Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 03:27 19.06.24 
Любители на животните
   >> Рибки
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Тема sol !?!?!?нови  
Автор RollinStoner (ne sym kato vas)
Публикувано30.05.02 18:10



kolko sol slagate vyv vodata . . .az imam neoni, gupi i malko somcheta . . . .slojih im okolo 20 chaeni lyjichki v 80 litrov akvarium . . . . .ribite biaha leko bolni . . . .sega se opraviha . . . . listata na niakoi ot rasteniata mi zapochanha da gniat - rasteniata sa novi, tykmo gi zasadih, no imam drugi rastenia koito sa si dobre - dali solta ne e precakala novite rastenia ?? ne znam kak se kazvat rasteniata. s golemi (kato na dyrvo) lista, na cviat zeleno i bialo



Тема Re: sol !?!?!?нови [re: RollinStoner]  
Автор Firebird (свободна)
Публикувано30.05.02 18:53



Novite rasteniq zagnivat, poneje veroqtno listata im sa se poomachkali, dokato gi prodadat, kupqt, dokato gi nasadish... I az skoro sadih novi rasteniq i otkysnah golqma chast ot listata, zashtot pokafenqha, no izkarvat mladi lista.
Ako izkarvat mladi lista, znachi vsichko e nared, prihvanali sa se, prosto pokafenelite lista gi mahni.
Za sol - az ne slagam, polzvam cheshmqna voda, ostavena da prestoi pone 24 h



Тема Re: sol !?!?!?нови [re: Firebird]  
Автор RollinStoner (ne sym kato vas)
Публикувано30.05.02 19:06



da - tochno tova se sluchva s rasteniata, puskat koreni i ima zachatyci na malki lista, no starite - koito izglejdaha dosta dobre se skapaha - iavno triabva da izchakam novite da porasnat :((



Тема Re: sol !?!?!? [re: RollinStoner]  
Автор Boby_ (110)
Публикувано31.05.02 08:58



Каква сол ползваш? Единствената, която става, е морска сол на кристали. В никакъв случай не слагай йодирана! Освен това ми се струва, че 20 чаени лъжички в 80 л. аквариум е доста голямо количество. С цел лечение ли ги слагаш или по принцип? Ако е второто, струва ми се, че е добре да понамалиш дозата.

Stonewall - Can't we see
We're our own worst enemy


Тема Re: sol !?!?!?нови [re: Boby_]  
Автор RollinStoner (ne sym kato vas)
Публикувано31.05.02 17:13



s cel lechenie beshe - i slojih obiknovena iodirana sol . . . bahti - siguren li si che samo morska stava, ohhh. . . .kak ne mi se smenia vodata



Тема Re: sol !?!?!?нови [re: RollinStoner]  
Автор Boby_ (110)
Публикувано31.05.02 17:35



Да, сигурен съм. Йодираната е опасна за рибките, особено в такова количество. Най-добре смени водата.

Stonewall - Can't we see
We're our own worst enemy



Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.