Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 23:39 17.05.24 
Поколения
   >> 50-60
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | (покажи всички)
Тема Човек бил най-щастлив на 52-те години!нови  
Автор Alone911 (I want)
Публикувано30.11.14 18:51



Тази година ми беше година на планиране и осмисляне.

Другата години мисля, да бъде година на действия.

Вие какво направихте след 50 си години?
Аз мисля, да се приведа в спокоен начин на живот и да "изиграя картите си" по възможно най- добрия начин за всички.



Тема Re: Човек бил най-щастлив на 52-те години!нови [re: Alone911]  
Автор kurkudup (сресана рошла)
Публикувано30.11.14 21:13



Интересен въпрос. Идваше ми да кажа нещо ей така, но ми стана едно сериозно и се размислих. Доста помислих, повече от 2 минути и като върнах лентата назад, видях, че няма разлика в начина ми на живот. Рутината ме дразнеше на 20, на 40 и както е тръгнало ще е и над 60. Ако няма проблеми за разрешаване си ги намирам лесно както преди така и сега... :) И на младини исках спокойствие и сега, но само ми се иска, но така и не го правя. Работохолизъм му казват - било заболяване.

Здрасти!



Тема Re: Човек бил най-щастлив на 52-те години!нови [re: kurkudup]  
Автор Alone911 (I want)
Публикувано01.12.14 09:19



На младини имаш време за поправка. Не отчиташ и усилията които влагаш спрямо получения резултат.
Сега съм станала по- икономична, по- разумна. Намалих оборотите и трябва да обмисля нещата откъм най- ефективното използване на това с което разполагам. "За лудо работи- за лудо не стой" вече не ме удовлетворява.
Работохолизмът може да е черта, но времето си казва своето - на единица влагаш много повече усилия.



Тема Re: Човек бил най-щастлив на 52-те години!нови [re: Alone911]  
Автор kurkudup (сресана рошла)
Публикувано01.12.14 21:35



Вярно е, че силите намаляват с възрастта, усещам го, но пък от младини съм си направила програма максимум и съпътстващи програми минимум . Може да те изненадам, но програмата ми максимум обхваща още двадесетина години напред..

За лудо не съм работила. Ражда ми се идея, поставям я като цел и я преследвам...



Тема Re: Човек бил най-щастлив на 52-те години!нови [re: kurkudup]  
Автор ALONE911 (I want)
Публикувано01.12.14 21:56



О, изоставаш. Аз имам такава за още един живот.

Обаче, вече внимавам да не си пилея силите на празно. Всичко гледам да свърша по най- рационалния начин. Вече не правя експерименти.
Навлязох в етапа в който вече трябва да свърша пропуснатите неща и нещата за които нямам време за отлагане.



Тема Re: Човек бил най-щастлив на 52-те години!нови [re: ALONE911]  
Автор kurkudup (сресана рошла)
Публикувано05.12.14 21:01



Знаеш ли, не съм сигурна, че разбирам какво искаш да кажеш. Може би греша, но според написаното съм склонна да мисля, че до сега си пиляла силите си на празно, но какво точно означава това и защо? Какво имаш предвид да си рационална, за кои неща става дума? Какво си пропуснала и какво нямаш време да отлагаш?



Тема Re: Човек бил най-щастлив на 52-те години!нови [re: kurkudup]  
Автор ALONE911 (I want)
Публикувано05.12.14 21:34



Не, не съм ги пиляла, но мисля, че е време вече да оредя материалните си неща по най- добрия начин. Да използвам по- рационално силите си и по- ефективно. Големите планове остават назад. въпроси които са оставени на времето за решаване - също.
Човек не може всичко да предвиди, но определено идва време при което не можеш да разчиташ нещата да се наредят от само себе си. Просто понякога времето задължава.



Тема Re: Човек бил най-щастлив на 52-те години!нови [re: ALONE911]  
Автор ALONE911 (I want)
Публикувано08.12.14 20:07



Защо пишете толкова малко в този клуб?
Темата с хобитата също изостана много назад.



Тема Re: Човек бил най-щастлив на 52-те години!нови [re: ALONE911]  
Автор kurkudup (сресана рошла)
Публикувано09.12.14 12:32



Защото не е интересно.



Тема Re: Човек бил най-щастлив на 52-те години!нови [re: kurkudup]  
Автор ALONE911 (I want)
Публикувано09.12.14 12:36



Значи сме остарели да си правим и нещата интересни, или не сме чак толкова стари за да ни бъде всичко безинтересно.




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.