Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 05:25 22.05.24 
Поколения
   >> 50-60
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | (покажи всички)
Тема Даниел Лорер е идеалният български външен министърнови  
Автор mangosutu-168725 (ultimate hero)
Публикувано16.11.21 22:26



:)
Тоя евреин-мангалоид?? Де3ас, поне да беше факабъл лесбийка! Оправянето започва, дами и господа!
Неекааа!!





Тема Кой наднича зад лицата нанови [re: mangosutu-168725]  
Автор Metropolis (LANL)
Публикувано16.11.21 22:32



.



Тема Re: Даниел Лорер е идеалният български външен министърнови [re: mangosutu-168725]  
Автор Metropolis (LANL)
Публикувано16.11.21 23:07



Коментар на Валерия

.



Тема Re: Даниел Лорер е идеалният български външен министър [re: mangosutu-168725]  
Автор tartarianeyes (вейхайвей)
Публикувано17.11.21 02:52



очаквайте поредна серия от сериала "ничия земя".

продават се маааамооо...

България в ролята на бял манастир.
данито лорер в ролята на младото търговче.

асистент- режисьор кирЕ канадецо.



научи се да чакаш<P ID="edit"><FONT class="small"><EM>Редактирано от tartarianeyes на 17.11.21 03:02.</EM></FONT></P>

Редактирано от tartarianeyes на 17.11.21 03:04.



Тема Re: Даниел Лорер е идеалният български външен министърнови [re: mangosutu-168725]  
Автор Koftia (форумист)
Публикувано17.11.21 04:38



Не го знам тоя, за първи път го виждам. Но, без да го слагам на сърч, мога да кажа, че няма вид на евреин.

Виж му обичката на ухото. Това изобщо не е еврейско ухо.


Иначе, по възпитание и поведение може да е по-зъл и от оригинален евреин. В CNN ако ги погледнеш, половината са приели юдеизма, без да са родени евреи.




Тема Re: Даниел Лорер е идеалният български външен министърнови [re: mangosutu-168725]  
Автор UnicaDonna (заядница)
Публикувано17.11.21 07:39



Излъгаха ни по най-елегантния начин. В неделя ще е още по-лесно.

Така е. Всеки народ си заслужава управлението и съдбата.

ПРОСТ СУВЕРЕН - СЛАБА ДЪРЖАВА!!



Тема Re: Даниел Лорер е идеалният български външен министърнови [re: UnicaDonna]  
Автор mangosutu-168725 (ultimate hero)
Публикувано17.11.21 09:12



Виж досега, теб може да са те излъгали, макар в случая да се съмнявам да си гласувала за отрепките. Мен със сигурност не са.





Тема Re: Даниел Лорер е идеалният български външен министърнови [re: mangosutu-168725]  
Автор UnicaDonna (заядница)
Публикувано17.11.21 09:43



Излъгаха народа, умнико. Това, че се правиш на по-умен от всички - никому не помага. Най-малко на теб.

А най-вече имах предвид, че ИЗЛЪГАХА и при резултатите от изборите. Двойна измама, Промиха мозъците на половината гласове, а другата половина я откраднаха.

ПРОСТ СУВЕРЕН - СЛАБА ДЪРЖАВА!!



Тема Re: Даниел Лорер е идеалният български външен министърнови [re: UnicaDonna]  
Автор Green Light (бях "на гости")
Публикувано17.11.21 10:19



ИЗЛЪГАХА и при резултатите от изборите
Видях че се споделят такива теории и във Фейсбук. Това е глупаво и опасно.

Защитата на електронни устройства е много, много, много по-сигурна от физически пазените и на ръка писани резултати от хартиените бюлетини. Мисля, че го разбираш, няма начин да не го разбираш- софтуер се пази лесно, ключа за софтуера можеш да го направиш сложен почти до безкрайност. Думата почти е защото ако хакерите имат години на разположение и разполагат със суперкомпютри, тогава могат и да успеят да разбият всеки ключ, но що се отнася до изборите, те разполагат с часове. Освен това ЦИК съвсем лесно проследява резултатите защото всички на всичко има 32 избирателни района а в тях общо се избират 240 мандата, не са хиляди - един малък екип(а той е съставен от всички партии) може да проследи пътя на гласовете от урната до окончателния документ с преброените.
Глупаво, глупаво, глу-па-во е да се говори за фалшификация.
И опасно.
Щом до такова перде като мен стигат споделяния на някаква статия от пик моля ти се, не съм виждал пик от години, а сега мой приятел споделя статия на пик за фалшификация. Значи фейсбук ври и кипи с тази тъпа, безмозъчна, кретенска теория.
О, плоскоземци, къде сте, върнете се, искам вас да чета, кво става с чиповече? Не съм знаел колко ги харесвам тия хора.



Тема Re: Даниел Лорер е идеалният български външен министърнови [re: mangosutu-168725]  
Автор Crrafterr ()
Публикувано17.11.21 10:19



Това не е нещо необичайно, в нашите правителства по-скоро е традиция т.нар. шуробаджанащина (издигането на състуденти и съученици). Философски погледнато, има основание - познаваш човека от години и му имаш доверие. Доверието винаги е на първо място пред квалификацията; ако и двете неща са налични едновременно, получава се бетон.

В случая с евреина македонският слух (разузнаване?) е основан на това, че той е преговарящ с партиите по съставяне на кабинет. Ако на Даниел Лорер принадлежи идеята за подхода на Петков, то има от мен адмирации за креативност, за оригинален подход. Това досега не сме го виждали: едновременно с всички желани партии-партньори, а не една по една. Нещо като общ конгрес, нещо като репетиция за пленарна зала. Освен оригинално, такъв подход наистина отговаря на българската конкретика на момента, на спецификата на общественото мнение, изразено чрез изборите - което вещае успех. Като че е намерил ключа, кода, шифъра - реално погледнато, прави "кръгла маса".

Както и да е, подходът е предпоставка, дали ще успее зависи вече от съдържанието на преговорите с партиите; има и моменти на индивидуални лидерски срещи и т.н. Съучениците и приятелите на Петков не са известни с нищо извън своя бизнес, тепърва ще бъдат опознавани от другите партии, това е потенциален риск, да видим.

Това го казвам отгоре-отгоре, хвърляйки личните си страсти настрана. Петков има вече утвърдено поведение на човек, падащ от Луната ("я, ама такива ли били законите в България?!") - това съчетание със супер волатилната, непостоянна, лашкаща се негова електорална база прилича на падащ метеор. Виждали сме как бързо угасва светлината им. Но какво пък, ако Луна Йорданова събира 21 000 гласове или "Възраждане" на Костадинов печели 127 549 души с отричането на коронавирусна пандемия, съм отворен за всичко неочаквано и всичко очаквано.






Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.