Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 11:19 02.06.24 
Хоби, Развлечения
   >> Покер, хазартни игри
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | >> (покажи всички)
Тема fight with me  
Авторdodo (Нерегистриран)
Публикувано17.07.03 22:36



az sum na 29godini i ne sum se bil do sega.Nikoi ne iska da se bie s mene.Az sum 188sm,120kg,vdigam 160kg ot lejanka i 120 za ramo.Iska li niakoi leko sparingche?



Тема Re: fight with meнови [re: dodo]  
Автор Bum-Bum (pitbul lover)
Публикувано31.07.03 09:39



Имам едно кученце, на 2.5г- 19кг... Мисля, че ще се навие, особено ако поради наднорменото си тегло не бягаш бързо

u can run, but u will only die tired



Тема Re: fight with meнови [re: dodo]  
Авторfunky child (Нерегистриран)
Публикувано02.08.03 18:19



glei sa brato tva sas 120-te kg za ramo mi e mnogo 4ydno ti si nekav lyd mai ne6to poslagva6 kopele tupo are da se bieme be pi4 az sam 90 cm 15kg i sam na 3 godinki 6e te sma4kam



Тема Re: fight with meнови [re: dodo]  
АвторMaster (Нерегистриран)
Публикувано07.08.03 17:09



И защо трябва да се бием с теб? Иди на дискотека като си търсиш боя - охраната с удоволствие ще се отзове на поканата ти



Тема Re: fight with meнови [re: dodo]  
Авторtomo (Нерегистриран)
Публикувано08.08.03 05:24



priemam.na35g.72kg.profesionalist.goli ruce ili oruzie-ok.
siroco17@yahoo.com



Тема Re: fight with meнови [re: dodo]  
Автор Demon-ClubHonda (Wrestling Team)
Публикувано30.09.03 21:30




аз съм навит на една борбичка, ако искаш може да си ударим среща, в залата по свободна борба на ЦСКА. Аз съм 90кг., но не бих отказал да се поборим малко, а и моите приятелчета са в твойта категория може после да те спечелим за нов фен на клуба и да почнеш да тренираш с нас. 100кг. мъж тренираше щанги в залата на ЦСКА и дойде да се поборим, беше ми много лесен, размятах го като шлифер у жега както се казва. Един пич имаше с твойте кила, предложих му, но не пожела Тежък си и здрав щом тренираш и вдигаш щанги, почни сега борба и малко боксче и ебаси звяра ще станеш



Тема Re: fight with meнови [re: dodo]  
Автор BlackHeart (Черно Сърце)
Публикувано23.10.03 10:38



Abe dosta kysni4ko hva6tam tazi tema, ama moje da se sborim s tebe. Imam edin poznat, deto e 70 kila i bicepsa mu e samo 30 sm, ama prebiva dosta mo6tni kopeleta. Az li4no sym 187, 90, biv6 karatist. Da se probvame,a, boy?

Роден за любов, но обучен да убива.


Тема Re: fight with meнови [re: dodo]  
АвторXlMERA (Нерегистриран)
Публикувано02.11.03 10:01



AS BIX MOGAL DA TE PROBVAM BRATO TRENIRAM TAI-DZI-TZUAN OT 2 GODINI I TOVA 4E SI 120KG E BEZ ZNA4ENIE.



Тема Re: fight with meнови [re: dodo]  
Авторfinlaneca (Нерегистриран)
Публикувано03.12.03 01:30



Az sam na 23, visok 193, 95 kila, ne sam treniral nishto i ne bix si xabil zdreaveto za gluposti. I bez da tarsish problemite te namirat. Se niakoi shte te nabie nakraia ili oshte po veroiatno, zashtoto si goliam, shte te zastrlia.
15g olovo na pravilnoto miasto i stavash 120 kila bezziznen trup.

seriozno, ostani oshte malko ziv, tvarde mnogo silni mom4eta se zatrixa



Тема slepi li ste?нови [re: BlackHeart]  
Авторsavena (Нерегистриран)
Публикувано03.12.03 19:00



ABE VIE NE VIJDATE LI KAKVO VI PREDLAGAME????

- svoboden teren
-o6te hora

samo kajete nqkakva sre6ta da se vidim na 1 kafe , ima o6te 2 mom4eta koito iskat da se biqt, neka vsi4ki da se sre6tnem!Samo govorite , brat4e....

Are sre6ta taa sedmica na slaveikov na fontana, sf?



