Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 11:25 05.06.24 
Любители на животните
   >> Рибки
*Кратък преглед

Тема Скръбна вест  
АвторHoвaчka (Нерегистриран)
Публикувано20.05.02 14:53



Внезапно тази нощ умря още една златна рибка - фъстък на около 3 месеца.
Снощи си припкаше из аквариума, яде като змей, защото напоследък им давам много малко храна - от страх. Последно я видях някъде към 1 часа снощи - всичко си беше О'к. И тази сутрин беше умряла. Защо????
Единственото, което се сещам е, че вчера на няколко пъти я видях, че предпочита да си стои близо до повърхността на водата, но не за да гълта въздух, просто така.
Остана ми една още по-малка златна рибка в 25л. аквариум. Вече загубих всякаква смелост и ми се ще да прекратя тази дейност. Вие какво ще кажете за малкото рибче, може ли да живее само?
А да имате идея за друг домашен любимец - да не е котка, куче, птица или мишка. Иначе дъщеря ми и на червейче би се радвала, тя няма претенции.



Тема Re: Скръбна вестнови [re: Hoвaчka]  
Автор bojan (Wizard)
Публикувано20.05.02 15:50



Po-dobre smeni tipa ribi

Винаги ще има утре!


Тема Re: Скръбна вестнови [re: Hoвaчka]  
Автор sofianka (original)
Публикувано21.05.02 00:00



Царство и небесно! Купи нова, поне с рибките тези неща са нормални.
Мойте деца почти бяха свикнали всяка сутрин да отиват да видят има ли умряло.

See this smile on my face, You put it in there


Тема Re: Скръбна вестнови [re: bojan]  
Автор WHunter (Изтръпнал)
Публикувано22.05.02 10:59



Ама Боби аз това откога го приказвам ама кой да слуша.
То да ти умре рибка е нещо нормално , за някой видове обаче не важи , има рибки дето трябва да си ебати майстора за да ги умориш и то трябва да е доста брутално.

Далеч съм от мисълта си.


Тема Re: Скръбна вестнови [re: Hoвaчka]  
Автор Firebird (свободна)
Публикувано22.05.02 11:34



Ima edna knijka - SOlomonoviqt prysten - ot Konrad Lorenc - za domashnite lubimci. Tam pishe zashto nqkoi jivotni ne stavat za gledane u doma, ili ne stavat za nachinaeshti i tn.
Syvetvam te da si vzemesh gupi, i nqkakva knijka za akvaristika, i kato dobiesh smelost, togava i drugi ribki.
Ribkite imat predimstvo pred drugite dom. lubimci, poneje sa mai edinstvenite jivotinki, na koito v iskustveni usloviq mojesh da im syszdadesh sreda, v koqto nishto da ne lipsva.




*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.