Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 14:00 23.05.24 
Хоби, Развлечения
   >> Покер, хазартни игри
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | (покажи всички)
Тема Za filmaнови  
АвторRazo4arovan (Нерегистриран)
Публикувано08.04.03 08:12



Tozi film....ta ta ra ta taaa...polu4ava nagradata za nai-tapiq film na vsi4ki vremena kato zadminava i edin ot favoritite v klasa nai-typ "4ovekyt rak ot Mars".xaxaxaxa
Ne znam kak 4ovek moje da se vdyhnovi ot edin film,v koito glavniq geroi e adski psihi4no bolen,i koeto e nai sme6noto,nai-nakraq vze 4e se osyzna...xaxaxaxa..Gledam nqkoi tuka sa go sravnili sas "Shesto 4uvstvo","Natural born killers" i etc. ami ne moga da si predstava kak tozi film-greshka moje da ponese na ple6tite si i 4astica ot smisala na tezi filmi (ili pone ot smisyla).Za tova vdyhnovenie za boi kadeto im e do6lo na nqkoi-izob6to ne moga da si prestava kak se e rodilo.I az sym vijdal primerno edin ciganin da vyrvi iz centyra i da sa nalaga sam v mutrata ami da vzemem da mu stanem fenove...abe 6to napravo ne zemem da psihqsame si4ki xaxaxaxaxa.Verno ina4e moje6 da se vdyhnovi6 za melene ot film ama az moga da dam za primer..primerno Blade (ne BladeII shtoto sa se usrali tam) e sled toq film mi idva6e napravo da izvada edin me4 i da vlezna v nai-naselenoto mqsto i da gi pocapvam nared..ama 6tom vi kefi da sa praskate sami v mucunite xaxaxax...ok.
Ae stiga 4e sa zabravih ve4e..ne se kosete sq da go zimate navytre ama iskam seriozni argumenti za tezi kadeto shte izleqt sega edin kup gomna za toq film...



Тема Re: Za filmaнови [re: Razo4arovan]  
АвторHigh_Lander (Нерегистриран)
Публикувано09.04.03 17:19



Spored men filma e neveroqten. <<Razo4arovan>>, smisylyt na filma ne e da se byhtim sami( vypreki 4e ne e lo6a ideq :). Spored men toi pokazva borbata ni sys samite nas, s tova koeto sme i s tova koeto iskame da bydem...



Тема Re: Za filmaнови [re: Razo4arovan]  
Автор Naked_Ambition (Truth or Dare)
Публикувано11.04.03 01:31



ми то изкуството не е за всяко теле!проблемът ти е,че не си успял да схванеш смисъла на филма.пробвай да го гледаш още няколко пъти.тъпо е да се каже,че Боен Клуб е филм за бой.


Bad Girl,drunk by six

Тема Re: Za filmaнови [re: Razo4arovan]  
Авторdoji (Нерегистриран)
Публикувано13.04.03 22:00



razocharavan ti si edin tap gaz



Тема Re: Za filma [re: doji]  
АвторRazo4arovan (Нерегистриран)
Публикувано14.04.03 08:20



Awe ti oligofren li si ne6to ne moga da razbera.Dlyjen li sym da mi haresva filma ???A smisyla mnoo dobre go razbrah i ne sym kazal 4e filma e za byhtene 6toto po4ti nqma6e boi. А samo ne razbrah kakva borba sys sebe si moje da ima kato si psihqsal i ima6 razdvoenie na li4nostta sled kato ne moje6 tova da go razbere6 daje i da ti go kazva vseki ?? Tva nee kato da si hvanal nastinka we pi4ove Ama kvo i az obesnqvam kato vsi4ko e "kato na film"
Aide sq pak sa forsiraite malko."Kak moje az da ne vi haresvam filma".xaxaxa



Тема Re: Za filmaнови [re: Razo4arovan]  
Авторnoone (Нерегистриран)
Публикувано21.04.03 00:05



