Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 03:00 09.06.24 
Поколения
   >> 50-60
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | (покажи всички)
Тема Re: Бащата е арестуваннови [re: Silverado]  
Автор zaphod (мракобес)
Публикувано22.03.21 16:30



като бяхме 6ти клас и таман навлизаше метъла си мислехме "леле, музиката става все по-хард, какво ли ще слушат след 30 години, не ми се мисли". е, кво се оказа - чалга, демек народно.




NE SUTOR ULTRA CREPIDAM


Тема Re: Бащата е арестуваннови [re: zaphod]  
Автор Silverado (HIмана)
Публикувано22.03.21 17:06



за сега не виждам какво ще измести рока от първото му място - кажи речи, 70 години, вече.
Е оня ден си мислех какво ли стана с дъщерите на домата ли бяха, с ламбадата, с гангнам стайла на подскачащият кореец - ми нищо, мухи еднодневки и... толкоз.
Че и РАПнатите сърдити негра, и те позагаснаха.
Всичките тея да ги сложиш накуп на едната везна, а на другата само един акорд от

и ги няма!
Избрах точно Мелбърн 2005 заради публиката - само млади хора.



Тема Re: Бащата е арестуваннови [re: Silverado]  
Автор zaphod (мракобес)
Публикувано22.03.21 17:46



е айде сега, първото място не е ли за класическата музика и разни там сонати и арии?






NE SUTOR ULTRA CREPIDAM


Тема Re: Бащата е арестуваннови [re: zaphod]  
Автор Silverado (HIмана)
Публикувано22.03.21 18:47



е айде сега, първото място не е ли за класическата музика и разни там сонати и арии?

!

Мен с туй ми звъни телефона.
Е, с по оригинала, де.



Тема Re: Бащата е арестуваннови [re: Silverado]  
Автор zaphod (мракобес)
Публикувано22.03.21 19:02



хехе, тая е машина!
все пак, предполагам за един достолепен дядка 25ти набор това ще му звучи като чалга кавър на We're Not Gonna Take It




NE SUTOR ULTRA CREPIDAM


Тема Re: Бащата е арестуваннови [re: zaphod]  
Автор Silverado (HIмана)
Публикувано22.03.21 19:13



?



Тема Re: Бащата е арестуваннови [re: Silverado]  
Автор UnicaDonna (заядница)
Публикувано23.03.21 08:46



за сега не виждам какво ще измести рока от първото му място - кажи речи, 70 години, вече.
Всичките тея да ги сложиш накуп на едната везна, а на другата само един акорд от Hotel Californiq и ги няма!


Доста относителна е тази "класация"... май в "рок-музика" слагаш доста неща вкупом..."Метъл" например (и разновидностите му) в рок ли ги подреждаш, или като "муха еднодневка"?

Щото пред "Хотел Калифорния" и аз буквално благоговея, знам я наизуст до всяко полутонче от целия инструментал и вокал, но на Рамщайн примерно съм готова да запуша уши и да бягам панически...

АЗ МИСЛЯ ТАКА!!

Тема Правилно са постъпили!нови [re: mangosutu-168725]  
Автор BATHco (Bath`men Со)
Публикувано23.03.21 09:00



Правилно е арестуван ..... малката много малко бой е яла като малка!



Това не е важно .... ама защо се казва "ям бой" .... какво му се яде на боя!? .... защо не се казва "пие бой", примерно .....

Don`t Worry! Be happy!
\\\"Оти се косиш, като че ти мине!\\\"


Тема Чист тормоз от гадните отрепки:нови [re: Silverado]  
Автор mangosutu-168725 (ultimate hero)
Публикувано23.03.21 09:42



(БТА)
Сладкарят от Колорадо, който спечели частична победа във Върховния съд на САЩ през 2018 г., след като отказа да направи сватбена торта за еднополова двойка, отново се яви като ответник в съдебно дело, този път заради торта за рожден ден на трансджендър жена, съобщи Асошиейтед прес.
Отъм Скардина опитала да поръча торта за рождения си ден в същия ден през 2017 г., в който Върховният съд прие да разгледа обжалването на Джак Филипс по делото със сватбената торта. Скардина, която е адвокат, поискала торта - синя отвън и розова отвътре - в чест на смяната на пола си.
Вчера на проведено онлайн съдебно изслушване в Денвър Скардина заяви, че Филипс е заявил, че като християнин е отказал да направи сватбената торта за гейовете, защото е ставало дума за религиозна церемония, но би продал всякакъв друг продукт.
Тя каза, че се е обадила в сладкарницата на Филипс да направи поръчка, защото искала да види дали наистина той държи на думата си. Когато адвокатката й Пола Грейзън я попита дали обаждането е било "клопка", тя отговори, че не е била такава целта й, а просто е искала да накара сладкаря "да разкрие картите си".
Адвокат Шон Гейтс, който представлява Филипс, каза, че сладкарят не е искал да дискриминира Скардина, а е отказал заради посланието, която тази торта би носила. "Посланието би било, че той е съгласен, че смяната на пола е нещо, което трябва да се чества", каза Гейтс. Той добави, че клиентът му е отказвал да прави торти и с други послания, с които е несъгласен, в това число във връзка с Хелоуин.




Тема Re: Чист тормоз от гадните отрепки:нови [re: mangosutu-168725]  
Автор Bezsynna (Гераскова)
Публикувано23.03.21 17:39



Подкрепям човека.

Думите религия и раса покрай радетелите за правА особено силно почнаха да тежат, та е извадил късмет да се брани чрез вяра. Трудно ще се пробута идеята, че цяла религия е погрешна. Но разни такива незначителни глезотии като лични ценности и убеждения - кучета ги яли. Ако един обикновен нерелигиозен човек постъпва спрямо собствените си убеждения - какви убеждения и какви ценности, не са ти правилни ценностите и точка. При подобен казус ще се наложи да се пишем силно религиозни.

* * *
Кучетата си лаят, керванът си върви!!



Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.