Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 02:10 24.06.24 
Любители на животните
   >> Рибки
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Тема Dali sa vkysni trihogasterite  
Авторgoldfish (Нерегистриран)
Публикувано11.03.02 22:07



Znam,4e zvy4i tupo-ne me mislete za crazy:)))oba4e ,dali nqkoi e ql trihogasteri



Тема Re: Dali sa vkysni trihogasteriteнови [re: goldfish]  
Авторvsi4ko_qm (Нерегистриран)
Публикувано11.03.02 22:08



DA VERVAI MIII!!!!!!!!



Тема Re: Dali sa vkysni trihogasteriteнови [re: goldfish]  
Автор Boby_ (inflated)
Публикувано11.03.02 23:33



Ти какво, да не си решил/а да се отървеш и от трихогастрите след бебетата-гупи? Е, няма пък да ти кажа дали са вкусни, защото риба не ям. Но знам, че в някои райони на Азия определени видове лабиринтови рибки се отглеждат специално за ядене. Но ти по-добре не опитвай. Имам по-добра идея - защо не си вземеш по-хищни рибки, които да изядат трихогастрите вместо теб?

Adversus solem ne loquitor.


Тема Re: Dali sa vkysni trihogasteriteнови [re: Boby_]  
Автор Gribo (Armando)
Публикувано12.03.02 19:14



Pravilno, napravo si pusni edin 6aran v akvariuma - Toi sas sigurnost 6te ti izqde vsi4ki ribi, a posle ti 6te go izqde6 nego - ivse edno si izql trihogangsterite

I po-veselo!!!


Тема Re: Dali sa vkysni trihogasteriteнови [re: Boby_]  
Автор Labeo (Аверче)
Публикувано13.03.02 08:58



Бобчо ама ти съвсем никаква рибка ли не хапваш, щото тя попринцип си е много полезна...
А тоя хахо (ау) как ще ядеш аквариумни рибки ...

Да плуваш в свои води си е най-хубаво!!!


Тема Re: Dali sa vkysni trihogasteriteнови [re: Labeo]  
Автор Boby_ (inflated)
Публикувано13.03.02 09:11



Абе, случва се и да хапвам, ама мнооого рядко, мнооого малко и с огрооомно нежелание.

Adversus solem ne loquitor.


Тема Re: Dali sa vkysni trihogasteriteнови [re: Boby_]  
Автор Labeo (Аверче)
Публикувано13.03.02 09:16



Абе човек... Както и да е , все пак за мен рибата си е чудесна храна , но става дума за бяла риба или маслена ... не ям например тилапии или африкански цихлиди ...Макар че и тях ги водят за вкусни...<малко черен хумор>- сигурен съм че имат много кости...

Да плуваш в свои води си е най-хубаво!!!


Тема Re: Dali sa vkysni trihogasteriteнови [re: Boby_]  
Авторgoldfish (Нерегистриран)
Публикувано13.03.02 11:27



Mi zashtoto sa mnogo skupi!



Тема Re: Dali sa vkysni trihogasteriteнови [re: goldfish]  
Автор Boby_ (inflated)
Публикувано13.03.02 12:01



Е, не са толкова скъпи. Но не ти препоръчвам да си взимаш, ако единствената причина за това е, че искаш да ти изядат другите риби. Има и по-хуманни и лесни начини да се отървеш от някоя рибка, при това - без да я убиваш.
Но ако искаш да гледаш някакви рибки заради удоволствието, кажи какви - тук има хора, които могат да те насочат.

Adversus solem ne loquitor.



Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.