Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 01:50 04.07.24 
Поколения
   >> 50-60
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | (покажи всички)
Тема GameStop запомнете това име  
Автор mangosutu-168725 (ultimate hero)
Публикувано30.01.21 14:42




Ще го има в бъдещите учебници
Освен, че е и донякъде символично самото име. А, стига да има учебници в бъдещето, де....



Тема Re: GameStop запомнете това именови [re: mangosutu-168725]  
Автор e ta (7.62)
Публикувано30.01.21 21:06



Ти кажи кога ще заработят нормално клубовете, че е голяма мъка, един поглед не можеш да хвърлиш напоследък без да цикли с часове.
Ако ще ги затриват, казвайте овреме, да се изнасяме другаде.



Тема Re: GameStop запомнете това именови [re: mangosutu-168725]  
Автор oberleutnantRzevski (същият)
Публикувано31.01.21 00:12



Канех се да го давам за пример на Ламби, както и краха на Уолстрийт в началото на миналия век, а и дот ком краха, по отношение на това, как не може да има свободен пазар и как магнитен лагер без опора не работи, ама то не може да се пише тия дни тук направо.

Но, да. Мисля, че сме свидетели на първата пролетарска, борсово-финансова революция.
Дет се вика - ел пуебло унидо хамас сера венсидо и венсеремос!


Редактирано от oberleutnantRzevski на 31.01.21 00:25.



Тема да научим бораста за 24 часанови [re: mangosutu-168725]  
Автор ~@!$^%*amp;()_+ (целия горен ред)
Публикувано31.01.21 04:47



Вървят си двама борци по улицата. По едно време виждат едно лайно на пътя и единия вика на другия: "Ако ти дам 5 лева ще изядеш ли това лайно?" "Да!" казал другия и го изял. Продължили си по пътя, я единия борец си мисли: "И какво направих сега, дадох си парите." Повървяли още малко и видяли пак едно лайно. Този, който загубил 5-те лева казал: " Ако изям това лайно ще ми дадеш ли 5 лева?" "Да" казал другия. Направили го и продължили. В този момент звъни шефът им "К`во прайте, момчета?" "Ми, шефе, въртим тука едни пари."



Тема Re: GameStop запомнете това именови [re: oberleutnantRzevski]  
Автор mangosutu-168725 (ultimate hero)
Публикувано01.02.21 09:44



Най ме кефи как всички - от лакомите боклуци, които реално докараха тоя балон до това състояние, до т нар "фин анализатори" се правят на умрели лисици - все едно, че нищо не се е случило и как "пазарът ще се възстанови второто тримесечие" - примерно



Не знам дали разбра, че не само измениха правилата в полза на джентълмените за пореден път (с) а и се оказа, че въпросната дребна компанийка има повече от 100 процента акции.

А снощи случайно хванах един от нашите "анал-лизатори", който обясняваше - че да, това спиране на продажбите на ГС било изглеждало сякаш е в нечия полза, ама не, не било така, това било в рамките на разумните действия на регулатора в "тон с някои от изискванията на пазара".

Гърчат се яко, но задниците не лъщят, а излъчват като идеално черно тяло в момента.



Тема Re: да научим бораста за 24 часанови [re: ~@!$^%*amp;()_+]  
Автор mangosutu-168725 (ultimate hero)
Публикувано01.02.21 09:49



В момента тоя наистина углавно брадат виц трябва да звучи така: Борчетата са повече и продажбите на лайното вървят с пълна сила, като цената му вече е от 4 на 300 лева. Или 3 К. И се появява баба МЕца (шеф ана бореца) и казва: Край, спирам продажбата на това лайно."! А в същото време, грубо казано, се е търгувало не само със самото лайно, а и с опции за продажбата на лайното на не повече от 10 лв, като цената му е вече 100 пъти по-висока. тези права са купени със заети средства и мнозина го духат)))
И, разбира се, акулите, дали заеми на дебилите, също го духат, както и притежателите на части от лайното. Демек, всички са омазани с лайна.



Тема ОФФнови [re: mangosutu-168725]  
Автор UnicaDonna (заядница)
Публикувано01.02.21 11:34



Хич не съм по темата, ама нямам право на четвърта, пък и знам - на теб катилът ти е "любимец"!



Хип-хип-уррра!! Ще се кандидатира за втори мандат с Йотова! Заявено официално преди малко в брифинг!

Считай го избран. Нали знаеш за 80-те % от народа...

АЗ МИСЛЯ ТАКА!!

Тема Re: GameStop запомнете това именови [re: oberleutnantRzevski]  
Автор mangosutu-168725 (ultimate hero)
Публикувано01.02.21 15:33



Attention Customers: Due to increased order volume, we are currently experiencing shipping delays of 5-10 days from cleared payment.








Тема Re: GameStop запомнете това именови [re: mangosutu-168725]  
Автор oberleutnantRzevski (същият)
Публикувано01.02.21 21:36



Мълчат, щото няма как хем да си апологет на дясно либералния пазаризъм - ти виждал ли си, по нашите медии особено, анализатори, които да не са дясно либерални - хем да обясняваш, как са необходими регулации.



Тема Re: GameStop запомнете това именови [re: mangosutu-168725]  
Автор oberleutnantRzevski (същият)
Публикувано01.02.21 21:38



Мда...




Страници по тази тема: 1 | 2 | (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.