Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 14:40 26.04.24 
Хоби, Развлечения
   >> Покер, хазартни игри
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | (покажи всички)
Тема tarsia xora koito darjat na bolka  
Авторfizika (Нерегистриран)
Публикувано05.11.02 02:39



Iskam da nameria xora koito da izdarjat na bolka i da sa ot plovdiv.samia az ne znam dili 6e izkaram i 2 runda,no imam omraza koito me raziajda ot vatre i tarsia podobni s koito da se naraniavaame bez da mi puka dali 6te me razbiat ili az tiax.samo darja da ne sa trenirali boini izkustva,za6toto ima mnogo dobri takiva.az samia sam okolo 85kg.176sm. fizi4eski zdrav nosia na boi no iskam i vie da nosi te ,izpolzvam guma i i bintove za ratzete.ima i teren kadeto moje da se provede boia bez mnogo 6um,izoliran s ring.4akam serioazni



Тема Re: tarsia xora koito darjat na bolkaнови [re: fizika]  
Автор чoвekoлerлoxpaнoдeн (новак)
Публикувано05.11.02 21:42



С удоволствие бих се присъединил, но съм от Русе, а исъм малко по-тежка категория, но все пак пиши :



___________________________
Не ме е страх от смъртта, но не ми се умира точно днес

Тема Re: tarsia xora koito darjat na bolkaнови [re: чoвekoлerлoxpaнoдeн]  
Авторfizika (Нерегистриран)
Публикувано07.11.02 11:56



niama smisal mnogo sme dale4.kontakta e nevazmojen.sorry



Тема Ot plovdiv samнови [re: fizika]  
АвторUlver (Нерегистриран)
Публикувано12.11.02 13:09



Ideqta ti mnogo mi dopada .Znaesh li imam neshto na um.Az sam 182cm 84-85kg.I mnogo otdavna bne sam se bil.Moje i 1 rund da ne izdarja.
Prati mi maila si .Az shte te potarsq
Moq e .........TheUlver@yahoo.com



Тема Zasto be??нови [re: fizika]  
АвторAthlon (Нерегистриран)
Публикувано13.11.02 00:08



Zasto be choveck,zasto si taka surdit??Za kakvo go pravish -- za trupkata ili sa nesto drugo??A ako niakoi postrada(govora po-seriozno),koi posle ste nosi otgovornostta?Neznam bih te probval na sparing - no ima li smisal.189cm,101kg,130kg ot leg-max--no v momenta sam otpusnat s korem i ne sam treniral boini izkustva.



Тема Re: tarsia xora koito darjat na bolkaнови [re: fizika]  
АвторDanKoloff (Нерегистриран)
Публикувано15.11.02 13:17



Ei kopelenza nenormalni,ste vi dam az edin boen klub na vaz.Ste vi smaza ot boi ta poveche i da ne si pomislite za tova.



Тема Re: Do DanKoloffнови [re: DanKoloff]  
АвторROBERTO (Нерегистриран)
Публикувано25.11.02 11:13



I az ne sam privarjenik na nasilieto,nasilieto i brutalnosta porajda samo nasilie i brutalnost.Kolko ot intelektualniat si potentsial izpolzva za da posavetvash tezi hora taka,NIAMA DA SE BIETE ZASHTOTO AZ SHTE VI NABIA,tova mi zvuchi podobno na SMARTNOTO NAKAZANIE-NIAMA DA UBIVASH ZASHTOTO SHTE POLUCHISH SMARTNO NAKAZANIE-taka niama goliama razlika mejdu proviniliat se i tozi koito go nakazva.Interesno,ako vidish niakoi da iade laina kakvo shte napravish,shte my kajesh NIAMA DA PRAVISH TAKA I POKAZVAIKI SHTE LAPNESH LAINOTO LI ??? NAZDRAVE






Тема Re: DRUGA RETSEPTA !!!нови [re: fizika]  
АвторROBERTO (Нерегистриран)
Публикувано25.11.02 11:31



Da izdarjash na bolka e neshto savsem razlichno ot tova da iadesh boi.Tova triabva da stava dobrovolno a ne niakoi da ti nanasia udari po litseto .Vkluchi kotlona na pechkata slagash si rakata otgore i chakash za da razbaresh kolko dalgo vreme tarpish na bolka.Moiat savet e: 1-povtariash si na um NE ME BOLI : 2-PRIATNO MIE : OPITAI SE DA DISTANTSIRASH RAKATA OT TIALOTO SI CHREZ MISLENE,PREDSTAVISI CHE RAKATA TI E NA NIAKOLKO METRA OT TEB I NEE TVOIA !!!



Тема Do Robertoнови [re: ROBERTO]  
АвторDanKoloff (Нерегистриран)
Публикувано26.11.02 21:13



Stiga pak i ti si se otvarial che i ti ste iadesh tupalka



Тема Re: tarsia xora koito darjat na bolkaнови [re: fizika]  
АвторEvgenii Todorov (Нерегистриран)
Публикувано27.11.02 15:17



Mislq,4e prekaleno mnogo si se vpe4atlil ot filma.E,v tova nqma ni6to lo6o.Az samiqt sym se puskal nqkolko pyti v boi naro4no.Ediniq put izleznah s izvadeno ramo.Povqrvai mi, vyob6te ne be6e priqtno.No pyk za smetk na tova sym gotov da povtorq.Ne sym ti v kategoriqta,no za6to da ne opitame.Za syjalenie jiveq v Sofia.Slu4va mi se 4-5 pyti prez godinata da mina prez Plovdiv.Ako iska6 da se svyrje6 s mene pi6i na bssm@abv.bg




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.