Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 20:26 01.05.24 
Поколения
   >> 50-60
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | (покажи всички)
Тема Фатмакът отвръща на удара!нови  
Автор Yersinia pestis (ultimate hero)
Публикувано22.03.20 12:03







Тема Re: Фатмакът отвръща на удара!нови [re: Yersinia pestis]  
Автор pravil_nick (.. от зор)
Публикувано22.03.20 12:29





Тоя охрана нЕма ли ?!
Нищо не разбрах. Освен, че издрънка куп глупости. Абе, не моЕ ли да си завре популистичните идиотии на любовницата под късата пола. Мутафчийски да му заповяда Да не излиза ! ... по телевизора до края на тая ексцесия. Се наслушах на умнотии, бла-бла, опокалиптични картини, предупреждения-ко-ще-ни-се-случи, и никво-решение-не-даващи ... Аман !




Тема Re: Фатмакът отвръща на удара!нови [re: pravil_nick]  
Автор Yersinia pestis (ultimate hero)
Публикувано22.03.20 12:35



Че и той не разбра какво иска да каже - ясно. Ама виж сега клубните комуняки как са се надървили от кеф - президентът на народа пак "натри носа" на лошото правителство и ген. Годжи!)))
А реално е натрил онаа ми работа. Няма толкова ТЪП та вдлъбнат фатмак. Любопитното е, че тръгна добре - наистина можеше да тури един дебелк удивителен за всеки случай на "крайните мерки".
Но после, етсетсвено, зацикли: лошото правителство, "най-засегнатите" "най-засегнатите" "най-засегнатите" "най-засегнатите" ......
Тъпа червена комуняка, че и фатмак. Заеби.



Тема Re: Фатмакът отвръща на удара!нови [re: Yersinia pestis]  
Автор tartarianeyes (вейхайвей)
Публикувано22.03.20 12:39



Някой да е очаквал друго от него...
Като зубрачът на класа, който повтаря като папагал написаното.


Love All,Trust a Few,Do Wrong to None

Тема Re: Фатмакът отвръща на удара!нови [re: Yersinia pestis]  
Автор UnicaDonna (заядница)
Публикувано22.03.20 12:40



Ама виж сега клубните комуняки как са се надървили от кеф - президентът на народа пак "натри носа" на лошото правителство и ген. Годжи!)))

Кои са тия?? В коя тема тия неща?????? Уж чета всичко...

АЗ МИСЛЯ ТАКА!!



Тема Re: Фатмакът отвръща на удара!нови [re: UnicaDonna]  
Автор tartarianeyes (вейхайвей)
Публикувано22.03.20 12:41



Телевизия не гледаш ли, имаше изявление😆


Love All,Trust a Few,Do Wrong to None

Тема Re: Фатмакът отвръща на удара!нови [re: Yersinia pestis]  
Автор 741 ()
Публикувано22.03.20 12:56



Не съм го слушал какво е казал. Видях обаче, че е върнал закона и на тъпотията с регулираните цени и се дава втори шанс да не мине, това е важното. Иначе да си приказва каквото иска.



Тема Re: Фатмакът отвръща на удара!нови [re: Yersinia pestis]  
Автор oberleutnantRzevski (същият)
Публикувано22.03.20 13:00



Де мое се прочете цялото изказване, че не го намирам?
Това, което видях, относно карантината на словото го подкрепям.



Тема Re: Фатмакът отвръща на удара!нови [re: Yersinia pestis]  
Автор pravil_nick (.. от зор)
Публикувано22.03.20 13:02



Пълен политически профан съм, при тва нарочно. Но винаги съм била ЗА тези, които дават решения, действат, с прилежащата отговорност, макар и грешно да е (предвид лайняната ситуация) ... но действат ! Повсеместните бълбукачи за вдигане на още смрад ми идват въз ... еле от телевизора ! Спешни извънредни мерки трябват и за тия.




Тема Re: Фатмакът отвръща на удара!нови [re: tartarianeyes]  
Автор UnicaDonna (заядница)
Публикувано22.03.20 13:03



Аз питам кои са клубните комуняки как са се надървили от кеф - президентът на народа пак "натри носа" на лошото правителство и ген. Годжи!)))


Не мога да намеря в нашия клуб... може би не търся както трябва

АЗ МИСЛЯ ТАКА!!




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.