Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 02:44 10.05.24 
Хоби, Развлечения
   >> Покер, хазартни игри
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | (покажи всички)
Тема Въпрос към знаещите  
Автор dorasto (непознат )
Публикувано11.11.03 11:20



Дайте ми координати на "Асоциацията по Айкидо" или на някой добър клуб по Айкидо. Благодаря.



Тема Re: Въпрос към знаещитенови [re: dorasto]  
Авторitto (Нерегистриран)
Публикувано12.11.03 03:14



dobur club(v bg ima klubove,niama dojo) niama.pri tova polozenie e bez znachenie kude shte praktikuvash.
uspeh.



Тема Re: Въпрос към знаещитенови [re: dorasto]  
Автор Demon-ClubHonda (Wrestling Team)
Публикувано13.11.03 10:44



Ako te interesuva dobar klub po aikido, moga da te svarja s edni ot nai-dobrite ot balgarskata aikido fedreacia, pi6i mi na dbrasko@bitex.bg
Az ne treniram aikido, no gi poznavam.
uspeh



Тема Re: Въпрос към знаещитенови [re: itto]  
Автор Demon-ClubHonda (Wrestling Team)
Публикувано13.11.03 10:49



eeeee.....
Itto, moite uvajenia
ama i tuk horata trenirat i ima kade i koi da gi trenira, BG ne e 4ak takava djungla
Zna4i az predlagam na 4oveka da go svarja s imenno takav klub, v koito trenirat dosta seriozno tozi vid izkustvo, treniorat im e 5-ti dan ako ne se laja i go e za6titil navan. Osven tova redovno praviat seminari, vodiat v BG razni Iaponci, maistori na aikidoto i kakvo li o6te ne. Sa6to hora ot kluba hodiat i po 4ujbina po razni svetovni sbirki po aikido i semniari. Abe var6at si kakto triabva rabotata s dve dumi. Sorry ako ne sam bil to4en s terminologiata, no vse pak ne se zanimavam s aikido prosto sa mi napravili vpe4atlenie kolko sa seriozni vaprosnite pi4ove!



Тема Re: Въпрос към знаещитенови [re: Demon-ClubHonda]  
Авторitto (Нерегистриран)
Публикувано15.11.03 04:16



az sum obiknoven profesionalist.govoria samo na osnova lichen opit.



Тема Re: Въпрос към знаещитенови [re: Demon-ClubHonda]  
Автор Duncan_ldaho (warmaster)
Публикувано13.01.04 13:39



Има, но в Пловдив, в електротехникума. Може би и някъде другаде из България. Но в София няма да намериш нищо, освен шарлатанство и оправдания.



Тема Re: Въпрос към знаещитенови [re: Duncan_ldaho]  
Автор @MORlL (ТВЪРДЕ ЯКОТО)
Публикувано14.01.04 12:29



гледам че завистта е голяма болка за някои хора тук. лошото е че няма лек за нея. ето един клуб в бургас примерно.



да не говорим пък че в софия айки до може да се практикува на много места и то при добри учители.

DUM SPIRO OTPORIL

Тема Re: ко тана професионалиста?нови [re: itto]  
Авторбиpaджия (Нерегистриран)
Публикувано14.01.04 13:28



още чакам да ми се обадиш.два пъти ти пиша на мейла и ти давам телефона си .в българия ли си в момента?щяхме нещо да се боричкаме?



Тема Re: Въпрос към знаещитенови [re: dorasto]  
Авторбиpaджия (Нерегистриран)
Публикувано14.01.04 13:38



аикидо умира с морихей.всичко дето се показва сега е елементи от айкидо ,което си го е знаел и разбирал май само уешиба.



Тема Re: Въпрос към знаещитенови [re: биpaджия]  
Автор Duncan_ldaho (warmaster)
Публикувано14.01.04 14:37



Aikijutsu e drevno boyno izkustvo, aikido ima obshto s nego, kakto i s ju-jutsu, ot koeto proizliza i judo. Principite sa edni i sy6ti - da si stabilen, protivnikyt da ne e, technikite sa edni i sy6ti, prosto modifikaciite sa razli4ni. Vazhen princip na aikido e krystyt da ti e izpraven i stabilen - e tva ne go vidyah v Sofia, da ne govorim, che sigurno predstava si nyamat horata kakvo e shibori. Za Burgas ne znam, mozhe i tam da ima hubavi clubove:)))




Страници по тази тема: 1 | 2 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.