Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 09:35 01.07.24 
Любители на животните
   >> Рибки
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | >> (покажи всички)
Тема Re: Цихлидите...моята нова любов!нови [re: тyчo чyчo]  
Автор Boby_ (inflated)
Публикувано08.05.02 09:46



А на мен (както знаеш) ми се наложи да се откажа от малавийците за сметка на танганайците. Сега се чудя къде и как бих могъл да завра още един голям аквариум в гарсониера 40 кв. м., в която живеят трима души, за да мога да гледам и малавийци. Поне да можех да си намеря по-голямо разнообразие от танганийци, а то какво се оказа - карам само с Neloamprologus Lelleupi, Neloamprologus Brichardi, Neolamprologus Mustax и Julidochromis Marlieri.
Дали се очаква в близко бъдеще да излезе нещо по-различно на пазара?
btw Някой да се сеща за червена или синя цихлида от Танганайка, която да може да се намери в България, че нещо аквариумът ми много е "прежълтял" с тия неолампрологуси?

Adversus solem ne loquitor.


Тема Re: Цихлидите...моята нова любов!нови [re: Boby_]  
Автор Labeo (Аверче)
Публикувано08.05.02 10:20



PLS Ела във Варна и ще си намериш , в магазинчето на Ачо , има няколко които стават сини , сещам се за две , но има и още някой на които не им знам имената - Ахлита (Купидохромис Джаксъни//пише се с Сupid.. Jacksoni//, и Делфините (ЪЪЪЪ ще им потърся и лат. името)
лелеупито развъдил ли си го??? ам аз и Юлидохромиси мнооого харесвам , тъи че ако в някакъв момент имаш малки , даи по някоя двоика насам , за подробности ше се разберем допълнително. Досега вадил ли си от тях???

Миг невнимание -> цял живот мъртъв.


Тема Re: Цихлидите...моята нова любов!нови [re: тyчo чyчo]  
Автор Labeo (Аверче)
Публикувано08.05.02 10:22



Олилее това ми хареса.
И намириш ли си им пазар?

Миг невнимание -> цял живот мъртъв.


Тема Re: Цихлидите...моята нова любов!нови [re: Labeo]  
Автор Boby_ (inflated)
Публикувано08.05.02 10:41



Преди няколко години извадих marlieri, но то беше само веднъж. Всичките ми риби в момента са доста малки за размножаване. Ще трябва да почакам поне половин година, за да достигнат полова зрелост, а после не знам още колко, докато успея да ги размножа.
btw Copadichromis Jacksoni обитава езерото Малави, а не Танганайка. В момента търся изключително танганийци. Но дори и във Варна да се намери някой вид от Танганайка, който не се среща на пазара в София, остава открит въпросът с транспорта.

Adversus solem ne loquitor.


Тема Re: Цихлидите...моята нова любов!нови [re: Boby_]  
Автор Labeo (Аверче)
Публикувано08.05.02 10:44



Амм Проблем.

Миг невнимание -> цял живот мъртъв.


Тема Re: Цихлидите...моята нова любов!нови [re: Labeo]  
Автор тyчo чyчo (издръжлив)
Публикувано08.05.02 10:47



Ако беше чел по- внимателно постингите ми, щеше да си забелязал, че на няколко пъти споменавам за съботния рибен пазар в София и за това, че продавам там.



Тема Re: Цихлидите...моята нова любов!нови [re: тyчo чyчo]  
Автор DANlO (The Past-master)
Публикувано08.05.02 16:09



Ми няма проблем,следващия път като досда на пазара ще ти се обадя!Аз бих го направил доста по-отдавна - но когато един път си взех от човека до теб едни Neolamprologus leleupi и после питах дали сън си взел от теб едни рибета ми беше казал "Добре, следващия път ще си сложа табела" и си рекох че не щеш да се виждаш с мен...та така!А може и на витоша да се срещнем някъде :) с колелата!

Не ИМ се давай


Страници по тази тема: 1 | 2 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.