Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 00:36 10.05.24 
Поколения
   >> 50-60
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | (покажи всички)
Тема Re: Добре де,нови [re: Nerv]  
Автор hypey (о!тенуза)
Публикувано13.03.19 23:54



Тцъ, епитафията не трябва е остойностяване (сметка), а оценяване (значимост)


В "колкото - толкова" героят на Джак Никълсън казваше накрая "знам, че мога и по-добре":)))

\\\"Понякога си мисля, че до 10-та си година човек е в най-добрата си форма\\\":)


Тема Re: Добре де,нови [re: hypey]  
Автор ad miral (андорския флот)
Публикувано14.03.19 00:17



И каква е разликата?



_
Политичари и пелене имају нешто заједничко. Обоје треба мењати,редовно,из истог разлога.

Тема Re: Добре де,нови [re: Vtasahme q]  
Автор Sgraffito (ex caffe)
Публикувано14.03.19 09:34



Ох, на кака то, сЪрма и златО...


Не си за белИ родено. Нито за гнервиране.
Най ти отива "ваш Смехурко".

Conscious action does not produce karma – reaction does.
S.G.


Тема Re: Добре де,нови [re: Nerv]  
Автор Sgraffito (ex caffe)
Публикувано14.03.19 10:10



И двамата сте за една по-здрава гьостерица!
Какво сте овесили носове? Ама аз като думам, че човек на бива да се залежава...

Я да се пораздумаме, какво му е толкова зле?

Добре, метаболизмът не е същия. И аз не го намирам за честно да не можеш да омухваш по един шоколад всеки ден и да си стройна като фиданка, да вилнееш по купони до зори, а после да изглеждаш свежа като краставичка, да се гледаш в огледалото и хем да си ти, хем някаква омекнала, поувиснала, понабръчкана версия на себе си, да си сменяш размера на дънките, да се налага да си вапцаш косата или да ходиш като еко активистка, вееща прошарени букли до кръста... Не е честно да пука, да щрака, да не можеш да си качиш краката на ушите, не е честно и критическата да е съпроводена с един куп истерични метаморфози, вместо да е най-благата възраст на жената, ама на!

Преди месец бяхме с мъжа и децата в Гоа на море. (В скоби: вече не ща друго море! Такваз хубавиня!) Децата спят, ние ставаме с петлите и юруш по плажа, като че ли сме на тренировъчен лагер за командоси.
Една сутрин ме бута моичкият, а аз в просъница му казвам жално: Защо си го причиняваме... Умря от смях, а аз само след 15 минути знаех защо. И дори да го нямаше този изгрев, и това море, и този плаж, и тези прекрасни, шоколадови хора, дори само заради неистовия прилив на сила, енергия и покой, пак щеше да си струва, защото изведнъж не се чувстваш като взел-дал 50 годишен, ами като съвсем нормален човек, на когото му предстои един прекрасен ден, дай Боже и един цял, прекрасен живот.



Кажете, момчета, какво ви мъчи вас?

Conscious action does not produce karma – reaction does.
S.G.


Тема Re: Добре де,нови [re: Sgraffito]  
Автор spunk (КАПРИзна)
Публикувано14.03.19 10:44



Бързо давай координатите на таа Гоа, щот още нямам епитафия, а и ако е толкова прекрасна ще искам там да ме разпръснат))))

Бъдете високи!


Тема Re: Добре де,нови [re: Sgraffito]  
Автор ad miral (андорския флот)
Публикувано14.03.19 11:06



Кажете, момчета, какво ви мъчи вас?

Мене – нищо.
Освен че тия дни трябва да си попълван данъчната.

Моите уважения към чувстващите се след Гоа нормално. Аз и без Гоа се усещам нормален, ама това не значи, че кипя от енергия. Като инженер се старая по-скоро да пестя ресурси.



_
Политичари и пелене имају нешто заједничко. Обоје треба мењати,редовно,из истог разлога.

Тема Re: Добре де,нови [re: spunk]  
Автор Sgraffito (ex caffe)
Публикувано14.03.19 13:22



Ей на!



Обаче южна Гоа, че нагоре местните са малцинство, много грънч, много заможна хипария. По-надолу е още автентично, макар белите и там да са напъплили сериозно.

За разпръскването не знам, но само децата да поемат по свой път... Ако сме живи и здрави, там ми се поживява. Е, не през сезона на мусона, но 7, 8 месеца в годината би било чудесно.

Conscious action does not produce karma – reaction does.
S.G.


Тема Re: Добре де,нови [re: ad miral]  
Автор Sgraffito (ex caffe)
Публикувано14.03.19 13:33



Щом е само една, пей сърце!
Ето да видиш, че има много по-зле. Ние попълваме по три годишно. Една местна, една за още една европейска страна и една за една азиатска. Ко ни е!



Гоа не ме е нормализирала, бре, така ли прозвуча?
Мисълта ми е, че човек на нашите години лесно се хлъзва в удобството, а вместо да се орахати, започва да го боли, да се чувства взел - дал, такива неща.

Нормален... "нормален" човек би казал: На почивка си, спи до 10, яж на корем и лежи на плажа, ко си ръгнала по зори да търчиш, да плуваш, да се гънеш?! Това беше поантата. Е да, ама след такова почиване ще се почувствам баш взела - дала.

Оперираха ме август миналата година, затова се бях обездвижила малце. От ноември започнах пак да спортувам и веднага ми светна пред очите.
А ти ми стори малко оклюмал, затова рекох да развием темата, но щом не е така, бъди здрав! Как, не е важно, щом ти е добре, все е хубав начин.

Conscious action does not produce karma – reaction does.
S.G.


Тема Re: Добре де,нови [re: Sgraffito]  
Автор spunk (КАПРИзна)
Публикувано14.03.19 14:34



Райско изглежда, но някак не е моето.....((

Бъдете високи!


Тема Re: Добре де,нови [re: ad miral]  
Автор holi_day (fire-fly)
Публикувано14.03.19 14:43



не си позволявай глупави мисли







Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.