Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 05:24 20.04.24 
Хуманитарни науки
   >> Философия
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | (покажи всички)
Тема НА ЕДНА ПРАВА ТРЯБВА ДА СА ДВАТА ЛЪЧАнови [re: enarei]  
Автор Петко Марков Петков (рекордьор)
Публикувано05.11.11 12:01





цитат:

Условието не е достатъчно, но е необходимо.

Дали падащ и отразен лъч ще са на една права?
край на цитата.


Така е !.. На една права трябва да са двата лъча !.. Знаеш ли във това което казваш има хляб!.. ще го ползвам при оборване на релативистките представи за аберацията .. Аз си знам как ..





Тема Re: БЯГАЩИ СТОЯЩИ ВЪЛНИ :)нови [re: Петко Марков Петков]  
Автор ribarqt_ (чудат)
Публикувано05.11.11 13:10



ЗОМБИТАТА НАСТРЪХНАХА КАТО НА ЗЛО КУЧЕ МЪДИТЕ ПРОТИВ БАЙ ПЕТКОВ , ИСКАТ ПОЖИЗНЕН БАН ЗА БАЙ ПЕТКОВ , И ПЕТКОВИЗМЪТ ДА СЕ ЗАБРАНИ СЪС ЗАКОН
Четох го това в звездното общество , ми то така като немогат да излезят наглава с теб

но ти си го премести в другият крачол ако те баннат и от там важното е че доказваш пред всички във форума , заблудата на айнщанизма



Тема Re: НА ЕДНА ПРАВА ТРЯБВА ДА СА ДВАТА ЛЪЧАнови [re: Петко Марков Петков]  
Автор ribarqt_ (чудат)
Публикувано05.11.11 13:12



Така е !.. На една права трябва да са двата лъча !.. Знаеш ли във това което казваш има хляб!.. ще го ползвам при оборване на релативистките представи за аберацията .. Аз си знам как
Пеца разясни ми какво ортува енарей , и каква връзка има това със Айнщанизма , че нещо не схващам





Тема Re: НА ЕДНА ПРАВА ТРЯБВА ДА СА ДВАТА ЛЪЧАнови [re: Петко Марков Петков]  
Автор enarei (Педалолог)
Публикувано05.11.11 13:12



Ма не виждаш ли, че стоящите ел.маг. вълни са ги забутали в 9та глуха линия.

"Сал неккъф магьосник(Н.Тесла) се занимавал с тях, почти спиритически."



Тема КЪСНО Е ЗА БАН.. НИЕ ВЕЧЕ СИ СВЪРШИХМЕ РАБОТАТА!нови [re: ribarqt_]  
Автор Петко Марков Петков (рекордьор)
Публикувано05.11.11 14:57





цитат:
"ЗОМБИТАТА НАСТРЪХНАХА КАТО НА ЗЛО КУЧЕ МЪДИТЕ ПРОТИВ БАЙ ПЕТКОВ , ИСКАТ ПОЖИЗНЕН БАН ЗА БАЙ ПЕТКОВ , И ПЕТКОВИЗМЪТ ДА СЕ ЗАБРАНИ СЪС ЗАКОН "
Четох го това в звездното общество , ми то така като немогат да излезят наглава с теб но ти си го премести в другият крачол ако те баннат и от там важното е че доказваш пред всички във форума , заблудата на айнщанизма

край на цитата.


А разбра ли че тия дето плачат за бан на бай Петков и за забраняване на ХСВ със закон са гериево -харишовата клика.. приплакват че чак се подмокрят .."ИСКААААМЕЕЕ БАН!".. "Петков е много-много лош!".. наруват като ощипана госпоица !..



Тема Re: КЪСНО Е ЗА БАН.. НИЕ ВЕЧЕ СИ СВЪРШИХМЕ РАБОТАТА!нови [re: Петко Марков Петков]  
Автор ribarqt_ (чудат)
Публикувано05.11.11 15:14



А разбра ли че тия дето плачат за бан на бай Петков и за забраняване на ХСВ със закон са гериево -харишовата клика.. приплакват че чак се подмокрят .."ИСКААААМЕЕЕ БАН!".. "Петков е много-много лош!".. наруват като ощипана госпоица !..
Еби ги о гъзо , ти само наливай все повече и повече масло в огъня , та да се изпекат хубавичко дяволските зомбчета


А сега ми е интересно това за стоящите вълни , каква връзка имат те с опровергаването с тях на айнщанизма , нещо спомена на енарей за това че може да се използва срещу айнщанизъма. Подготви го и удари още веднъж айнщанистката клика , разбивай ги разбивай ги тотално А сега те поздравлявам с ще настъпи този ден победен нат Шовинистичният релативизъм



Тема ВИЖ САМ :нови [re: ribarqt_]  
Автор Петко Марков Петков (рекордьор)
Публикувано05.11.11 15:39





цитат:
Пеца разясни ми какво ортува енарей , и каква връзка има това със Айнщанизма , че нещо не схващам

край на цитата.


Аз не знам какво точно има впредвид енарей , но виж каква е природата на стоящите вълни .. те яъзникват при насрещно отражение..




Но мен в този случай ме интересува след като според СТО двете вълни се разпространяват с една и съща скорост спрямо всеки наблюдател защо всъщност са стоящи само за един от наблюдателите а в друга отправна система са бягащи.. Това вече е неприятен въпрос за зомбитата..

Редактирано от Петко Марков Петков на 05.11.11 15:41.



Тема Re: Това вече е неприятен въпрос за зомбитата..нови [re: Петко Марков Петков]  
Автор ribarqt_ (чудат)
Публикувано05.11.11 16:28



Кажи им го на онези зомбяги това със стоящите вълни , в звездното общество



Тема КАКТО ПРЕДВИДИХ ТЕМАТА Я ЗАКЛЮ!ИХА :)нови [re: ribarqt_]  
Автор Петко Марков Петков (рекордьор)
Публикувано05.11.11 20:07





цитат:
Това вече е неприятен въпрос за зомбитата..

Кажи им го на онези зомбяги това със стоящите вълни , в звездното общество

край на цитата.


Тц!.. Не става !.. Както се очакваше темата я заключиха на ето тоя мой постинг :



След тоя постинг без да съм обидил когото и да било зомбитата заключиха темата .. Ето такъв сапун става от зомбитата :

Много ефтин е и е походящ за къпане на домашни любимци ( кучета и котки)





Тема Re: КАКТО ПРЕДВИДИХ ТЕМАТА Я ЗАКЛЮ!ИХА :)нови [re: Петко Марков Петков]  
Автор ribarqt_ (чудат)
Публикувано05.11.11 20:35



Разбрах че е заключена , но какво пък пускай нова в която да ги претиснеш със стоящите вълни например

или пък отвори тука такава тема. Но по добре там под носа им.




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.