Hahahahahahahahahahahaah ! !! ! !
Yes! !
Tuka mai ste mnogo leiki ... videli 1 psychologi4eski film s malko po izpatkala idea i reshiha da go izdigat v kult ! !Vqrno 4e filma naistina vazdeistva mnogo no vie ste tupi bolni mozaci .. 4e dotolkova ne vi stiga v akala 4e cqlata rabota e nevazmojna i nqma 4ak kvo tolkova da se vazhishtavate.I az kato go gledah sled tova 1 sedmica samo tva mi beshe v glavata daje napravih kanal v irc s imeto na filma no sega kato se zamislq tva sa paaalni gluposti! Ne moga da kaja 4e filma e nai tupiq film zashtoto i na men mi haresa no moga da vi kaja samo 4e si4kite ste mnogo kuhi leiki i rusite tupi klisheta hahaha Shte mi go sravnqvate s 6th sence hahahaha maloumni leiki ... a pak predi kvo beshe - " aide da se biem az sam 80 kila edi kolko si visok dran dran ! !> > Vieee steee glupppaviii kak moje 1 film napraven to4no za da plenqva horata da vi vodi tolkova po nevazmojnata si idea ... nima mislite 4e taka sik4i 4engeta i cqloto obshtestvo izvednaj shte reshi da se trepe i shte se zaribi da vodi takaf na4in na jivo i shte e nedostijim tupiq mu boen klub ?! Vqrno ideata e mnogo interesna no e shibana izmislica maloumnici takiva ... prili4ate na nqkvi poveli se ot 1 glupost .. tva e film ! !! ! ! ! !
Te molqti se reshili tuka publi4no v dir.bg da po4vat da sastavqt takava organizaciq i da se govori za tva v irc kanali ... Osen tova ne e vaprosa tupata organizaciq i ne tova e idea-ta na filma .. ! pokazva personalnoto mislene na horata i zakvo stavat seriini ubiici i psihopati ot zastoqli jivot ... Ne mislq 4e nqkoi e iskal da podstrekava horata da pravqt boen klub obshtestva i da gi karat 4e smisala na jivota e v boq i v razruhata ... ! napalno sam saglasen s razo4arovan za nedostatacite na filma i tva e pRosto fillm ! ! ! !nikoga ne moje da e istina .. ! ne i v tezi usloviq koito sa v filma i v koito se jivee dnes v sveta ! ! ! ! ahh kak se podvejdate ot gluposti kato malki detsa !



Тема Re: Za filmaнови [re: noone]  
АвторRazo4arovan (Нерегистриран)
Публикувано21.04.03 12:18



Obesni im na teq zabludeni ov4ici.Ama kato gledam toq klub ve4e e umrql.Skoro nikoi nqma da pi6e tuka taka 4e ne znam za kakvo i nie samo si gubim vremeto da pi6em.Minala im e trypkata ot filma i sa se osyznali za kvo stava vapros :)))



Тема Re: Za filmaнови [re: Razo4arovan]  
Автор pigdog (Jesus T. Christ)
Публикувано04.05.03 14:18



fight club ne moje da se sravniava s sixth sense, a oshte po-malko s glupavia pretenciozen natural born killers, zashtoto e mnogo po-filosofski i stilno napraven.

Alles nur kuenftigen Ruinen...


Тема Re: Za filmaнови [re: Razo4arovan]  
АвторAlaya (Нерегистриран)
Публикувано07.05.03 02:40



Mi nikoi ne ti e vinoven che ne si go razbral filma be pich!:)))To i za Teoria na otnositelnostta mojesh s chista suvest taka da rechesh...kvot ne razbirame-nahrachvame...Pazi si hrachkite da ne se dehidratirash...che shtom edin film ne si rabral. mnogo raboti oshte niama da zacepish....



Тема Re: Za filmaнови [re: Razo4arovan]  
Авторm (Нерегистриран)
Публикувано03.07.03 19:16



Mnogo si ogranichen moeto momche. Zemi si choveka rak ot mars i edna botilka vodka i se napii u vas i se kefi. Shtoto kinoto ne e tvojta oblast.




Страници по тази тема: 1 | 2 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.