цихлидите) още дълго време ще се възстановява след авто-катастрофата, така че...
Иначе Краси внесе малко нови Аулонокари от Азия, но нямам възможност да си купя, щото ги дава много на едро.



Тема Re: namerete mi bqla molineziqнови [re: тyчo чyчo]  
Автор Boby_ (110)
Публикувано05.06.02 14:02



Жалко. Но я кажи какво има сега, защото не съм сигурен, че имам всичко. И продава ли някой възрастни рибки, а не бебета с размер колкото ей тая , запетейка.

Stonewall - Can't we see
We're our own worst enemy


Тема Re: namerete mi bqla molineziqнови [re: Boby_]  
Автор bojan (Wizard)
Публикувано06.06.02 00:10



Vav Varna e palno s beli molinezii,no ne znam kak moge da ti haresva takava grozna riba!!!!

Винаги ще има утре!



Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.