Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 09:01 24.04.24 
Хуманитарни науки
   >> Философия
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | (покажи всички)
Тема Re: ВИЖ ОБОЗНАЧЕНИЯТА В СТАТИЯТА ОТ 1905 г.нови [re: Шпaгa]  
Автор geri® (циник)
Публикувано28.08.11 12:47



"Петков, ако някога разбереш каква чудовищна несхватливост проявяваш и колко много се излагаш, сигурно ще потънеш в земята от срам."

Кажи му го в прав текст - че е по-тъп от мотика в случая.



Тема Re: ВЗАИМНО ДВИЖЕНИЕ КЛОНЯЩО КЪМ НУЛЕВА СКОРОСТнови [re: Петко Марков Петков]  
Автор ribarqt_ (чудат)
Публикувано28.08.11 12:59



Я огледай пак какво си смятал щото движението на подвижната пръчка спрямо неподвижната система може да клони към покой!..
Много добре знам какво съм смятал , ако мислиш че съм збъркал , не си познал

Въобще май ти си се объркал нещо със задачата



Тема ИЗПОЛЗВАЙ МОМЕНТА ДА ЗАГЛЯВУШИШ БАЙ ПЕТКОВнови [re: Шпaгa]  
Автор Петко Марков Петков (рекордьор)
Публикувано28.08.11 13:17





цитат:

Виж обозначенията в статията на Айнщайн :

СТАТИЯТА от 1905 г

И ще ти стане ясно че във формулата си за скороста , пътя и времето както в подвижната , така и в неподвижната система той ползва растоянието между краишата на пръчката като път .. бърка растояние и път.. приема растоянието между двата края на пръчкара "rAB" за път както в подвижната , така и в неподвижната система ..

Недопустимо е за един такъв голям учен да не прави разлика между растояние и път , но в случая колкото и да е изненадващо това си е факт!..

Петков, ако някога разбереш каква чудовищна несхватливост проявяваш и колко много се излагаш, сигурно ще потънеш в земята от срам. Затова ти пожелавам да си останеш със заблужденията Така е по-добре за теб.
край на цитата.


Ми то в такъв случай ти се открива прекрасната възможност да заглявушиш бай Петков - страшилището за релативистчета.. Да не си луда да изпуснеш такава възможност .. Посочваш в какво точно се е изложил бай Петков , натриваш му носът в излагацията му , но не с мантри и намеци а със строг научен анализ и със антирелативизмът на бай Петков ше е свършено един път завинаги ..

Възползвай се !..Сега ти е паднало !.. Не се задоволявай само с окачествявания и лозунги .. вкарай в работа и аргументираните анализи и ше гледаме сеира на бай Петков ..да види тоя нищожен червей как ще ми се мери със гуруто!.. и ше вика дека е открил грешка на светилото в световната наука .. на самия гений Айнщайн..





цитат:

Затова ти пожелавам да си останеш със заблужденията Така е по-добре за теб.
край на цитата.


Мене не ме жали !.. щом съм си го търсил нека си го намеря .. Какво ти пука за мене ?.. Давай заглявушвай , но да ти кажа , че окачествявания заглявушване не мой да се прави .. требват си научни анализи..



Тема Я СЕ СТЕГНИ МАЛКО!нови [re: geri®]  
Автор Петко Марков Петков (рекордьор)
Публикувано28.08.11 13:28





цитат:
"Петков, ако някога разбереш каква чудовищна несхватливост проявяваш и колко много се излагаш, сигурно ще потънеш в земята от срам."

Кажи му го в прав текст - че е по-тъп от мотика в случая.

край на цитата.


Приятелю .. само като си спомня едно време какви научни мисли струяха от постинзите ти .. беше за пример в българското интернет пространство ... А сега си се отпуснал до някакво жалко ниво на махлянска клюкарка разправяща че всички в квартала са курви..



Стегни се малко бе брато !.. Къде отиде предишния Гери с оняти ми пъргав мозък ?.. А?..