Тема Re: fight with meнови [re: dodo]  
Автор @MORlL (ТВЪРДЕ ЯКОТО)
Публикувано08.01.04 15:10



stawa ama ako moje da si nosa frenski kljuch ot onea golemite. i ako ti e nogu twyrda repata....mislim prawa lopata da swyrshi rabota?:)))))))))

DUM SPIRO OTPORIL


Тема Re: fight with meнови [re: dodo]  
Автор npocTak (непознат)
Публикувано11.01.04 04:02



DODO IMAM EDIN PRIATEL KOITO E NAVIT,NO ZA PARI,EDVA LI 6TE SA MNOGO.TOI E NA 24G.207SM.120KG.,NEZNAM KOLKO DIGA AMA NEMA ZNA4ENIE



Тема sure, obadi se:Pнови [re: Master]  
Автор Duncan_ldaho (warmaster)
Публикувано13.01.04 13:09



mi..az sym navit za edin sparring:) lek..tezhyk..kakyvto stane:P
pishi, dano oshte chetesh tuka..:P maliiii, super club:)))))



Тема Re: slepi li ste?нови [re: savena]  
Автор Duncan_ldaho (warmaster)
Публикувано19.01.04 11:20



petyk, 23. I. 2004 na slaveykov? sha se vidim, sha piem po coffee, sha se sbiem, sha e veselo:), kazhi samo chas:)



Тема Re: fight with meнови [re: dodo]  
АвторALl (Нерегистриран)
Публикувано04.03.04 13:38



KOLKOTO I KILOGRAMA DA SI EDIN DOBAR 70 KILOGRAMOV KIKBOXER SHTE SMACHKA ZA 2 DO 3 SEC.



Тема Re: fight with meнови [re: dodo]  
АвторAnselmo - the Bully (Нерегистриран)
Публикувано12.03.04 18:33



Abe, pich, edin na edin neshta davaj da sme v grupi, ti kazi kolko shte vzemesh i az shte vzema toklova kalpaka, i bez buhalki i verigi, kadeto kazesh





Тема Re: fight with meнови [re: dodo]  
Автормarтpeпaч (Нерегистриран)
Публикувано13.04.04 09:09



да



Тема Re: fight with meнови [re: dodo]  
Автор Georn (edno malko elf4)
Публикувано21.04.04 12:15



mi aide ed ,az puk moge da en sam tolkova ogromen no puk za tova 4upq 5 tuhli navesnag
:P
aide 4ao i nq\adqvam se da namerish nqkoi za sparing

...попаднах в един жесток свят!!!


Тема Re: fight with meнови [re: dodo]  
АвторTi si smeshen (Нерегистриран)
Публикувано04.05.04 23:18



Vij e pi4 malko se izhvurlq6 s teq fantaziiki. Ama ako si mnogo navit moga da ti ureda boi s edin priqtel kick boxior 90kg. ama 6ta nasere s tvoite izmisleni 120kg za ramo. I kvo kato se subudi kvo stana guzu zahapal 4ar6afa i celiq poten, nali



Тема Re: fight with meнови [re: ALl]  
АвторEvala (Нерегистриран)
Публикувано04.05.04 23:27



To4no taka e. Are 3-5 sec ne ama do 30 sec 6te si subira tqloto po zemqta kakto e nqkuv takuv tup anabolist ... nqmam dumi. As sum 75 kg 6 godini Kick Box 181 cm sum, s udovolstvie bih mu razbil surata na toq otvoreniq "biq4"



Тема Re: fight with meнови [re: Anselmo - the Bully]  
АвторSelqnin si ti (Нерегистриран)
Публикувано04.05.04 23:29



Ti si golqm selqnin be. Are ako iska6 az 6ti izvikam 5 mom4eta a ti mi izvikai 200 ako 6te i s patlaci da sa 6te otnesete boq...tup selqk



Тема Re: fight with meнови [re: Selqnin si ti]  
Автор FireWall (изгарящ)
Публикувано22.05.04 11:39



Аз съм на 55 години, от 3 годишна възраст до 35 години живеех и тренирах в манастира Шао Лин в Китай владея много видове бойни изкуства като :

Карате
Карате До
Карате Ре
Карате МИ
Тай Дзу Къ
Мъ Гу Дзън и Цу Ни Ми Гъ Зъ.
Нямам нужда от оръжие защото аз самия съм Оръжие с главно "О", аз съм машина за убиване. Ветеран съм от втората световна, виетнамската, афганистанската, първата иракска и други малки и големи войни.

Мерки: висок съм 150 см. ( това е от щангите, вдигам 500 кг. от лежанка, а за рамо 300 кг. )
Тегло: 20 кг. ( това е защото трябва да съм много бърз- мога докато гледам през тръба да отида в другия и край толкова бързо, че да си видя окото)

Готов съм да се бия срещу всички в тоя клуб наведнъж кажете само къде и кога.

