Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 09:26 10.06.24 
Хоби, Развлечения
   >> Покер, хазартни игри
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | >> (покажи всички)
Тема Re: fight with meнови [re: Anselmo - the Bully]  
АвторSelqnin si ti (Нерегистриран)
Публикувано04.05.04 23:29



Ti si golqm selqnin be. Are ako iska6 az 6ti izvikam 5 mom4eta a ti mi izvikai 200 ako 6te i s patlaci da sa 6te otnesete boq...tup selqk



Тема Re: fight with meнови [re: Selqnin si ti]  
Автор FireWall (изгарящ)
Публикувано22.05.04 11:39



Аз съм на 55 години, от 3 годишна възраст до 35 години живеех и тренирах в манастира Шао Лин в Китай владея много видове бойни изкуства като :

Карате
Карате До
Карате Ре
Карате МИ
Тай Дзу Къ
Мъ Гу Дзън и Цу Ни Ми Гъ Зъ.
Нямам нужда от оръжие защото аз самия съм Оръжие с главно "О", аз съм машина за убиване. Ветеран съм от втората световна, виетнамската, афганистанската, първата иракска и други малки и големи войни.

Мерки: висок съм 150 см. ( това е от щангите, вдигам 500 кг. от лежанка, а за рамо 300 кг. )
Тегло: 20 кг. ( това е защото трябва да съм много бърз- мога докато гледам през тръба да отида в другия и край толкова бързо, че да си видя окото)

Готов съм да се бия срещу всички в тоя клуб наведнъж кажете само къде и кога.

а сега сериозно: всички, които изтъкват в този клуб колко обичат да се бият, как набили еди кого си, с кви патлаци се движили, как насрали еди кого си от страх как незнам си какво и тем подобни всички вие сте едни клоуни ама големи клоуни, защото аз поне обичах да говоря на такива теми до около 16 годишната си възраст. Вие тука сте големи хора по на 20, 30 , 40 години абе кат сте толкова Смели, Храбри, ОООООтворени има каде да се докажете и това място се нарича професионална армия, много подходящо място за доказване на мъжественост в момента е Ирак. Е ..... има ли някой в клуба който да пише от там.....? а клоуни....няма май. Знаете ли какво значи смелост и храброст, сила, давам пример: италианеца дето го екзекутираха наскоро. Да знаеш, че след 1 мин. ще умреш и главата ти ще падне в коленете ти и да останеш хладнокръвен. Единственото което казал преди да умре е било: " сега ще видите как умира един италианец", това деца е силен човек!!!

Това са принципите ми. Ако не ви харесват, имам и други.

Граучо Маркс


Тема Re: fight with meнови [re: FireWall]  
Авторkakarapo (Нерегистриран)
Публикувано05.06.04 00:05



Това със стиловете и тръбата няма грешка



Тема Re: fight with meнови [re: XlMERA]  
Автор lu4ena_salatka (непознат )
Публикувано25.07.04 03:05



махахах

хора дето тренират по 10 години тайдзицюан ядат пердах от келеши по улицата

нещо бъркаш :)



Тема Re: fight with meнови [re: FireWall]  
Автор lu4ena_salatka (непознат )
Публикувано25.07.04 03:18



братле бях в професионалната армия и видях тези от Ирак

никак не са смели

даже се върнаха насрани от страх. 4есно

които искат да се върнат са откровенно тъпи пар4ета и са били на скатана служба

оба4е кашиците там ...

това не е смелост

това са млади мом4ета родени и живеещи в села без надежда

няма храброст

а онзи италианец е един умрял тъп италианец и толкоз



Тема Re: Аз съм готов...нови [re: dodo]  
Автор buratino (Real darvar)
Публикувано01.09.04 09:30



...ама кажи преди това колко дъски чупиш с деснячката?



Тема Re: чикиджия тъпнови [re: dodo]  
Авторape, дa ro дyxaш (Нерегистриран)
Публикувано03.09.04 17:47



аз съм 155см с вдигнати ръце и тежа 42,125кг с напикан дюшек, не мога да си вдигна патката сам, за да пикая /затова често си сменям обувките/, та ако си толкова як, що не дойдеш да ми помогнеш да се изпикая и аз веднъж като нормалните хора......забравих да допълня, че съм 654години и съм описан в Библията....АРЕ, ДА ГО ДУХАШ, ТЪПАК!



Тема Re: Абе колега.......нови [re: FireWall]  
Автормнooooro впeчaтлeн (Нерегистриран)
Публикувано04.09.04 08:11



...я ме подсети кой си, щото и аз съм бил на същите места, по същото време и съм изучил същите изкуства /освен тези, които спомена, знам още няколко, но няма да ти ги кажа, щото не искам да си издава всички козове, в случай, че се наложи да се джустариме/...дори съм малко по-нисък от тебе, щото съм вдигал по-дълго време щанги и малко по-лек, щото трябва да те надцакам по всеки изброен от теб показател /всъщност, тежах 21кг, но пазих няколко години диета и сега съм 19,5кг/, що се отнася до тръбата, единственото, което ще видиш когато стигнеш до другия край е собственото си око, но без нищо към, което да е прикачено /пояснявам, ще съм ти го извадил, така, че по-добре погледни с другото око, да не си помислиш, че са спрели тока....или квото там си мислиш, когато изведнъж се спусне мрак/


Сега, сериозно, ти от къде знаеш какво е казал "смелият жабар"?


Нямам принципи, но ако ми споделиш и другите твои, обещавам, че и тях ще прочета.......Честна пионерска!


Забравих да спомена, не съм на 55г. и си търся интимна приятелка, ама някоя, по-ячка, да носи на бой, щото съм малко нервен и неуравновесен /това е от анаболите и стриктната напоследък диета/.....ако познавате някоя подходяща, пишете до "Новините" на БиТиВиТо, те ще ми предадат Вашето съобщение.......благодаря за вниманието, търпението, отвизчивостта , тъпотията Ви, да прочетете цялата тази боза, отивам да сера, щото вече не издържам......



Тема Re: Не смей да говориш за дъски, копеле ниедно....нови [re: buratino]  
АвторTaтko Kapлo (Нерегистриран)
Публикувано04.09.04 08:17



.....това са твои, неродени братя и сестри.....




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.