Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 18:15 02.05.24 
Хоби, Развлечения
   >> Покер, хазартни игри
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Тема TO4NO TUK MU E MIASTOTO!!!!  
Автор jungle79 (monogamna)
Публикувано11.11.02 13:36



Zdraveite, ami, az da si kaja chestno imam styrashno mnogo neizrazhodvana e4nergia, a niama nito vreme, nito kude, nito s kogo da ia izrazhodvam. Spomenah li, 4e sum agresivna ?
E, iskam da se sbia s niakogo, po niakolko puti, no , doseshtate se - ne sa mnogo jenite , koito sa gotovi na tova. A sreshtu muj shte mi e trudno da se izpravia. Mnogo iskam, a ne znam nito kak, nito kude. Dali tva da se zapisha na niakakvi kursove po boini izkustva e edinstvenia variant?!?

kakvo sega?


Тема vij tovaнови [re: jungle79]  
АвторDH-fan (Нерегистриран)
Публикувано12.11.02 11:16



mi maze
kvo da ti kaja
prosto izliza6 petak ve4er
i kato se stumni
hva6ta6 edna ot mnogoto pa4avri koito se razhojdat po ulizite i i smelia6 fasona
smenia6 i fizionomiata
xem usluga na ob6testvoto pravi6



Тема Re: TO4NO TUK MU E MIASTOTO!!!!нови [re: jungle79]  
Автор dete (копеле)
Публикувано20.11.02 06:23



Аз!!! и аз искам да се сбия с някой. оплаквам се на мой приятел и му викам да се сбием, а той "много си ми скъпа, не мога да те бия", това хора ли са! преди учех карате, но бях съвсем малка, хайде д се сбием, а!

Аз знам какво е да изпиташ върху себе си "празен поглед приятелски"...тя ми го показа.


Тема Re: TO4NO TUK MU E MIASTOTO!!!!нови [re: dete]  
Автор ice-queen (wonder)
Публикувано05.12.02 11:13



Ei, vie ot kude ste:))) Mojem da si organizirame edni sparing4eta, ako ste ot Burgas;). Jenski ke4 - maliii;)



Тема Re: TO4NO TUK MU E MIASTOTO!!!!нови [re: ice-queen]  
Автор dete (копеле)
Публикувано06.12.02 06:22



az sum ot bourgas

Аз знам какво е да изпиташ върху себе си "празен поглед приятелски"...тя ми го показа.


Тема Re: TO4NO TUK MU E MIASTOTO!!!!нови [re: dete]  
Автор ice-queen (wonder)
Публикувано09.12.02 11:19



Ti hubo si ot Burgas. dete, ama dai niakvo info za sebe si ili niakvi koordinati, 4e da se zase4em:)). Trenirash li niakude?



Тема Re: TO4NO TUK MU E MIASTOTO!!!!нови [re: jungle79]  
Авторno problem (Нерегистриран)
Публикувано13.12.02 20:09



a styga e ty sy byla ort burgas y az sam ot tam. ako tolkova revesh za boy nyama problem. samo 4e az sam mom4e y nyama da stane, ama shte ty namerya jelaeshta daje dve. y te sa edny ludy y otka4eny kat tebe.



Тема Re: TO4NO TUK MU E MIASTOTO!!!!нови [re: ice-queen]  
Авторg (Нерегистриран)
Публикувано18.12.02 19:24



eh uredihte se ... :)




Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.