Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 13:15 03.06.24 
Хоби, Развлечения
   >> Покер, хазартни игри
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | (покажи всички)
Тема boen sportнови  
Авторnikoi (Нерегистриран)
Публикувано15.05.03 09:20



Imam nujda ot suvet, no ot hora koito razbirat a ne ot hora koito se stremiat da se zaiajdat. Dosega trenirah box, no v boi s po goliam ot mene protivnik neshto ne vurshi mnogo rabota. Mislia da zapochna da treniram boino izkustvo no neznam tochno kakvo. Koe e po dobre karate ili judo? Ako znaete neshto drugo she se radvam da chuia vashto mnenie. Blagodaria vi predvaritelno.



Тема Re: boen sportнови [re: nikoi]  
АвторБyxaлa (Нерегистриран)
Публикувано16.05.03 14:58



Ако имате повече време, препорьчвам ви АЙКИДО. Вярно резултатите ще дойдат доста по-кьсно от другите бойни изкуства, но няма да сьжалявате. Това е най-доброто, което човек е измислил



Тема Re: boen sportнови [re: Бyxaлa]  
Авторmalka pushka (Нерегистриран)
Публикувано16.05.03 17:46



Slushai pi4.Shte ti kaja neshto vajno i dobre go zapomni.Niama zna4enie kakyv sport trenirash.Niama po-dobro i po-slabo boino izkustvo.Vsi4ko idva ot syrceto.Naglasata syshto e mnogo vajna ,ako psihikata ti e na gubesh,to ti nikoga niama da spe4elish.Trenirai ako shtesh i 10 godini ,ako az se zanimavam s shahmat i priloja pravilna strategia i imam syrce,shte te smaja za otricatelno vreme.Izvoda e slednia:ot trenirovkite idva opita ,izdrajlivostta i intuiciata.Strategiata mojesh da izzu4ish ot drugi izvestni stratezi(SUN DZY ili LAO DZY).No syrceto tova ,za nego sam triabva da namerish pytia. P.S. I zapomni:pyrvo si osiguri pobedata i togava zapo4vai voina. SUN DZY



Тема Re: boen sportнови [re: malka pushka]  
АвторБyxaлa (Нерегистриран)
Публикувано16.05.03 23:05



Виж сега какво пич. Сьрцето е важно, но за други работи. Знаеш ли, колко сьрцати момчета сьм ги разхождал по татамито като маймуни на синджир? Само сьрце тук пич не стига, иска се много работа, ама много, много работа, спокойствие и хладен ум. Останалото са цитати, които те впечатляват когато ги четеш, но никога не можеш да използваш когато си в ьгьла. Хубаво е, че поне си си купил наскоро излезлите книги за можеш поне да цитираш, колко ли ще ти трябва за да ги осмислиш и провериш думите ми?



Тема Re: boen sportнови [re: Бyxaлa]  
Автор AC (Болен ум)
Публикувано07.06.03 13:47



kak si obiasniavash che v UFC niama edin praktikuvasht samo aikido...

spored men chovek e nai-dobre da uchi niakakva prakticheska sistema koiato suchetava priomi ot nai-raznoobrazni boini izkustva. inache si ostava ogranichen do goliama stepen do konkretnoto boino izkustvo i nikoga ne moje da bude "universalen" boec

mislia che ima i goliamo znachenie kvo te vleche puk i kakuv tip chovek si. mene aikidoto opredeleno ne mi haresva. prilicha mi na stranen tanc. ne go podceniavam, ne kazvam che e losho, prosto znam che ne e za men.

v toia smisul, za toia pich deto pitashe, nai-dobre otidi na niakolko trenirovki na kolkoto se moje poveche boini izkustva i izberi kakvo ti haresva. ako idvash ot box sigurno shte sa ti po-priatni kontaktnite sportove.

...may your death come quickly...


Тема Re: boen sportнови [re: nikoi]  
Автор Rutcho (Бирата)
Публикувано07.06.03 14:13



Ако си тренирал бокс и искаш да се проявиш в уличните побоища, най-доброто решение е киокушинкай. Той не се отличава с елегантността на таекуондо, философската задълбоченост на айкидо и виртуозните техники на ушу, ама за една грозна тупаница е идеален!



Тема Re: boen sportнови [re: AC]  
АвторБyxaлa (Нерегистриран)
Публикувано08.06.03 23:55



А приятел, как си обясняваш, че вьв федерацията няма нито един истински майстор? Майстора никога няма да се бие за слава или за сейр. Ако тьрсиш евтина слава и да впечатляваш момичетата с "умения" практикувай каквото си желаеш. Най-добре джит-куан-до. Ако тьрсиш нещо повече...вече сьм отговорил



Тема Re: boen sportнови [re: Rutcho]  
АвторБyxaлa (Нерегистриран)
Публикувано08.06.03 23:58



Добре си го написал момче. Има много бойни спортове, хиляди и всеки си има някакво достойнство, но ако искаш да си на вьрха, прекарай минимум 10 сериозни години в Айкидо.



Тема Re: boen sportнови [re: Бyxaлa]  
Автор AC (Болен ум)
Публикувано09.06.03 09:27



da, prav si.
vapros na predpochitania. tova kazah i az.

az primerno ne tursia duhovnoto v boinite izkustva. znam che na niakoi tova moje da mu zvuchi eretichno, no za men e fakt.

sushto ne haresvam kati/formi... nezavisimo kolko tvurdiat che sa "polezni"...

ne vijdam shto nakraia se mrushtish. ne e kazano che sichki triabva da mislim ednakvo

...may your death come quickly...


Тема Re: boen sportнови [re: Бyxaлa]  
Автор Rutcho (Бирата)
Публикувано09.06.03 22:51



Ако попрактикуваш 10 години айкидо и през ум няма да ти мине да си търсиш с кого да се сбиеш, освен ако тези години са отишли напразно.





Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.