Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 09:54 18.06.24 
Поколения
   >> 50-60
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | (покажи всички)
Тема Уведомително писмо от EVNнови  
Автор dama spatia (зеленоока)
Публикувано29.07.13 19:42



Обикновено не отварям писма от непознати адресати, когато получа в пощата си, защото повечето са все някакви реклами или идващи от някакви бързи кредити и т.н. И това е всеки божи ден . Не по едно писмо, а по няколко наведнъж. Трия без да отварям. Преди малко, едно писмо прикова вниманието ми. Доста се чудих дали да го изтрия, защото беше с подател от evn. За малко да го пратя в кошчето, но нещо ме накара да го отворя. Да ви кажа, останах много приятно изненадана, защото то представляваше фактура, в която беше упомената изразходваната енергия по киловати, вкл. дневна и нощна енергия, абе всичко, което отчитат на бележките, беше отчетено на ел. фактура. За първи път получавам такава фактура. По този начин ще знам колко трябва да платя, когато отида да си плащам тока.
Вие получавали ли сте ел. фактури?



Тема Re: Уведомително писмо от EVNнови [re: dama spatia]  
Автор Гинec (G.G.Q.)
Публикувано29.07.13 22:09



Ама на ел пощата ли? Аз ги получавам на хартия на адреса у дома.



Тема Re: Уведомително писмо от EVNнови [re: dama spatia]  
Автор Гyнди (онази същата)
Публикувано29.07.13 23:15



Ние на такава ... „екстра“ не сме се радвали все още. Да не би да си подавала молба да ти ги пращат по имейл?



Видях ... и забравих,
Прочетох... и запомних,
Преживях ... и разбрах!


Тема Re: Уведомително писмо от EVNнови [re: Гинec]  
Автор Гyнди (онази същата)
Публикувано29.07.13 23:17



Какво трябва да се направи, Гинес, ако знаеш кажи, за да предам на сина да уреди това?

Видях ... и забравих,
Прочетох... и запомних,
Преживях ... и разбрах!


Тема Re: Уведомително писмо от EVNнови [re: dama spatia]  
Автор Molly (Перушанова)
Публикувано30.07.13 08:22



здравей

ние само електронни получаваме, за всичко
по сайтовете им, ако не се лъжа има такава възможност, да се откажеш от хартиен носител, от две години някъде сме така, мъжът ми ни регистрира и поиска електронни фактури, и за ток, и за вода, и за телефони

и понеже плащаме всичко през epay, като дойде някакво плащане, към него има прикрепена и фактурата и се вижда какво се плаща в детайли, но отделно и в ел.пощата идват

Редактирано от Molly на 30.07.13 08:24.



Тема Re: Уведомително писмо от EVNнови [re: dama spatia]  
Автор Гинec (G.G.Q.)
Публикувано30.07.13 08:50



Вчера получих писмо от енерго-про да подам заявление и аз да получавам фактурата си по ел поща. Това ще спести хартия.



Тема Re: Уведомително писмо от EVNнови [re: dama spatia]  
Автор Haглeц (Чуций)
Публикувано30.07.13 10:35



А ти дала ли си на ЕВН електронен адрес, за да ги получаваш?

WALL·E


Тема Re: Уведомително писмо от EVNнови [re: Гинec]  
Автор Haглeц (Чуций)
Публикувано30.07.13 10:40



А, на вас нещо ще ви спести ли?

WALL·E


Тема Re: Уведомително писмо от EVNнови [re: dama spatia]  
Автор kurkudup (сресана рошла)
Публикувано30.07.13 12:25



някой е подал молба за тази услуга иначе не става.

А и не съм сигурна дали не е само за юридически лица. Нашите фактури са по електронен път. Миналата година исках и на мама да го направя по този начин, но като физическо лице не се получи.



Тема Re: Уведомително писмо от EVNнови [re: kurkudup]  
Автор Гинec (G.G.Q.)
Публикувано30.07.13 15:26



Изпратили са ми две бланки. Едната е за юридическо лице, а другата за физическо.




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.