Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 03:19 25.04.24 
Хуманитарни науки
   >> Философия
*Кратък преглед

Тема ПОМОЩнови  
АвторЛунаМей_anon (Нерегистриран)
Публикувано10.01.01 11:40



Много спешно търся някой който може да ми помогне или да ми напише есе на тема "Моятя етична система", моля ви помогнете ми......



Тема Отг: ПОМОЩнови [re: ЛунаМей_anon]  
Автор valsodar (ентусиаст)
Публикувано10.01.01 14:21



При явна липса на такава, точно тук ли ще я откриеш?





Тема Отг: ПОМОЩнови [re: ЛунаМей_anon]  
Авторgaden_anon_anon (Нерегистриран)
Публикувано10.01.01 22:23



Просто си прочети старателно учебника по етика за 10 клас и се опитай в текстовете след уроците да откриеш нещо, което ти харесва. И нещата ще станат. Абсурдно е да търсиш помощ за такава тема, а и не знам дали човек може да пише за нещо, което не му е присъщо.



Тема Отг: ПОМОЩнови [re: gaden_anon_anon]  
АвторЛунаМей_anon (Нерегистриран)
Публикувано11.01.01 10:04



аз не съм се и съмнявала, че няма да намеря помощ, какво пък толкова, 2 е много красива оценка, прилича на лебед, а пък и аз не съм надарена в областта на етиката, какво да се прави, всеки си има свои качества... ама има ли въобще някакъв смисъл да се оправдавам пре дсобствената си съвест публично? няма, ами тогава, аккво правя....?
благодаря ви....
ПОМОЩ няма.. всеки да се спасява по единично, да ама на някои за по 20 лв им ги пишат за 6-ица, не е честно, ама защо да е честно, като може и да не е честно....



Тема Хвани един лист и пиши! [re: ЛунаМей_anon]  
Автор valsodar (ентусиаст)
Публикувано11.01.01 11:53



Графа 1-ва - Какво харесваш?
Графа 2-ра - Какво не харесваш?
Графа 3-та - Защо?

Това е твоята ценностна система, остава ти само да я оформиш в подходящ за есе вид.



Редактирано от valsodar на 11.01.01 11:55.



Тема Отг: Хвани един лист и пиши!нови [re: valsodar]  
АвторЛунаМей_anon (Нерегистриран)
Публикувано11.01.01 13:47



благодаря...
дано само оформянето във вид на есе не ми отнеме цял живот, по дяволите... защо не съм надарена по етика...?
но все пак... сега поне знам от къде да започна, макар да не знам дали ще свърша..:)



Тема Забравихнови [re: valsodar]  
АвторЛунаМей_anon (Нерегистриран)
Публикувано11.01.01 13:55



Какво харесвам къде, у кого?
не разбирам...:)



Тема Отг: Забравихнови [re: ЛунаМей_anon]  
Автор valsodar (ентусиаст)
Публикувано11.01.01 14:57



Няма смисъл да изброяваш поименно екипажа на "Титаник" за да кажеш колко ти е неприятна катастрофата с него, нали?





Тема Да, няма да се справянови [re: valsodar]  
АвторЛунаМей_anon (Нерегистриран)
Публикувано11.01.01 20:35



сигурна съм че няма да се справя.... но все пак да се надявам, олеле нищо не разбирам..:(
но все пак благодаря




*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.