Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 19:53 17.05.24 
Хоби, Развлечения
   >> Покер, хазартни игри
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | >> (покажи всички)
Тема Ultimate Fighting Championship  
АвторBas Rutten (Нерегистриран)
Публикувано05.05.03 01:37



Ultimate Fighting Championship, Pride, K1, Pancrase...ne vi trqbva nikakyv boen klub. David Tank Abbot, Vittor Belfort, Shamrock, Tito Oritz, Маrk Coleman, Sakuraba, Wanderlei Silva sa glavnite aktiori. Ako nqkoi znae za kakvo stava vypros ili pyk iska da razbere da pi6e. Spored men nai-dobriq e Bas Rutten, sy6to taka i Gracie family.



Тема Re: Ultimate Fighting Championshipнови [re: Bas Rutten]  
Авторfc fan (Нерегистриран)
Публикувано05.05.03 22:22



che tova e si e istinski boi spor nema,maik taisan ako izleze sre6tu 6te mu na4ukat kancheto che svet 6e mu se zavie... gledal sam gi znam gi- nai tapi fighteri sa aikidistite inache imashe edin bial street fighter deto me kefeshe kak gi prebivashe no mu zabravih imeto, ama te ne se biat po pravilata na fight club - te se biat za pachka i ot kravojadnost. Tzelta vav fight club obache e ti badesh bit kolkoto izdarjish za da zabravish 4oveshkoto i socialnoto v sebe si, da izpitash silata na unijeneito i padanieto koeto da te prechisti i da te podgotvi za novia ti pogled i razbirane za jivota. Za da stane6 silen i nepobedim "parvo triabva da dostigne6 danoto", tova ot koeto nai mnogo se strahuva6, nai-visheto padenie koeto mojesh da si predstavish. Izdarjish li tam veche niama da ima strah koito da te spre.



Тема Re: Ultimate Fighting Championshipнови [re: fc fan]  
Авторmitaka (Нерегистриран)
Публикувано10.06.03 01:59



ako mojeha da na4ukat kan4eto na Maik Taison se 4udia za6to ne go praviat?niama koi da gi dopusne vse pak boksa e dosta inteligenten sport.v posledno vreme na varha sa hora koito na razmahvat ratse prosto taka,a misliat i pretseniavat.i ako niakoi ot tezi boitsi moje da pobedi niakoi ot nai-dobrite v boksa 6te ostane pod pari.mejdu drugoto kade gi gledate tezi boeve na video ili v internet.ako e v internet pratete mi adresa na e-mail sarafa13@hotmail.com.blagodaria



Тема Re: Ultimate Fighting Championshipнови [re: Bas Rutten]  
Автор AC (Болен ум)
Публикувано10.06.03 02:13



Tank FOREVER!

nishto che padna ot onova po-mladoto momche

abe sega shte promeniat pravilata... shte go praviat po-humanno... inache kazano shte go skapat. nali vsichko realistichno triabva da se napravi rozovo i puhkavo... da im #@$$@@!

...may your death come quickly...


Тема Re: Ultimate Fighting Championshipнови [re: fc fan]  
Автор AC (Болен ум)
Публикувано10.06.03 02:15



stiga s toia film be... chovek she kaje che ste go gledali dokrai

dosadno e siaka tema da ima i filma zaburkan deea

...may your death come quickly...


Тема Re: Ultimate Fighting Championshipнови [re: Bas Rutten]  
Автор Teшkapcko_koпeлe (i`m here)
Публикувано17.06.03 08:13



Dobre kaji ve4e na vseoslushanie kakvi sa tezi boeve 4e mi stana adski liubopitno.Kade gi gledate ?



Тема Re: Ultimate Fighting Championshipнови [re: Bas Rutten]  
Автор чoвekoлerлoxpaнoдeн (интригант)
Публикувано19.06.03 04:27



можете да научите малко повече за UFC

___________________________
Не ме е страх от смъртта, но не ми се умира точно днес

Тема Re: Ultimate Fighting Championshipнови [re: чoвekoлerлoxpaнoдeн]  
Автор AC (Болен ум)
Публикувано20.06.03 02:10



nogo iako saitche...

az dulgo vreme ne mojeh da nameria drugite DVD-ta osven Hits 1&2... ma sia vidiah chei ma dosta poveche

...may your death come quickly...


Тема Re: Ultimate Fighting Championshipнови [re: mitaka]  
АвторOnq (Нерегистриран)
Публикувано20.06.03 17:49



Ami te Tison go kanqt veche kolko pati ama toi vse bqga po tacha.Ima go i finansoviq vapros shtoto tam ne se plashtat milioni$.
Mejdu drugoto Karelin veche sam go gledal v Pride i zagubi choveka
Izvestnite boksiori nqmat mnogo shansove sreshtu ground fighteri
Boevete gi tarsi s KaZaa



Тема Re: Ultimate Fighting Championshipнови [re: Onq]  
Автор AC (Болен ум)
Публикувано21.06.03 06:15



be nogo malko ima po kazaa... az tursih i pomnia che nai-mnogo na bas ruten (ne sum siguren za pravopisa) namerih... i edin na gracy... ma az toia ne go haresvam neshto...




Страници по тази тема: 1 | 2 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.