Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 01:24 14.06.24 
Любители на животните
   >> Рибки
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | >> (покажи всички)
Тема как да направя трихогастера си месояденнови  
Авторgoldfish (Нерегистриран)
Публикувано06.03.02 20:32



В аквариума си имам 3 много големи трихогастера,които ядат само суха храна.Проблемът е,че искам да ги направя месоядни и няколко пъти им давах късчета варено месо и те го изяждаха.Обаче,когато им пуснах една малка рибка не я подгониха.Защооооо??????



Тема Re: как да направя трихогастера си месояденнови [re: goldfish]  
Автор Gribo (Armando)
Публикувано07.03.02 11:04



Ami ako ne iskat da qdat ziva ribka, moze bi ne sa kanibali A ot druga strana si mislq, 4e si sbarkal ribite, koito otglezda6. Trihogangsterite ne sa ot nai - hi6tnite ribi. Ako ti se gledat karvo6ta v akvariuma si otglezdai Cihlidi, ili pirani ili ne6to s golemi zabi v ustata Trihogangsterite sa gotini tipove!!!

I po-veselo!!!


Тема Re: как да направя трихогастера си месояденнови [re: goldfish]  
Автор Boby_ (inflated)
Публикувано07.03.02 11:30



Защо път са ти притрябвали озверели трихогастери?!?

Adversus solem ne loquitor.


Тема Re: как да направя трихогастера си месояденнови [re: Boby_]  
Автор Labeo (Аверче)
Публикувано07.03.02 16:29



Млък .... никой да не споменава "тр*********и"
Днес ми измряха леерите - тъжна работа а не знам от кво.
нещо не е наред а нямат външни белези, просто си мрат. мааму

Да плуваш в свои води си е най-хубаво!!!


Тема Re: как да направя трихогастера си месояденнови [re: Boby_]  
Авторgoldfish (Нерегистриран)
Публикувано11.03.02 22:00



E kak zashto-nqmam pirani ,a gypite mi bebeta sa napulnili akvariuma,trqbva da se pro4istvat!!!!!



Тема Re: как да направя трихогастера си месояденнови [re: goldfish]  
Автор Boby_ (inflated)
Публикувано11.03.02 23:30



Нещо не ми харесва тая работа. Живородките наистина са досадни и ако ти се случи да имаш риби, които ядат малките рибки (не са само пираните) и стотина бебета, можеш да ги съчетаеш без особени угризения. Но сигурен/а ли си, че искаш да имаш хищни риби, само защото няма кой да изяде бебетата? Не ми звучи съвсем нередно, но не ми звучи и особено добре.

Adversus solem ne loquitor.


Тема Re: как да направя трихогастера си месояденнови [re: Boby_]  
Автор Gribo (Armando)
Публикувано12.03.02 19:11



Vzemi si nqkolko "broniran"i som4eta, mislq, 4e se kazvaha Kaliht. Te 6te ti svar6at rabota........ili vzemi za malko na zaem ot nqkoi priqtel nqkoq po-edra cihlida(primerno Nigrofasciatum, ili Biocelatum) . Te sa garantirana rabota.....

I po-veselo!!!


Тема Re: как да направя трихогастера си месояденнови [re: Gribo]  
Автор Boby_ (inflated)
Публикувано13.03.02 08:51



Малко поправки. Един калихт никога, ама никога не би навредил на трихогастер. Нигрофациатума не е едра цихлида. Но наистина би свършила работа. Но както и да е.

Adversus solem ne loquitor.


Тема Re: как да направя трихогастера си месояденнови [re: Boby_]  
Автор Labeo (Аверче)
Публикувано13.03.02 09:53



Така е : аз имам 3 калихта (но това не им е истинското име... някой ги е объркал с калихти ,когато са внесени в БГ иначе си имат друго име) да де знаете за кво говоря , та те никога на нокого не биха навредили, това са едни от най...ама най-миролюбивите рибки.
Като искаш цихлида ...подходяща е и "астронатуса" ,"меланохромис ауратус" или най-добре:
[urlhttp://www.aquahobby.com/gallery/gtilapia1.html]това[/url]

Да плуваш в свои води си е най-хубаво!!!


Тема Re: как да направя трихогастера си месояденнови [re: Boby_]  
Автор Labeo (Аверче)
Публикувано13.03.02 09:56



Така е !!! Тези негови "бромирани сомчета" или бронирани ...както и да е ...те НЕ пречат на никого и са ми най-миролюбивите рибки в аквариума.
Вземи си

и проблеми ти е решен. цената им тук във варна е 3.50

Да плуваш в свои води си е най-хубаво!!!


Страници по тази тема: 1 | 2 | >> (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.