Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 07:05 09.06.24 
Хоби, Развлечения
   >> Покер, хазартни игри
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | (покажи всички)
Тема Re: KVO SHTE KAJETE za 20.12.03 , 22 h. na Slaveikov?нови [re: savena]  
Автор4ovek (Нерегистриран)
Публикувано28.12.03 13:39



Mi zna4i i az izkam da se joina, no sam s dosta ograni4eni vazmojnosti....dosta slab sam 55kg.I ne sam se bil nikoga , no mnogo izka da se probvam....znam 4e 6te e dosta trudno...i 4e qko 6te me biqt no pak kakvo tolkova izkam da se probvam...samo da ne me s4upite ot boi o6te parviq pat



Тема ok deнови [re: 4ovek]  
Авторsavena (Нерегистриран)
Публикувано29.12.03 20:38



mi ok ugovorete sre6ta...i she se suberem de
te ve4e se biha na 27-mi
be6e got



Тема Re: ok deнови [re: savena]  
АвторMuki (Нерегистриран)
Публикувано31.12.03 19:00



Ей пичове искам и аз да присъствам само да гледам ако може де не обичам да се бия



Тема Re: ok deнови [re: savena]  
АвторS.l. (Нерегистриран)
Публикувано02.01.04 00:45



ми ай на 5ти или 6ти... януари. ??



Тема Re: ok deнови [re: S.l.]  
АвторMuki (Нерегистриран)
Публикувано02.01.04 17:32



Еми айде де аз тогава съм на лекции ама ако е по късно към 7-8 е идеално :)



Тема Re: KVO SHTE KAJETE za 20.12.03 , 22 h. na Slaveikov?нови [re: 4ovek]  
Автор lunno_pti4e (май съществувам)
Публикувано03.01.04 02:36



v otgovor na pritesneniiata na <4ovek>:
az sushto sum imam priblizitelni "vuzmojnosti",choveche,no vij:tezi sreshti niamat za cel da te srinat i kompleksirat,a naprotiv....preodoliavash edna granicata v sebe si i ako uspeesh da ia preodoleesh,pridobivash korenno razlichno otnoshenie kum sveta kato cialo!! ako jiveesh niakude v Sf.-mojem da se sreshtame v stud.grad. az i oshte niakolko momcheta (suvsem normalni po teloslojenie) mojem da uredim fight-kupon niakoi put (predpolagam sled praznicite).ako ima vuzmojnost puk,shte se opitame da namerim i niakakvi predpazni merki,che vse pak sme muzikanti - rucete shte ni triabvat i sled tova



Тема Re: ok deнови [re: Muki]  
АвторS.l. (Нерегистриран)
Публикувано04.01.04 22:35



mi da de, te sreshtite im po princip mai sa po-kysno, kym 22... za twa aide tam organizirashtite go, ako ne ste zagubili interes, kajete stawa li za 6ti i ako ne stawa, koga stawa?



Тема Re: KVO SHTE KAJETE za 20.12.03 , 22 h. na Slaveikov?нови [re: lunno_pti4e]  
АвторS.l. (Нерегистриран)
Публикувано04.01.04 22:40



mda i za twa sym nawit... fight kupon w studentski... mda... pishete predi da go naprawite...



Тема Re: KVO SHTE KAJETE za 20.12.03 , 22 h. na Slaveikov?нови [re: S.l.]  
Автор Wormhole Found Turn 147 (Joyous)
Публикувано05.01.04 19:08



Има ли някой желаещи, сега след празниците.
аз съм бившият Сатива и с още двама приятели сме навити. какво е положението със срещата на славейков ? Може ли да организираме нещо в близките няколко седмици ?



Тема Re: KVO SHTE KAJETE za 20.12.03 , 22 h. na Slaveikov?нови [re: Wormhole Found Turn]  
АвторMuki (Нерегистриран)
Публикувано05.01.04 19:40



Аиде бе хора




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.