Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 18:40 10.06.24 
Поколения
   >> 50-60
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | (покажи всички)
Тема Re: Фатмакът отвръща на удара!нови [re: UnicaDonna]  
Автор oberleutnantRzevski (същият)
Публикувано22.03.20 15:41



Ще ти видя бъйливия гъз - както би казал Силверадо - как ще помага на другите, като свършиш спестяванията, а бизнес няма.



Тема Re: Фатмакът отвръща на удара!нови [re: Yersinia pestis]  
Автор the bag (shapeless sack)
Публикувано22.03.20 15:45



ББ и министрите - в контраатака :)
В момента по Дарик слушам пресконференция (22.03).

ББ ми става все по-симпатичен. Такава мъка има в думите му, такива сълзи му напират в очите, така страда за пустия му народ... Мъка.



Тема Re: Фатмакът отвръща на удара!нови [re: oberleutnantRzevski]  
Автор UnicaDonna (заядница)
Публикувано22.03.20 15:46



Ще ти видя бъйливия гъз - както би казал Силверадо - как ще помага на другите, като свършиш спестяванията, а бизнес няма.

Това какво общо има с ББ? Той ли съсипа промишлеността? Той ли направи приватизациите? Той ли изнесе половината богатства на България чрез куфарчета и търговски дружестгва?

Спестяванията ми са си добре. А бизнес с НИ винаги ще има. Толкоз повече ако цените се сринат, каквито са прогнозите.

АЗ МИСЛЯ ТАКА!!



Тема Re: Фатмакът отвръща на удара!нови [re: UnicaDonna]  
Автор oberleutnantRzevski (същият)
Публикувано22.03.20 15:55



Заеби я приватизацията - за сегашната ситуация ти говоря.

Като никой не купува, защото е обеднял, ще видим колко ще го има бизнеса с ни.



Тема Re: Фатмакът отвръща на удара!нови [re: oberleutnantRzevski]  
Автор UnicaDonna (заядница)
Публикувано22.03.20 15:59



Като никой не купува, защото е обеднял, ще видим колко ще го има бизнеса с ни.

Повторно питам - това какво общо има с ББ, та го плюете по-горе?

Чак такъв апокалипсис не предвиждам. Има си хора с пари и те ще продължат да купуват, ако имат нужди. Дори ще ти кажа, че като се сринат цените - ще почнат да се купуват евтини жилища за инвестиция.

АЗ МИСЛЯ ТАКА!!



Тема Re: Фатмакът отвръща на удара!нови [re: Yersinia pestis]  
Автор Green Light (бях "на гости")
Публикувано22.03.20 16:06



На правителството не трябва да му се разрешава всичко дори и в тази обстановка! Така грешките биха били по-малко. Аз например се затруднявам да си обясня ползата от пътните блокади. Вредите са ясни - ще се трупаме на опашки (каквито би трябвало да бъдат предотвратявани, а не предизвиквани), но ползата каква е? Как и защо да намалеят пътуванията по този начин- който е тръгнал на път в такова време, едва ли е от нямане какво да прави? Ограничаването на цените пък е очевидна грешка. Хубаво е че се посочи!
Глупав и детински е начинът по който прави тези неща Румен Радев и пак вместо да изпише вежди вади очи. Дребно заяждане. Но както вече казах - най-много ме е страх да не започнат да правят глупости с важните неща, под предтекста извънредно положение.



Тема Re: Фатмакът отвръща на удара!нови [re: 741]  
Автор LAMBl (25 W ЛАМБИ)
Публикувано22.03.20 18:23



Добре, имам въпрос.
Има ли приет текст, с който се налага някакъв контрол над цените на определени стоки? Аз така и не намерих потвърждение, че такъв текст е приет.



Тема Re: Фатмакът отвръща на удара!нови [re: LAMBl]  
Автор UnicaDonna (заядница)
Публикувано22.03.20 18:24



Има ли приет текст, с който се налага някакъв контрол над цените на определени стоки? Аз така и не намерих потвърждение, че такъв текст е приет.


Имаше нещо, свързано с цените от последните 3 месеца.

АЗ МИСЛЯ ТАКА!!



Тема Re: Фатмакът отвръща на удара!нови [re: LAMBl]  
Автор 741 ()
Публикувано22.03.20 18:31







Тема Re: Фатмакът отвръща на удара! [re: UnicaDonna]  
Автор Naki (Company PC Guy)
Публикувано22.03.20 19:20



Мацко - изцепки Радевой има постоянно, няколко пъти месечно! Поне този месец де, а през февруари също, тоест има тенденция към сгъстяване на изцепките.
Това твоето "1-2 месеца" е силно преумалено.


Просто е - говори ли Радев пред ТВ, значи ще има изцепки.

А ветата са му по-нарядко - не че минават де, просто се прегласува още 1-2 пъти и готово.

Натри носа на тези, дето викаха, че Роската и преди него били много зле.
Оказа се, че може И по-зле.





Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.