Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 12:04 25.06.24 
Поколения
   >> 50-60
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | (покажи всички)
Тема Познавате ли депрсиятанови  
Автор изи ()
Публикувано07.07.00 18:36



Срещали ли сте я? Успяхте ли да се измъкнете или още ви мачка? Как се справяте с нея и има ли справяне?

Тема Познавате ли депрсиятанови [re: изи]  
Автор tayra ()
Публикувано07.07.00 19:10



На тази въэраст всеки би трябвало да мине през това чистилище.Добре,че минава понякога дори без нашата съэнателна намеса.

Тема Познавате ли депрсиятанови [re: tayra]  
Автор vjarvashta ()
Публикувано07.07.00 20:49



Depresijata e sastojanie, v koeto bez samodisziplina moje da izpadne vseki . Prichinite sa mnogo i razlichni pri vseki, no chovek trajba da se bori, za da ne dopusne tja da prevzeme duha mu, kak - vseki shte nameri svoj pat - izlizane sred prirodata, pozitivno mislene, da cenish i da se radvash i na malkoto, koeto imash, da vjarvash v dobroto i da se stremish da pravish dobro, da se distanzirash ot otrizatelni emozii, da se stremish da se samousavarshenstvashbjagash, da uvajavash i pochitash drugute hora, takiva, kakvito sa. Spasenieto e v samija tebe i vjarata v Bog, pojelavam ot sarze da namerite silite v sebe si i da si pomognete, vapreki trudnostite na jivota, taka i Bog shte ni pomaga.

Тема Познавате ли депрсиятанови [re: изи]  
Автор Евда ()
Публикувано07.07.00 22:14



Само веднъж съм изпадала в такова състояние - при два дни в интензивно отделение /след операция при раждане/. Просто нямах ищах да дишам и да мисля и да живея - исках да заспя завинаги. Като почнаха да ми носят бебето и нямаше кой да ми поеме задълженията, се вчовечих.

Тема Познавате ли депрсиятанови [re: изи]  
Автор 51 ()
Публикувано10.07.00 10:09



Заради зодията ми "Водолей" понякога изпадам в такова състояние. От моя опит най-много ми помагат две неща: 1. Подстригвам се и сменям цвета на косата си; 2. Отивам и си купувам някакви дрешки. Смешно е но това ме успокоява и ми връща настроението. Сигурно е много индивидуално. Колкото до борбата и усъвършенствуването - това го правя откакто се помня, но то ми коства толкова сили и енергия, че често е причина за депресията. Защото когато постигна резултата, към който съм се стремяла съм толкова уморена от усилията, че дори не мога да му се зарадвам. Пълен парадокс и депресията е налице. Та пробвай различни варианти и избери най-лековития от тях. Успех и привет!

Тема Познавате ли депрсиятанови [re: 51]  
Автор 51! ()
Публикувано10.07.00 16:07



лекарството е да не признаваш, че си в депресия

Тема Познавате ли депрсиятанови [re: 51!]  
Автор Molly ()
Публикувано10.07.00 21:30



е , че то си има и доста добри антидепресанти :) стига да се огледа човек :))

Тема Познавате ли депрсиятанови [re: tayra]  
Автор изи ()
Публикувано14.07.00 15:14



Как така без съзнателна намеса?

Тема Познавате ли депресиятанови [re: vjarvashta]  
Автор изи ()
Публикувано14.07.00 15:16



Депресивните все в лоша светлина виждат нещата, дори и преди това да са се радвали на същото. Току се появи малък проблясък, но после се оказва, че то е всъщност ирония към заблудените, към тези които се радват все още на нещо. Как да започнат да гледат позитивно?

Тема Познавате ли депрсиятанови [re: 51]  
Автор изи ()
Публикувано14.07.00 15:23



Аз питам за дълго продължаваща депресия, когато човека в началото не желае да излиза, после няма накъде и върши разни неща и уж иска да се оправи, а все се инати колко му е трудно и разбира се най-лесно е да се тъпче с лекарства, които го приспиват или събуждат. Питам за загубването на всякакво желание и смисъл. То не че има смисъл, но на тази възраст да откриеш, че нищо няма смисъл явно е адски смазващо. Аз поне от пубертета си знам, че смисъл няма, но се научих да се радвам на малките неща. А хората, които все ми се зъбеха, че не мога да се радвам на топлата коричка хляб едва сега откриха, че всъщност няма смисъл и "пропаднаха" в депресията. Не искам да се зъбя като тях, а да им подам ръка. Какво да направя?


Страници по тази тема: 1 | 2 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.