Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 06:57 26.05.24 
Любители на животните
   >> Рибки
*Кратък преглед

Тема Спешно...нови  
Автор DANlO (The Past-master)
Публикувано11.01.02 21:29



Спешно ми трябва ново осветление!Ама има един "малък" проблем - значи бих си купил от ония лампи и се решава проблема, но растоянието от аквариума до дървения капак е твърде малко около 5-6 см. И май щте ми е нужно да си го направя сам!Но аз нямам представа как ще стане това!
Преди се справях с 2 лампи (които са с нажежаема жичка но пак са "идължени"(по 30 см всяка))но и двете изгоряха, та реших, че не си струва да дам 20 лева за някакви си лампи, ако може да дам още 15-10 лева и да имам светлина за аквариум(а не за кухни )
Имали някой (на пазара напр.)който да прави такива лампи по поръчка ,защото трябва всички "джаджи" да се закачат на самия дървен капак!Защото всички лампи (не говоря за "светешата" част, а за всички релета и там ... абе знаете за какво говоря)са прекалено големи ,те са направени от като ламаринени покривчета на къщичка и са поне 15 см. !!!!



Тема Re: Спешно... [re: DANlO]  
Автор Boby_ (fiend)
Публикувано12.01.02 19:58



Това не е проблем. Моето осветление е правено по поръчка и е високо точно 4,6 см. На пазара можеш да намериш този, който ги прави, и да си поръчаш по твой размер.

Lasciate ogne speranza, voi ch'intrate.


Тема Re: Спешно...нови [re: Boby_]  
Автор DANlO (The Past-master)
Публикувано12.01.02 20:49



ooh ako znae6 samo kakyv tovar svali ot ple6tite mi!Thanks!
samo da te pitam gore dolu za cenata i za ime ili sergiq?
btw ima li pazar po tova vreme na godinata??? i kak to4no da si go pory4am ?v smisyl toi za kakvo gi prikrepq vsi4kite mu djadji? da nosq li samiq dyrven kapal ili ne?

Редактирано от DANlO на 12.01.02 20:51.



Тема Re: Спешно...нови [re: DANlO]  
Автор Boby_ (fiend)
Публикувано12.01.02 23:19



Не знам. Аз си го взех от човек, поръчал го на пазара. Цената за железарията би трябвало да е 20-30 лв., но не гарантирам. Иди на пазара и поразпитай. Всяка събота е пълен, дори и по това време на годината.

Lasciate ogne speranza, voi ch'intrate.


Тема Re: Спешно...нови [re: Boby_]  
Автор DANlO (The Past-master)
Публикувано12.01.02 23:27



thanks




*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.