Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 22:25 08.06.24 
Любители на животните
   >> Рибки
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | >> (покажи всички)
Тема betata mi...........нови  
Автор bojan (непознат )
Публикувано03.04.02 16:03



Predi polovin 4as slogih ma6kata si i genska beta v edin akvarium za da mi rodi.Pro4etoh 4e sled kato zapo4ne da q yhagva magkiq galta ot povarhnostta na vodata vazdyh i go izpyska pod formata na balon i sled nqkolko 4asa tryd se poly4avat mnogo balon4eta i t.n.Problemat e 4e sled kato izpysne balon4eto ma6kata beta, to se izdiga na povarhnostta i sled 20 sec se pyka.KAKVO da pravq?



Тема Re: betata mi...........нови [re: bojan]  
Автор Boby_ (inflated)
Публикувано03.04.02 16:18



За съжаление в този случай мога само да повдигна рамене и да изчакам някой по-сведущ на тема лабиринтови рибки да ти помогне.
Някога, преди да се заема само с цихлиди, през аквариума ми са минали и разни трихогастери и макроподи, но освен най-общи факти, почти нищо друго не помня.
Все пак късмет с бетите!

Adversus solem ne loquitor.


Тема Re: betata mi...........нови [re: bojan]  
Автор aquitan (още нов)
Публикувано03.04.02 16:43



Сложи в родилното плаващи растения и вдигни температурата (29-30), нататък те си знаят работата



Тема Re: betata mi...........нови [re: bojan]  
Автор bojan (непознат )
Публикувано03.04.02 17:21



ima i plava6ti rasteniq i e 30 gradysa.Na edna snimka vidqh 4e gi lepi balon4etata na stenata a pak moita gi izpyska na povarhnostta.A i ako ostanat po izkly4enie da stoqt tam kato vidi genskata i kato vzemat da se gonqt taka q presledva 4e vsi4ki mehyr4eta zaminavat na vqtara.



Тема Re: betata mi...........нови [re: bojan]  
Автор aquitan (още нов)
Публикувано03.04.02 17:33



Безсилен съм от тук нататък. Моята мъжка пък прави балончета в общия аквариум, те си стоят цели и си плават по вятъра, тъй като помпата ми прави силничък вихър по повърхността, нямам плаващи, а и нямам засега намерение да ги развъждам. Балончетата си стоят в закътаните ъгълчета доста време.



Тема Re: betata mi...........нови [re: aquitan]  
Автор bojan (непознат )
Публикувано03.04.02 17:37



Uffffffffffff!naii-dobre da otida da pitam prodava4a v zoomagazina!



Тема Re: betata mi...........нови [re: bojan]  
Автор aquitan (още нов)
Публикувано03.04.02 17:41



М-да-а-а-а, ама дай някой адрес на зоомагазин във Варна (освен до McDonalds), че искач да ги наобиколя през уикенда.



Тема Re: betata mi...........нови [re: aquitan]  
Автор bojan (непознат )
Публикувано03.04.02 17:50



Ami ima edin na spirka Neptyn ,dryg to4no na kolhozniq i znam za o6te edin koito e v moq kvartal ili po-to4no do diskoteka extazy!Sega tragvam natam



Тема Re: betata mi...........нови [re: bojan]  
Автор DANlO (The Past-master)
Публикувано03.04.02 20:17



Значи това е което мога да ти кажа.Не трябва да има течение(помпичка).Наистина е хубаво да има някои други растения по повърхността(най-подходящо растене е така нареченото ''водно дъбче'')
Но знаеш ли какво ме притеснява-не съм обеден дали твоята бета си поема въздух , за да направи "гнездо" или защото не и достига кислород(все пак я държиш на 30)
Сигурен ли си че рибите ти са достигнали полова зрялост?!

Не ИМ се давай

Тема Re: betata mi...........нови [re: DANlO]  
Автор bojan (непознат )
Публикувано04.04.02 16:32



magkata mi beta e nad 6cm a genskata okolo 5.Znaete li kakvo stana.Premestih gi i dvete v ob6tiq akvarium i kato stanah na sytrinta ima6e gnezo okolo 10cm.I az vzeh gnezdoto s edin 4erpak i go postavih v malkiq akvarium s betite.Sega poznaite kolko qica ima!NIto edno.Problemat e v tova 4e nqmam ri4iq v malkiq akvarium sega 6te 4akam maika mi kato se vra6ta ot rabota da mi kypi. tztztztz




Страници по тази тема: 1 | 2 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.