Тема Re: Я СЕ СТЕГНИ МАЛКО!нови [re: Петко Марков Петков]  
Автор geri® (циник)
Публикувано28.08.11 13:37



Гери си е пак тука, ама Петков е деградирал и не схваща. Затова и няма смисъл някакви научни мисли да влагам, че да подчертая още повече това падение. Затова и никой не взема на сериозно тези теми дето ги пускаш напоследък - едно че са безсмислени, друго че и след като ти се обясни грешката се правиш на замаян и не схващащ, и повтаряш пак същото.

Безсмислено е да ти се обяснява вече каквото и да било , както каза и Шпага - опасно е дори, за самият тебе. Пък и с гадния си маниер да лъжеш и да се петлявиш кога си прищипан вместо да излезеш с чест от дискусията, отвращаваш от сериозни разговори. Сам си го изпроси това отношение, никой друг не можеш да виниш.



Тема ТВОЯТА ДУМА СРЕЩУ МОЯТА!.. НАЛИ?нови [re: ribarqt_]  
Автор Петко Марков Петков (рекордьор)
Публикувано28.08.11 13:37





цитат:
Я огледай пак какво си смятал щото движението на подвижната пръчка спрямо неподвижната система може да клони към покой!..
Много добре знам какво съм смятал , ако мислиш че съм збъркал , не си познал Въобще май ти си се объркал нещо със задачата




край на цитата.


Браво бе !.. С един замах изравни позицийте .. Твоята дума срещу моята !.. Добра защита си измислил..





Тема Re:нови [re: Петко Марков Петков]  
Автор Шпaгa ()
Публикувано28.08.11 13:43



.



Тема ЩО НЕ РАЗНИЩИШ ПЕТКОВИЗЪМА МИ СЕ ЗАНИМАВАШ С ПЕТКОнови [re: geri®]  
Автор Петко Марков Петков (рекордьор)
Публикувано28.08.11 13:49





цитат:
Гери си е пак тука, ама Петков е деградирал и не схваща. Затова и няма смисъл някакви научни мисли да влагам, че да подчертая още повече това падение. Затова и никой не взема на сериозно тези теми дето ги пускаш напоследък - едно че са безсмислени, друго че и след като ти се обясни грешката се правиш на замаян и не схващащ, и повтаряш пак същото.

Безсмислено е да ти се обяснява вече каквото и да било , както каза и Шпага - опасно е дори, за самият тебе. Пък и с гадния си маниер да лъжеш и да се петлявиш кога си прищипан вместо да излезеш с чест от дискусията, отвращаваш от сериозни разговори. Сам си го изпроси това отношение, никой друг не можеш да виниш.

край на цитата.


Разбирам че си ядосан на гадния бай Петков.. Но що вместо да го заглявушиш аргументирано и да го направиш по такъв начин за посмешище си се юрнал да му лепиш негативни етикети?.. А?.. Я щом бай Петков е осрал процепа се възползвай и покажи на другарчетата как се разнищва аргументирано петковизъма .. Я вмвсто да се занимаваш и си губиш времето с тоя бай Петков по добре се заеми да разнищиш Петковизъма! ..





Тема Re: ТВОЯТА ДУМА СРЕЩУ МОЯТА!.. НАЛИ?нови [re: Петко Марков Петков]  
Автор ribarqt_ (чудат)
Публикувано28.08.11 13:52



Не разбирам за какво намекваш ? Оспорваш по някакъв неразбираем и преиначаващ начин сметките ми , и очакваш да съм съгласен с теб





Тема Re: ЩО НЕ РАЗНИЩИШ ПЕТКОВИЗЪМА МИ СЕ ЗАНИМАВАШ С ПЕТКОнови [re: Петко Марков Петков]  
Автор geri® (циник)
Публикувано28.08.11 14:03



Ти сам си станал за посмешище, аз нямам какво да добавя

От както сбърка дискусията по научни проблеми с някакво заглявушване, си смешника и клоуна на форумите




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.