а сега сериозно: всички, които изтъкват в този клуб колко обичат да се бият, как набили еди кого си, с кви патлаци се движили, как насрали еди кого си от страх как незнам си какво и тем подобни всички вие сте едни клоуни ама големи клоуни, защото аз поне обичах да говоря на такива теми до около 16 годишната си възраст. Вие тука сте големи хора по на 20, 30 , 40 години абе кат сте толкова Смели, Храбри, ОООООтворени има каде да се докажете и това място се нарича професионална армия, много подходящо място за доказване на мъжественост в момента е Ирак. Е ..... има ли някой в клуба който да пише от там.....? а клоуни....няма май. Знаете ли какво значи смелост и храброст, сила, давам пример: италианеца дето го екзекутираха наскоро. Да знаеш, че след 1 мин. ще умреш и главата ти ще падне в коленете ти и да останеш хладнокръвен. Единственото което казал преди да умре е било: " сега ще видите как умира един италианец", това деца е силен човек!!!

Това са принципите ми. Ако не ви харесват, имам и други.

Граучо Маркс


Тема Re: fight with meнови [re: FireWall]  
Авторkakarapo (Нерегистриран)
Публикувано05.06.04 00:05



Това със стиловете и тръбата няма грешка



Тема Re: fight with meнови [re: XlMERA]  
Автор lu4ena_salatka (непознат )
Публикувано25.07.04 03:05



махахах

хора дето тренират по 10 години тайдзицюан ядат пердах от келеши по улицата

нещо бъркаш :)



Тема Re: fight with meнови [re: FireWall]  
Автор lu4ena_salatka (непознат )
Публикувано25.07.04 03:18



братле бях в професионалната армия и видях тези от Ирак

никак не са смели

даже се върнаха насрани от страх. 4есно

които искат да се върнат са откровенно тъпи пар4ета и са били на скатана служба

оба4е кашиците там ...

това не е смелост

това са млади мом4ета родени и живеещи в села без надежда

няма храброст

а онзи италианец е един умрял тъп италианец и толкоз



Тема Re: Аз съм готов...нови [re: dodo]  
Автор buratino (Real darvar)
Публикувано01.09.04 09:30



...ама кажи преди това колко дъски чупиш с деснячката?



Тема Re: чикиджия тъпнови [re: dodo]  
Авторape, дa ro дyxaш (Нерегистриран)
Публикувано03.09.04 17:47



аз съм 155см с вдигнати ръце и тежа 42,125кг с напикан дюшек, не мога да си вдигна патката сам, за да пикая /затова често си сменям обувките/, та ако си толкова як, що не дойдеш да ми помогнеш да се изпикая и аз веднъж като нормалните хора......забравих да допълня, че съм 654години и съм описан в Библията....АРЕ, ДА ГО ДУХАШ, ТЪПАК!



Тема Re: Абе колега.......нови [re: FireWall]  
Автормнooooro впeчaтлeн (Нерегистриран)
Публикувано04.09.04 08:11



...я ме подсети кой си, щото и аз съм бил на същите места, по същото време и съм изучил същите изкуства /освен тези, които спомена, знам още няколко, но няма да ти ги кажа, щото не искам да си издава всички козове, в случай, че се наложи да се джустариме/...дори съм малко по-нисък от тебе, щото съм вдигал по-дълго време щанги и малко по-лек, щото трябва да те надцакам по всеки изброен от теб показател /всъщност, тежах 21кг, но пазих няколко години диета и сега съм 19,5кг/, що се отнася до тръбата, единственото, което ще видиш когато стигнеш до другия край е собственото си око, но без нищо към, което да е прикачено /пояснявам, ще съм ти го извадил, така, че по-добре погледни с другото око, да не си помислиш, че са спрели тока....или квото там си мислиш, когато изведнъж се спусне мрак/


Сега, сериозно, ти от къде знаеш какво е казал "смелият жабар"?


Нямам принципи, но ако ми споделиш и другите твои, обещавам, че и тях ще прочета.......Честна пионерска!


Забравих да спомена, не съм на 55г. и си търся интимна приятелка, ама някоя, по-ячка, да носи на бой, щото съм малко нервен и неуравновесен /това е от анаболите и стриктната напоследък диета/.....ако познавате някоя подходяща, пишете до "Новините" на БиТиВиТо, те ще ми предадат Вашето съобщение.......благодаря за вниманието, търпението, отвизчивостта , тъпотията Ви, да прочетете цялата тази боза, отивам да сера, щото вече не издържам......



Тема Re: Не смей да говориш за дъски, копеле ниедно....нови [re: buratino]  
АвторTaтko Kapлo (Нерегистриран)
Публикувано04.09.04 08:17



.....това са твои, неродени братя и сестри.....




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.