Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 22:41 27.09.24 
Професионални
   >> Финанси
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | >> (покажи всички)
Тема Re: HVB Biochim i Hebrosнови [re: kiro]  
АвторHVB (Нерегистриран)
Публикувано03.01.05 20:13



Е да, това е вярно



Тема Re: HVB Biochim i Hebrosнови [re: kiro]  
АвторYERR (Нерегистриран)
Публикувано05.01.05 12:02



Da no avstriicite davat paricite!!!!



Тема Re: HVB Biochim i Hebrosнови [re: YEPP]  
Авторuzhas (Нерегистриран)
Публикувано05.03.05 12:50



biohim sa kazali che shte zadarzhat celia IT otdel na Hebros, shtoto bili po-dobri ot tehnia si i software im bil po-dobar. istinata e, che IT-to na Hebros e skrab i maka otvsiakade. predstvi si kolko sa zle v Biochim che da mozhe tezi ot Hebros da im se storiat dobri. v interes na istinata v biochim se natikvat samo takiva hora ot drugi banki, deto ne stavat za nishto i si tarsiat udobno mestence da si pochivat i da simulirat rabota. i produktite im sa loshi. zapitai se zashto izchezna "krediti kato topal hliab". shtoto iskat da si meriat .... s drugite, ama ne mogat da si saberat parite posle.



Тема смешникнови [re: uzhas]  
Автор the_dude_78™ (Trash Talker)
Публикувано05.03.05 23:50



стига говори глупости

те работят с един индийски софтуер, никой няма да задържи отдела им, защото няма да възприеме тая екзотика,
точно затова са изгонили индиеца от Хеброс

The One You Love To Hate


Тема Re: смешникнови [re: the_dude_78™]  
АвторX (Нерегистриран)
Публикувано06.03.05 21:57



Ne znam za6to si misli6 4e Flex Cube e "ekzotika", kato se izpolzva ot nai-golemite banki, vklu4itelno i City. Software e dosta dobur no versiata na Hebros e oriazana!



Тема Re: HVB Biochim i Hebrosнови [re: HVB]  
Автор PrNedev (НИ ШАГУ НАЗАД!)
Публикувано07.03.05 03:17



Не ги знам как са в Южна България, но в Търново е традиция да си отвориш сметка при тях. Какво да правиш, старата държавна банка. 2/3 от корпоративните клиенти в региона имат сметка при тях, да не говорим за НОИ

ПроВодку может рассказать каждый, а сделать - только бухгалтер!


Тема Re: смешникнови [re: X]  
Автор the_dude_78™ (Trash Talker)
Публикувано07.03.05 10:08



орязана е, защото при пъла функционалност не е искала да отлепи с тея линии
а според теб биохим ще мине на Флекс кюб? така ли?

The One You Love To Hate


Тема Re: HVB Biochim i Hebrosнови [re: PrNedev]  
АвторYEPP (Нерегистриран)
Публикувано07.03.05 17:02



E na teb da ne sa ti otkrili smetka po tozi na4in??A i kakva 6te e sadbata im na Hebros-a sega kogato RUSO otide v DZI-bank!???Imam predvid VelikoTarnovo Branch?????A za Flex-a moga da kaja 4e e dosta dobar product za6toto sam rabotila s nego i e dosta nad tozi v Biochim!!!!!Indieca qvno si e svar6il rabotata!!!!!



Тема Re: HVB Biochim i Hebrosнови [re: YEPP]  
Автор PrNedev (НИ ШАГУ НАЗАД!)
Публикувано07.03.05 20:54



То хубаво казваш, само дето не предвиждаш, големия консерватизъм на търновци. Данъчната служба си премести сметките в ДСК, но все още клиентелата им от корпоративни клиенти е кажи речи никаква.
А като клиент на Хеброс и Биохим, предпочитам извлеченията на последната. Просто повече ми харесват, а виждам и дневните обороти и с натрупване от началото на годината. Де да знам, преди няколко години Хеброс имаха такива извлечения и може би е въпрос на навик, новите не ме радват... Добре поне, че по e-mail ми пращат едни екселчета, та да се ориентирам малко по-лесно :-)

ПроВодку может рассказать каждый, а сделать - только бухгалтер!

Редактирано от PrNedev на 07.03.05 20:56.



Тема Re: HVB Biochim i Hebrosнови [re: YEPP]  
Автор the_dude_78™ (Trash Talker)
Публикувано07.03.05 20:55



ти знаеш ли въобще какво ползват в Биохим и защо е избрано?

или само си приказваш?

The One You Love To Hate



Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | >> (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.