Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 04:26 18.05.24 
Поколения
   >> 50-60
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | (покажи всички)
Тема Бащата е арестуваннови  
Автор mangosutu-168725 (ultimate hero)
Публикувано21.03.21 14:45



"тя". Въпреки, че малката кукувица си биела инжекции тестостерон и "вече си сменила пола"

Близо е, близо, съвсем близо! (Моментът на задължителната педерастия).



Тема Re: Бащата е арестуваннови [re: mangosutu-168725]  
Автор UnicaDonna (заядница)
Публикувано21.03.21 16:15



Това, което днес "открих" (аналогия със съседна тема) с изненада, беше че Истанбул (разбирай - Ердоган) е излязъл от Истанбулската конвенция!

Още се опитвам да го предъвча...

АЗ МИСЛЯ ТАКА!!



Тема Re: Бащата е арестуваннови [re: mangosutu-168725]  
Автор Silverado (HIмана)
Публикувано21.03.21 18:28



преди 100 години туй се е решавало с тъпото на мотиката и производство на ново, ма сега незнам.


В най лошия вариант ще му се наложи да И изтърпи фасоните още 3-4 години и после АПМ!



Тема Re: Бащата е арестуваннови [re: Silverado]  
Автор MupaM (ordinary юзър)
Публикувано21.03.21 18:50



"...с тъпото на мотиката и производство на ново..."
Те и сега някъде така действат - с тъпото на мотиката. Хубави хора, непокварени! Ама не щото щерката искала да става мъж (смее ли, като е женска, да и мине през акъла да решава да става каквото и да било), ами щот примерно се усмихнала на мъж.

”...но ти му се смееш с усмивката чиста на своя малък син...”


Тема Re: Бащата е арестуваннови [re: MupaM]  
Автор Silverado (HIмана)
Публикувано21.03.21 19:02



смее ли, като е женска, да и мине през акъла да решава да става каквото и да било), ами щот примерно се усмихнала на мъж.

Оооо, знам, знам - в някои квартали по големите градове из Европа-та, населени с "новите европейци" и сега е така - не са мръднали!



Но, ако трябва да съм сериозен, се плюе пу пу пу в пазвата - да не ти идва туй до главата.
Чакай, че си наплюх чак пъпа от престараване да съм по убедителен.



Тема Re: Бащата е арестуваннови [re: mangosutu-168725]  
Автор Metropolis (LANL)
Публикувано21.03.21 19:22



за нас лошото е





Тема Re: Бащата е арестуваннови [re: Silverado]  
Автор MupaM (ordinary юзър)
Публикувано21.03.21 19:27



Е, ква е разликата между новите европейци и твоето "тъпото на мотиката"?
Подбирай си изразните средства, че много грозно звучи, сещаш се.

В Канада да му мислят. Вярно е, че защитата на свободния избор на пол (така, де, всеки да опита лично какво е да си мъж и какво - жена, че да си избере накрая) достигна нечувани висини, ама едни други на изток от нас са казали "зорлем гюзеллик олмаз".

”...но ти му се смееш с усмивката чиста на своя малък син...”


Тема Re: Бащата е арестуваннови [re: MupaM]  
Автор Silverado (HIмана)
Публикувано21.03.21 19:50



Е, ква е разликата между новите европейци и твоето "тъпото на мотиката"?

Не ли я казах - ми 100 години.
А след 100 от тук насетне, не ми се мисли.

че много грозно звучи, сещаш се - а как иначе да го хиперболизирам, че да влезе в очите, а?





Тема Re: Бащата е арестуваннови [re: mangosutu-168725]  
Автор h1685614@trbvm.com (Гераско)
Публикувано21.03.21 20:33



Щом играе при комшията, ще дойде и при нас. Но природата е гениална в избора си на инструменти за естествен подбор.



Тема Re: Бащата е арестуваннови [re: Metropolis]  
Автор Bezsynna (Гераскова)
Публикувано21.03.21 20:55



"чл. 32 от Конституцията въздига също като основно право на българските граждани неприкосновеността на личния живот. И се позовава на негово решение от 1997 г. (решение № 18/14.11.1997 г. по к.д. № 12/1997 г.), в което КС приема, че основните права са производни от конституционния принцип на зачитане на достойнството на българските граждани."

Ще ми се обосновават с правото на личен живот?! Намирам, че узаконяването на възможността индивид с биологични полови белези на жена да притежава и да разполага с лични документи, удостоверяващи го като мъж, ще представлява официализирана лъжа, с която би било погазено личното достойнство на всички останали общуващи с горепосочения индивид граждани. Лично намирам, че моето собствено право да съм наясно с кого общувам, кого избирам за съквартирант, кого наемам на работа или на кого отдавам жилище под наем, ще бъде грубо пренебрегнато.

Не съм съгласна държавата ми да прикрива официално чрез издаване на документи чиито и да било лични предпочитания. Ако някой е претърпял оперативна смяна на пола и притежава всички физически белези на определен пол, мога да се съглася. На база как някое лице психологически и незнамощекак се било чувствало - категорично не.


Ако на някого е известно дали има организация, която има за цел да стопира подобно развитие в законодателството, моля да ми каже.


Заради една дискусия около тая тема ВМРО ми станаха рязко приятни.



* * *
Кучетата си лаят, керванът си върви!!



Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.