Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 15:27 27.04.24 
Хоби, Развлечения
   >> Покер, хазартни игри
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | >> (покажи всички)
Тема fight with meнови  
Авторdodo (Нерегистриран)
Публикувано17.07.03 22:36



az sum na 29godini i ne sum se bil do sega.Nikoi ne iska da se bie s mene.Az sum 188sm,120kg,vdigam 160kg ot lejanka i 120 za ramo.Iska li niakoi leko sparingche?



Тема Re: fight with meнови [re: dodo]  
Автор Bum-Bum (pitbul lover)
Публикувано31.07.03 09:39



Имам едно кученце, на 2.5г- 19кг... Мисля, че ще се навие, особено ако поради наднорменото си тегло не бягаш бързо

u can run, but u will only die tired



Тема Re: fight with meнови [re: dodo]  
Авторfunky child (Нерегистриран)
Публикувано02.08.03 18:19



glei sa brato tva sas 120-te kg za ramo mi e mnogo 4ydno ti si nekav lyd mai ne6to poslagva6 kopele tupo are da se bieme be pi4 az sam 90 cm 15kg i sam na 3 godinki 6e te sma4kam



Тема Re: fight with meнови [re: dodo]  
АвторMaster (Нерегистриран)
Публикувано07.08.03 17:09



И защо трябва да се бием с теб? Иди на дискотека като си търсиш боя - охраната с удоволствие ще се отзове на поканата ти



Тема Re: fight with meнови [re: dodo]  
Авторtomo (Нерегистриран)
Публикувано08.08.03 05:24



priemam.na35g.72kg.profesionalist.goli ruce ili oruzie-ok.
siroco17@yahoo.com



Тема Re: fight with meнови [re: dodo]  
Автор Demon-ClubHonda (Wrestling Team)
Публикувано30.09.03 21:30




аз съм навит на една борбичка, ако искаш може да си ударим среща, в залата по свободна борба на ЦСКА. Аз съм 90кг., но не бих отказал да се поборим малко, а и моите приятелчета са в твойта категория може после да те спечелим за нов фен на клуба и да почнеш да тренираш с нас. 100кг. мъж тренираше щанги в залата на ЦСКА и дойде да се поборим, беше ми много лесен, размятах го като шлифер у жега както се казва. Един пич имаше с твойте кила, предложих му, но не пожела Тежък си и здрав щом тренираш и вдигаш щанги, почни сега борба и малко боксче и ебаси звяра ще станеш



Тема Re: fight with meнови [re: dodo]  
Автор BlackHeart (Черно Сърце)
Публикувано23.10.03 10:38



Abe dosta kysni4ko hva6tam tazi tema, ama moje da se sborim s tebe. Imam edin poznat, deto e 70 kila i bicepsa mu e samo 30 sm, ama prebiva dosta mo6tni kopeleta. Az li4no sym 187, 90, biv6 karatist. Da se probvame,a, boy?

Роден за любов, но обучен да убива.


Тема Re: fight with meнови [re: dodo]  
АвторXlMERA (Нерегистриран)
Публикувано02.11.03 10:01



AS BIX MOGAL DA TE PROBVAM BRATO TRENIRAM TAI-DZI-TZUAN OT 2 GODINI I TOVA 4E SI 120KG E BEZ ZNA4ENIE.



Тема Re: fight with meнови [re: dodo]  
Авторfinlaneca (Нерегистриран)
Публикувано03.12.03 01:30



Az sam na 23, visok 193, 95 kila, ne sam treniral nishto i ne bix si xabil zdreaveto za gluposti. I bez da tarsish problemite te namirat. Se niakoi shte te nabie nakraia ili oshte po veroiatno, zashtoto si goliam, shte te zastrlia.
15g olovo na pravilnoto miasto i stavash 120 kila bezziznen trup.

seriozno, ostani oshte malko ziv, tvarde mnogo silni mom4eta se zatrixa



Тема slepi li ste?нови [re: BlackHeart]  
Авторsavena (Нерегистриран)
Публикувано03.12.03 19:00



ABE VIE NE VIJDATE LI KAKVO VI PREDLAGAME????

- svoboden teren
-o6te hora

samo kajete nqkakva sre6ta da se vidim na 1 kafe , ima o6te 2 mom4eta koito iskat da se biqt, neka vsi4ki da se sre6tnem!Samo govorite , brat4e....

Are sre6ta taa sedmica na slaveikov na fontana, sf?




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.